Celebrity♥

Harper's Bazaar Shooting

23. března 2010 v 15:31 | Andy♥

Nádherný photoshoot. Je opravdu hodně povedený a hlavně není starý, je z roku 2010.

free image host free image host free image host free image host free image host

Teen Vogue Magazine 2010

23. března 2010 v 14:34 | Andy♥Aluška♥
Miley je na titulce :) ♥
free image hostfree image hostfree image hostfree image host

Lady GaGa fotky♥ •2

22. března 2010 v 15:25 | Andy♥

Lady GaGa fotky♥ •1

22. března 2010 v 15:23 | Andy♥

Celebrity se stejným oblečením♥

22. března 2010 v 15:19 | Andy♥Aluška♥
Nudila jsem se, tak jsem k nejlepšímu ze dvojice napsala WINNER (vítěz) .. =) rozhodněte sami, zda jsem ohodnotila dobře ..
-pro více celebrit, klik na CČ-

Ashley Tisdale Fotky♥ •1

21. března 2010 v 18:24 | Andy♥
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Vanessa Hudgens Fotky♥ •1

21. března 2010 v 18:20 | Andy♥
Pro dnešek foto Vanessy snad stačí •Andy

Fotky Hilary Duff

21. března 2010 v 15:56 | Andy♥


Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Hilary Duff
Hilary Duff
Je jich teda hodně těch fotek♥

Lady GaGa♥

21. března 2010 v 15:47 | Andy♥
Povolání: Zpěvačka, textařka, skladatelka
Věk: 23
Datum narození: 28. 03. 1986
Místo narození: Yonkers, New York, USA
Znamení: Beran aktuální horoskop »
Výška: 155 cm

Životopis

Její pravé jméno je Stefani Joanne Angelina Germanotta narodila se 28. března 1986 v New Yorku. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.

Od 4 let hraje na piano, ve 13 letech složila svoji první písničku, v 17 byla jedním z dvaceti dětí, kterým se poštěstilo učit se v newyorské umělecké škole Tisch School Of Arts. V roce 2008 vydala svoje zatím jediné album The Fame, kde naleznete hlavně dva její radio hity Poker Face a Just Dance.

Lady Gaga je bývalá spolužačka Paris a Nicky Hiltonových (navštěvovaly stejnou soukromou střední školu s názvem Sacred Heart School na Manhattane) a písně skládala už i pro Pussycat Dolls, Britney Spears a New Kids On The Block. Když byla ještě malá holčička, často si prozpěvovala písničky Cyndi Lauper, Michaela Jacksona, její táta ji inspiroval svými oblíbenými kapelami jako Roling Stones či Beatles. Jako mladá holka byla hodně divoká - jednou ji museli zastavit členové ochranky, když tančila na stole v nóbl restauraci Upper West Side. Už tehdy bylo všem jasné, že z ní vyroste pořadné číslo.Z mladé holky z italské rodiny se pomalu stávala exhibicionistka, ale především všestranně talentovaná textařka a zpěvačka, která umí udělat šou na pódiu a dostat lidi do varu. "Byla jsem bavič už jako malá holka a jsem bavič i dnes" říká o sobě Lady Gaga, která si udělala jméno v dolním East Side klubové scény New Yorku tanečním superhitem "Beautiful Dirty Rich". Její vystoupení bývají velmi odvážná - zpívá v bikinách i jiných extravagantních převlecích, které vyžadují odvahu vzít je vůbec na sebe.

"Vždycky jsem milovala rock, pop a divadlo. Když jsem objevila Queen a Davida Bowieho věděla jsem že budu zpěvačka. Až později jsem si uvědomila jak moc mě tihle umělci inspirovali."

Dosažení tak skvělého úspěchu vyžaduje velký talent. Ten, ale Lady Gaga rozhodně nechybí: Gaga je dívka, která se již ve čtyřech letech naučila improvizovat na piáno a ve třinácti letech již skládala balady na piáno. Ve čtrnácti hrávala na piáno v New Yorkských klubech.
Lady GaGa napsala ze svého alba The Fame všechny písničky, přičemž většinu syntetických zvuků na albu nahrála sama.

Většina scénických kostýmu pochází z jejich tvůrčích nápadů.

Lady GaGa má dva psy se jmény Lava a Remus, a můžeme je vidět v klipech Poker Face, Eh Eh (Nothing Else I Can Say) a Lovegame.

