Andy píše!

Sunday 24.11.2013

24. listopadu 2013 v 10:44 | Andy, 17. y.o, CZ
Ten pocit, když máte doma takový problém, že když se začne luxovat, vypadnou pojistky. Ne, vůbec jsem neříkala mamce, ať přestane, jinak se zase všechno vypne. Nepřestala. Bum, všechno se vyplno. Tak to zapla a zase luxovala. Bum, zase se vše vyplo. A už to nešlo zapnout. Tak jsme bez elektřiny asi.

Hello! Tak začnu asi od pátku. To byly taneční - zase. Předposlední lekce. Jako bylo to takový celý divný. Ani jsme moc netancovali, dělali jsme etiketu, jako kdo koho kdy zdraví, jak vás má například manžel posadit do auta a tak. Asi mi to celkem bylo k ničemu, protože mě si nikdy nikdo nevezme. Aneb i ježibaba z pohádky je oproti mě po ránu kočka. Protože jsem měla něco s kotníkem, šla jsem spát k Ann. Asi jsme jen odepisovaly na fb a pak ani nevím jak usnuly. Ráno jsem asi měla vstávat v 6:30, ale budík jaksi nezvonil, ale pohoda. Večer jsem pak šla se podívat na basket. Jako, když vynecháme asi tak miliardu věcí, bylo to fajn. Jen mě štve ta prohra. Nevím proč, ale tenhle víkend mi přijde takový hrozně zbytečný. Nebo né zbytečný, ale promrhaný. Prostě jsem nic neudělala. Ale fakt, vůbec nic. Ono z pátka na sobotu jsem spala 6 hodin, dneska 11 a je mi ještě hůř než v tu sobotu. Poslední dobou se dost řeší Hunger games. Ukamenujete mě, když napíšu, že jsem neviděla ani jeden ten díl?
Co vy a Hunger games? :D
Sunday

Wednesday 20.11.2013

20. listopadu 2013 v 12:00 | Andy, 17. y.o, CZ
Ten pocit, když někam jdete a oni tam mají zavřeno. Fuck it.

Hello! Pamatujete si, jak jsem vám minule psala to tajemství, že jsem ten článek začla psát ve čtvrtek a dopsala jsem ho v sobotu? No, tak tenhle článek píšu od úterý. Upřímně ani nevím, co píšu. Ono se blbě píše, když nemáte co napsat. Heh. V pondělí byla škola celkem v pohodě. Tím v pohodě myslím to, že jsem nic nedělala a jedla. Navíc nám odpadla ájina. Juchů! A včera zsv. Juchů! Hele, to juchů je fakt divný slovo, ale líbí se mi. Dále jsem si dělala nějaký test na co bych se jako hodila. No, měla bych jít údajně na práva nebo k divadlu. Hehe, celkem rozdíl. Každopádně k právům mě nutí i mamka, ale buďme upřímí. Já budu fakt ráda, když se dostanu do třeťáku. Smutné, že? Ale dokud z toho mám srandu, je to v pohodě. Taky jsem si v knihovně zarezervovala pár knížek. Přesně na to, abych si je někdy nevyzvedla a platila poplatek za rezervaci.
Taky se vám stalo, že jste někam šli a ono tam bylo už zavřeno? :D
Only True Sayings | via Tumblr

Saturday 16.11.2013

16. listopadu 2013 v 14:36 | Andy, 17. y.o, CZ
Stejně, ta nejdelší chvíle je, když čekáte než přijdete výtah, aby jste mohli odjet sousedovi. Pač nejtrapnější chvíle je, když jedete se sousedem ve výtahu a teď je tam takové to trapné ticho.

Bonjour, přátelé! Měla jsem v plánu napsat už dřív, fakt měla. Jenže mi přijde, že bych do toho článku stejnak neměla co napsat. Heh, jako by to teď bylo o něco lepší. Chcete napsat tajemství? Tenhle článek jsem začala psát ve čtvrtek. Jsem asi fakt borec. Škola ani nestojí za zmínku - samé písemky a rodičák. Ten pocit, když vaše kamarádka zjišťuje, kde v písemce ztratila 0,5 bodu a mě by fakt zajímalo, kde jsem ztratila..ehm všechny body. Na to, že mám v podstatě za sebou čtvrtletí a ty známky jsou fakt na nic jsem celkem v klídku. Vážně frajerka. Ale tak mám teď plavání, běh a zumbu. To jsou moje priority. Včera byla prodloužená - květinová. Nevím, jestli je to takhle i jinde, ale kluci nám museli říkat básničky a dávat kytky. Ten pocit, když básnička, která mi byla předevšemi řečená obsahovala slova "alfasamec" a "prdelku".
Co vy a jízda výtahem? :D

Sunday 10.11.2013

10. listopadu 2013 v 12:52 | Andy, 17. y.o, CZ
Ten pocit mít kamarádku, která se vás zeptá, jestli chcete koupit dvojlist na slohovku a ona i přesto. že odmítnete vám ten dvojlist koupí, protože jí je jasný, že ho mít stejně nebudete.