V listopadu 2009 Lady GaGa vydáva re-edici albumu "The Fame" pod názvem "The Fame Monster". Je to dvoj-cédéčko: jedno obsahuje všechny hity z albumu "The Fame" a druhá část pod názvem "The Monster" obsahuje 8 zcela nových písniček. První videoklip z tohto albumu je k písni "Bad Romance".
Fotky:
Mě se nejvíce líbí písničky: Bad Romance,Paparazzi,Just dance..

Selena Gomez 0.1 Photoshoot♥

21. března 2010 v 12:09 | Andy♥
free image host free image host free image host free image host

Miley Cyrus 0.4 Photoshoot♥

21. března 2010 v 12:06 | Andy♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Karel Gott

20. března 2010 v 12:36 | Andy♥
Jméno: Karel Gott
Věk: 70 let
Povolání: Zpěvák a herec
Znamení rak

Fotky:


Podrobnější životopis:

Karel Gott je jeden z nejvýznamnějších českých zpěváků, nejmenovaný král české pop music, jehož jméno už čtyři desetiletí zdobí přívlastek "Zlatý hlas z Prahy. Je jednou z největších legend české hudební scény celé historie a to jak moderní, tak klasické. Současně i jedním z nejvýznamnějších neanglicky zpívajících interpretů populární hudby také ve světovém měřítku a vlastně jediným českým zpěvákem, který se výrazně prosadil i v zahraničí. Neuvěřitelná byla a je jeho popularita, která zasáhla prakticky všechny generace a trvá bez větších výkyvů nebo přestávek už více, než 40 let. Na poli toho hudebního žánru jen těžko najdeme podobná srovnání - v tomto směru je opravdovým fenoménem. Gottovi však rovněž často bývá vyčítána jeho spolupráce s komunistickým režimem.

Dětství a mládí
Karel Gott se narodil 14. července 1939 v Plzni. V mládí toužil stát se malířem a po ukončení školní docházky se v Praze neúspěšně pokoušel o studium výtvarného umění. Když nebyl přijat, odešel do učení (ČKD) v oboru elektromontér. Během účňovských let se věnoval své druhé velké lásce - hudbě a zpěvu. V 50. letech příležitostně vystupoval zároveň jako zpěvák - amatér a účastnil se různých pěveckých soutěží. Poprvé na sebe upozornil už v roce 1957, tedy v době, kdy v Československu stále ještě doznívala éra swingu a rock´n´roll bylo možné slyšet snad jen v klubech (Akord klub, Reduta). U poroty sice zcela propadl, avšak dostalo se mu mimořádné nabídky na angažmá v pražských tanečních kavárnách, kde tehdy hrály k tanci ty nejlepší české orchestry (např. K. Krautgartner). Vedle svého zaměstnání v ČKD tak stačil ještě poloprofesionálně vystupovat jako zpěvák.

Počátky jeho působení
V roce 1958 získává první místo v soutěži amatérských zpěváků, ale teprve až v roce 1960 definitivně odchází z ČKD a věnuje se profesionálně již pouze zpěvu. Na pražské státní konzervatoři studuje až do roku 1963 operní zpěv u prof. Karenina (žáka nejslavnějšího ruského pěvce všech dob - Šaljapina) a do roku 1966 potom dálkově. První opravdové úspěchy ovšem nepřicházejí nijak rychle, u publika budí spíše smíšené a kontraverzní pocity, obecenstvo si těžko zvyká na jeho projev, který se zcela vymyká zažitým trendům v tehdejší taneční hudbě, která tehdy v Česku byla ještě i začátkem 60. let příliš ve stínu staré doby. Teprve až éra twistu v letech 1962 - 64 přinesla do české pop music výrazné oživení ze kterého vzešlo mnoho hvězd a hvězdiček, přestože drtivá většina z nich časem zapadla. Byla to však také šance, na kterou čekal i Karel Gott. Éra divadel malých forem, v nichž se rodila moderní populární hudba.

První úspěchy
V roce 1962 dostal Karel Gott nabídku na angažmá do toho nejslavnějšího, tehdy ještě nového divadla Semafor Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra. A právě tento fakt znamenal zásadní zlom v jeho karieře. Už v tomto roce díky duetu s Vlastou Průchovou "Až nám bude dvakrát tolik" zvítězil v rozhlasové hitparádě. V roce 1963 se jeho píseň "Oči sněhem zaváté", z autorské dílny Semaforu, stává doslova dynamitem, když je vyhlášena absolutně největším hitem roku. S mnohými dalšími hity se Karel Gott poprvé ocitá na samotném vrcholu a je vyhlášen Zlatým slavíkem 1963, což pro něho znamená doslova raketový start.

Americké angažmá
V roce 1965, po odchodu ze Semaforu zakládá se svými novými spolupracovníky textařem a skladatelem - bratry Štaidlovými vlastní divadelní scénu Apollo a stává se její hlavní hvězdou až do roku 1967, když je divadélko rozpuštěno a Karel Gott odchází na 7měsíční angažmá do Spojených států (Las Vegas). Končí tak éra začátku 60. let a také začátků Karla Gotta, doba prošpikovaná celou plejádou hitů, nastává čas odejít "na zkušenou".

Růst popularity
Koncem 60. let je už éra divadel malých forem a jejich písniček pryč, jejich největší sláva vzala za své. V pop music vzniká pozdější styl zvaný "střední proud" nebo-li "mainstream". (Rok 1967, kdy Karel Gott pobývá v USA je také na mnoho let už jediným rokem, kdy se podařilo jeho největšímu "rivalovi", Waldemarovi Matuškovi mu "ukrást" cenu Zlatého slavíka). Ze Spojených států se Karel Gott vrací jako úplně vyměněný, pryč je náhle ten poněkud nejistý, skromný mladík. Přichází úplně nový Karel Gott, dokonalý a sebevědomý profesionál, který o třídu převyšuje své kolegy. Po počátečních úspěších v USA, Kanadě, východní i západní Evropě, kde mu vychází jeho první (a hned zlaté !) album a kdy jeho jméno začíná zdobit ozdobný přívlastek "Zlatý hlas z Prahy", se s plnou vervou pouští do nové práce také na domácí scéně. Opět jsme svědky jednoho hitu většího než druhého, je tu doba slavné Lady Carneval. V tomto období pak popularita Karla Gotta dosáhla mezinárodního rozměru do té míry, že jí nebylo možné ignorovat. Nic na tom proto nezměnily ani srpnové události roku 1968 a nástup tzv. normalizace.

Zlatá éra Karla Gotta
V 70. a 80. letech pokračuje hvězdná dráha Karla Gotta lemovaná desítkami těch nejvýzamnějších ocenění, zlatých, stříbrných, diamantových a platinových desek, které sbírá doslova jako "na páse", včetně Zlatých slavíků. Vstupuje ve vrcholné formě doma, stejně jako jinde v Evropě, v zámoří i Asii, cestuje od jednoho konce světa ke druhému, svůj repertoár rozšiřuje prakticky na všechny žánry, od popu, před lidovky až po klasikou hudbu. Vydává jeden hit za druhým, jedno album stíhá druhé, stejně jako TV show, ale dokonce se objevuje i v několika celovečerních jak hraných, tak dokumentárních filmech.

V polovině 80. let popularita Karla Gotta v Česku i v zahraničí dosahuje vrcholu a kulminuje, na domácí scéně mu vůbec poprvé roste mohutná konkurence v podobě mladých zpěváků, která však jen nakrátko přerušuje dobu jeho kralování, a koncem 80. let ustupuje zpět. Mnozí upadli v zapomnění a tak je Karel opět na vrcholu. V roce 1989 slaví těsně před revolucí své 50. narozeniny, stává se pomalu zpěvákem v letech, který má ta nejlepší za sebou, neusiluje za každou cenu o první příčky v hitparádách mladých, naopak dává přednost pečlivějšímu a decentnějšímu výběru repertoáru před líbivostí.

Filmové písně
Nazpíval kromě jiných titulní písničku do české, německé i slovenské verze animovaného seriálu Včelka Mája (na hudbu skladatele Karla Svobody).

Zpíval jednu z melodií ve filmu Limonádový Joe aneb Koňská opera a ve filmu Tři oříšky pro Popelku zpíval píseň Kdepak ty ptáčku, hnízdo máš.

Zamýšlený konec kariéry
V roce 1990 se rozhoduje ukončit svoji kariéru a pořádá mamutí turné na rozloučenou po sportovních halách v Československu a Německu. Úspěch turné byl však tak velký, že své rozhodnutí přehodnocuje. Není pochyb o tom, že by změna politického režimu a nové možnosti, kdy většina "normalizačních" hvězd upadla v zapomnění, případně se začala věnovat podnikání, měla nějaký vliv na oblibu Karla Gotta. V roce 1992 se jeho album Když muž se ženou snídá stává nejprodávanější deskou roku (stejný úspěch slavil ještě v letech 1995 a 1997). Během 90. let se věnuje také stále víc své druhé lásce - malování a své obrazy mimořádně úspěšně vystavuje v Česku i v zahraničí. V obnovené anketě Zlatého slavíka "Český slavík" obsazuje v roce 1996 opět s velkým náskokem první pozici, kterou si drží dodnes (2009). Celou dekádu úspěšných 90. let završuje famózním koncertem ve Spojených arabských emirátech a v Číně před 600 miliony diváky Eurovize a v Carnegie Hall v New Yorku.