Tak začneme asi pátkem. Jak už víte, měla jsem taneční. Hádám, že to byla 8. lekce. No, buďme upřímní, na to, že se taneční chýlí ke konci stále nic neumím. Učili jste se jen nějaký kolektivní řecký tanec, ale byla to hrozná pitomost. Jinak jsme opakovali, pač příští týden nás čeká druhá prodloužená. No, popřejte mi štěstí. Řekněme, že jaksi nedávám "rokáč", polku a no..vlastně nedávám vůbec nic. Po tanečních jsem spala u Ann aneb "Áňo, víš, jak jsem říkala, že nejím brambůrky? Dej je sem!" Neříkejte, že to neznáte. Ráno jsme pak šly, jako každý rok, na jednu taneční soutěž se podívat. Dneska jsme šly akorát ráno plavat aneb kiláček jsme naplavaly. Fakt mi to plavání přináší úplně ten samý skvělý pocit jako 3 roky zpátky. Dneska mě čeká už jen návštěva prababičky, učení a doučko. Aneb zumba je dneska zrušená, bohužel.
A jak jste strávili víkend vy? :)
Quote

Wednesday 6.11.2013

6. listopadu 2013 v 17:01 | Andy, 17. y.o, CZ
Ten pocit, když jsem strávila celý víkend čtením knížky, kterou jsem musela v pondělá vráti do knihovny, abych neplatila pokutu a já ji ve finále zapomněla do té knihovny vrátit. Heh.

Včera se nedělo nic zajímavého, pokud si dobře pamatuju. Psali jsme ze ZSV. Jako, ona nám do písemky dala nějaké funkce státu, ale v tom sešitě to fakt nebylo. Fakt ne. Dneska jsem nebyla ve škole, pač jsem šla na plavecké závody. Ten pocit 3 roky neplavat a teď se snažit se tam neutopit. Ale tak jsem spokojená, pač si mysím, že jsem plavala dobře. Navíc jsem plavala i lépe, než má kamarádka, která se plavání věnovala přes 10 let. Ale musím se tomu zase začít věnovat, prostě musím. Akorát mi je nějak blbě, asi jsem nemocná. Skvěle. Do školy jsme nic neudělala. Skvěle.
To by mě zajímalo, chodíte do knihovny? :D
Untitled

Monday 4.11.2013

4. listopadu 2013 v 14:26 | Andy, 17. y.o, CZ
To, že mám blbé zvyky jsem věděla dávno. Ale fakt nechápu, proč mám zvyk mazat sms hned po přečtení. Občas se totiž stane, že si sms přečtu, smažu a pak mi dojde, že nevím, co v ní bylo. To je jako, když se podíváte na mobil, kolik je hodin, uklidíte ho a pak zjistíte, že stejně nevíte, kolik je.

Začneme pátkem. To, jak už víte, jsem měla další lekci tanečních. Asi jsme dělali nějaký "dodatek" k sambě, ale teď si fakt nevzpomenu, jak to bylo. Dál jsme se učili salsu a ta je super. Nejhorší je Rock n Roll. Říkejme mu třeba "rokáč". Zní to drsně a já jsem líná to psát celým slovem. No, ten tanec je vražedný. Na konci musíte tak nějak skákat na kluka..A doufat, že vás chytí. Heh.

V sobotu jsem jela s kamarádkou na jednu prodlouženou. Moje druhá prodloužená je naštěstí až za 14 dní. Byl to super večer, ale překvapilo mě, že v jejich kurzu je cca 15 párů ( v našem cca 60). Učí se od všeho jen základy, my děláme celé sestavy a stejně to oni neumí ještě víc, než my. Ale to se asi stává.
Co vy, taky mažete sms? :D
It's a daily struggle

Thursday 31.10.2013

31. října 2013 v 16:47 | Andy, 17. y.o, CZ
Ten pocit, když si přes prázdniny na mobilu vypnu budík a pak si ho zase zapomenu nastavit.

Stejně mám poslední dobou pocit, že sem nemám, co napsat. Jo, on to není jen pocit, ale tak to zamlčíme. Celé prázdniny jsem byla pořád venku nebo na zumbě. A myslím si, že to bylo fakt super. Ale uznejte, že je fakt zabijácké jít po 5 dnech do školy a mít od 7 do 4. Jestli někdo máte až do zítřka volno, ani mi to nepište, jestli mě nechcete mít na svědomí. Škola celkem ušla, ale vůbec to neubíhalo. Fyzikářka mě pořád nesnáší, chemii stále nechápu a úkol na němčinu jsem zase neměla. Něco mi říká, že je vše při starém. Skoro, jakoby ani žádné volno nebylo. Pač jsem z toho volna snad ještě unavenější než ze školy. Musela jsem udělat 154587654 věcí (fajn, jen 2 věcí, ale přijde mi to jako 154587654 věcí) a stejně jsem neudělala nic. Bravo, Andy, jsi fakt skvělá. Tudíž vše budu dělat cca příští týden a pak snad už zase bude klid. Né, nebude, známe to. Zítra taneční, tak mi držte palce.
Taky jste si někdy zapomněli nastavit budík? :D
Untitled