Na své dřívější úspěchy navazuje i v současnosti a nové příznivce si získává dokonce i mezi nejmladší generací, v době, kdy ty největší staré legendy zůstávají a nové hvězdy se mají teprve narodit.

Co se týče soukromí, tak je Karel Gott od 7.ledna 2008 manželem své dlouholeté přitelkyně Ivany Macháčkové s níž má dceru Charlotte Ellu a Nelly Sofii.

Miley Cyrus Tapety na plochu♥

18. března 2010 v 17:40 | Andy♥
mileyraywall.pngMileyWallpaper_0001.jpgHannah_Montana10.jpgEmmzy_Wallpaper_copy.png
eli-cool.blog.cz

Ashley Tisdale Photoshoot 0.2♥

18. března 2010 v 6:14 | Andy♥

Ashley Tisdale Photoshoot 0.1♥

17. března 2010 v 21:27 | Andy♥
AshleyTisdaleOrg270.jpgAshleyTisdaleOrg269.jpgAshleyTisdaleOrg272.jpgAshleyTisdaleOrg267.jpgAshleyTisdaleOrg266.jpgAshleyTisdaleOrg264.jpgAshleyTisdaleOrg254.jpgAshleyTisdaleOrg276.jpgAshleyTisdaleOrg275.jpgAshleyTisdaleOrg273.jpgAshleyTisdaleOrg272.jpgAshleyTisdaleOrg274.jpgAshleyTisdaleOrg271.jpgAshleyTisdaleOrg268.jpg
tvůj zdroj:

Vanessa Anne Hudgens Photoshoot 0.1♥

17. března 2010 v 16:00 | Andy♥
zdroj:

Miley Cyrus 0.3 Photoshoot♥

17. března 2010 v 15:56 | Andy♥
zdroj:

Miley Cyrus 0.2 Photoshoot♥

17. března 2010 v 15:54 | Andy♥
imagebamimagebamimagebam
imagebamimagebamimagebam
imagebam
imagebamimagebamimagebamimagebamimagebamimagebam
imagebamimagebamimagebamimagebamimagebamimagebam
imagebamimagebamimagebam
zdroj:

Miley Cyrus 0.1 Photoshoot♥

17. března 2010 v 15:53 | Andy♥
zdroj:

Demi Lovato♥

17. března 2010 v 6:00 | Andy♥
Povolání: Zpěvačka, herečka, kytaristka, pianistka, skladatelka, modelka
Věk: 17
Datum narození: 20. 08. 1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Lev aktuální horoskop »
Výška: 165 cm

Životopis

Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.

Má dvě sestry, Dallas a Madison. Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.Hrála také princeznu Rosalindu (Rosie) ve filmu Princess protection program, společně se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.
Foto:

Avril Lavigne♥

16. března 2010 v 20:14 | Andy♥
Povolání: Zpěvačka, herečka, modelka, textařka, módní návrhářka
Věk: 25
Datum narození: 27. 09. 1984
Místo narození: Belleville, Ontario, Kanada
Znamení: Váhy aktuální horoskop »
Výška: 160 cm

Životopis

Avril Ramona Lavigne Whibley, narozená 27. září 1984, je kanadská rocková zpěvačka a držitelka ceny Grammy.
Ačkoliv jsou její rodiče původem francouzského původu, Avril francouzsky nemluví...!

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti byla přesný opak Britney Spears. Je to bývalá divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.Ale v této době už není divoká skejtařka jako bývala.Těd se už věnuje spíše rodině, zpívá jemnější hudbu a vytvořila svou vlastní módní kolekci- Abbey Dawn.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny sum41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend,When you're Gone, Hot nebo The Best Damn Thing ...


Dne 8.7. 2008 Avril Lavigne přijela už po druhé do Prahy se svým albem The Best Damn Thing.

Koncert, vyšel už na DVD The Best Damn Tour Live in Toronto. Je tam zaznamenaný kocert, který byl i v Praze.

9. října 2009 se Avril a Deryck po třech letech rozvedli.
Foto:
Kdyby jste měli zájem o další obrázky pište sem na blog!!

Emily Osment♥

16. března 2010 v 20:10 | Aluška♥
Ahoj ted vám povim něco o EMILY OSMENT...
JMÉNO-Emily Jordan Osment...
POVOLÁNÍ-Zpěvačka Herečka...
NAROZENÍ-10.31992(17 LED)znamení RYBY město Los Angeles....
FILMI-Hannah Montana,Spy Kids 2,Hodina Duchů,Lilo a Stich 2,Spy Kids 3,....
takm to je snad všechno co bych k tomu měla dodat dobrou pac
Foto:

Podrobnější životopis:
Povolání: Herečka, zpěvačka, textařka
Věk: 18
Datum narození: 10. 03. 1992
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Výška: 159 cm

Životopis

Emily Jordan Osment sa narodila dne 10. března 1992. Všichni jistě poznají jejího staršího bratra,herce Haley Joel Osment. Emily se podobně jako on vydala za hereckou kariérou. V roku 2002 se poprvé objevila ve filmu Spy Kids 2 The Island of Lost Dreams jako malá Gertie Giggles. Potom si zahrala pár malých rolí v seriálech jako napríklad Přátelé.

Na vrchol ji však vyšvihla postava Lilly Trusscot v Disney serálu Hannah Montana, kde spolu s ní účinkuje Miley Cyrus alebo Mitchel Musso. Momentálně Emily natáčí nový film a dále se věnuje seriálu Hannah Montana. Také hrála v Hodině duchů, kde hrála Cassie.
Emily sice není na osobnosti.cz v top 10 ale lidé ji milují...
V případě zájmu o další obrázky pište na http://aluska-andy.blog.cz

Hilary Duff

16. března 2010 v 17:11 | Aluška♥
Ahoj lidičky ted vám povím něco o HILARY DUFF..
JMÉNO-Hilary Duff.....
NAROZENÍ-28,9 1987 Houston USA,ve znamení váhy....
KONÍČCI-Balet...
POVOLÁNÍ-Herečka,Zpěvačka.....
FILMY-Casper a Wendy,,Chicago Hope,,Lizzie McGuire,,Agent Coody Banks,Moderni Popelka...
1 CD- SANTA CLAUS LANE.....
Poprvé byla v Americe spatrena v REKLAMĚ....
A to je vše doufam že se vám to líbilo pac...♣
Foto:
V případě zájmu přidám ještě více foto....

Ashley Tisdale

15. března 2010 v 15:09 | Aluška♥
Ahoj jak sem vám pověděla něco o SELENĚ GOMEZ tak vám povim stejně tak o ASHLEY TISDALE
JMÉNO-Ashley Tisdale.
ROK NAROZENÍ-2,7 1985 MOUTH COUNTRY..
POVOLÁNÍ-zpěvačka,herečka,modelka/občas i moderátorka/..
FILMY-High School Musical,Zack of Cody..
SERIALY-Smart guyl,7 nebe,7 th heaver.Grounded Forlive.....
tak lidičky to bylo všechno doufame že vám to pomůže se něco málo dozvědět děkujeme za pochopeni paci???

Kristen Stewart a Robert Pattison♥

15. března 2010 v 15:03 | Andy♥
eli-cool.blog.cz

Kristen Stewart 3♥

14. března 2010 v 10:58 | Andy♥
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
zdroj:

Kristen Stewart 2♥

14. března 2010 v 6:15 | Andy♥
-klik na CČ-

Kristen Stewart ♥

12. března 2010 v 9:02 | Andy♥
Jméno: Kristen Stewart
Věk: 19 let
Znamení: Beran
Hrála v: Prokletí domu slunečnic (horor),Stmívání,Nový měsíc,Útěk do divočiny

Foto z filmu Prokletí domu slunečnic:

Kristen Stewart, Prokletí domu slunečnic
Kristen Stewart, Prokletí domu slunečnic

Foto z filmu Stmívání:

Stmívání, Robert Pattinson, Kristen Stewart
Stmívání, Robert Pattinson, Kristen Stewart

Foto z filmu Nový Měsíc

Nový Měsíc, Kristen Stewart, Chris Weitz, Taylor Lautner
Nový Měsíc, Kristen Stewart, Peter Facinelli

Foto z filmu Útěk do divočiny

Útěk do divočiny, Emile Hirsch, Kristen Stewart

Foto Kristen Stewart:

http://www.osobnosti.cz
Zdroj pro tebe:KOPÍRUJ SE ZDROJEM!!!!!!
©Andy♥ Aluška♥ 2010

Robert a Kristen mají mimčo =)

11. března 2010 v 12:15 | Andy♥
Nebojte, jen povedená fotomontáž ..
zdroj:
zdroj pro tebe:
 
 

Reklama
Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!