Sunday 27.10.2013

27. října 2013 v 15:08 | Andy, 17. y.o, CZ
Já věděla, že jak se posouvá ten čas, tak to zase bude fail. Aneb příběh o tom, jak jsme v 7. ráno měla 9. hodin ráno. Prostě mi asi nedošlo, že se ten notebook přeřídí automaticky :D

Taže nejdřív asi k pátečním tanečním. Jen pro info to byla 6.lekce. Víte, jak jsem si přála, aby pro mě nepřišel "ajťák"? Tak kéž by přišel. Prostě do tanečních chodí taková jedna holka. Říkejme jí třeba "holka". No a tahle "holka" je taková zvláštní. Vypadá jinak než ostatní, chová se jinak a taky se jinak oblíká. Je celkově jiná. No a vždycky pro ní nikdo nejde a ona tam zůstane jako poslední. A hádejte, co se stalo teď v tanečních? Ona už měla partnera a já tam zůstala stát. Sama, samotinká. A vůbec nevím proč. Každopádně jsem měla chuť se jít někam zahrabat, fakt. Nehledě na to, že mi to tam vůbec nešlo. Jive, Polka, Čardáš, Cha-cha..Jedno horší než druhý. Kill me.
Co vy, měli jste nějaký problém s tím posunutím času? :D
Sunday

Friday 25.10.2013

25. října 2013 v 13:33 | Andy, 17. y.o, CZ
Nedávno jsem si říkala, že cca 2 roky zpátky jsem byla taková nějaká lepší. Pak mi došlo, že je to fakt kec, protože já jsem byla ta špatná odjakživa :D

Začneme asi středou. To jsem nedřív byla s tátou a pak jsem tak nějak jela večer do úplně jiného města na zumbu. Ale jinak pohoda. Člověk by asi fakt měl čas od času vykročit z jeho "comfort zone" a udělat něco, co jinak neudělal. Zumba byla super, ale domů jsem se dostala kolem 22 h, pak sprcha, fb..známe to a spát jsem šla v 0:30. To by bylo fajn, kdybych druhý den neměla školu od 7 do 4. Nehledě na to, že jsem pak ještě šla ven. To bylo taky fajn. Akorát občas se až divím o čem všem se dá diskutovat :D Dneska mě zase čekají taneční, Držte mi palce. Nechci, aby pro mě přišel "ajťák". Again.
Co vy, uděláte občas něco, co by jste jindy neudělali? :D
Sleep

Monday 21.10.2013

21. října 2013 v 13:17 | Andy, 17. y.o/CZ
No co, mám narozeniny. Aneb takhle si teď odůvodňuju vše poslední 3 dny. Pro představu si mě představte ve 3 ráno před lednicí, jak se rozmýšlím, zda si dát ten dort či ne. Heh.

Takže včera, jakž už víte, pač o tom píšu furt jsem měla narozeniny. Ale musím říct, že to fakt byl super den. Moje "oslava" spočívala v tom, že jsem s Ann jela na fotbal, kde hrál Domča a pak jsme všichni jeli do obchodního centra. Hned ráno jsem nestíhala, ale vlak nám neujel - kupodivu. Menší problém nastal, když jsme měly vystupovat a dveře tak trochu nešly otevřít. Yeah, daly jsme to! Kdyby ne, skončily bychom prostě někde v Choraticích. Najít to hřiště, kde se hrálo byl další problém, ale zase jsme to daly.

Po fotbalu jsme prostě čekali hodinu na nádraží. Když jsme přijeli do obchoďáku, šlo se do KFC <3 Potom nakupování bot. Pokud si někdo myslí, že je šílené jít nakupovat boty s holkou, jděte s mým kamarádem. Možná za to mohl i ten fakt, že prostě v Deichmannu nemají většinou vaši velikost a když najdete krabici, kde by měly být boty vaší velikosti, tak tam prostě nejsou. A korunu tomu nasadila kamarádka, která po pár hodinách vybírání u pokladny prohlásila, že si ty boty nevezme -_- Ale byl to skvělý den.
Co vy a nakupovíní bot? :D
Yess :)

Saturday 19.10.2013

19. října 2013 v 10:01 | Andy, 16. y.o,/CZ
Mamka asi věděla, proč mi zakázala si brát do pokoje pití. Heh, kdybych ji poslechla, nemusela bych mít teď v pokoji tak trochu koupálko no :D
Takže, včera to bylo ve škole celkem fajn. Sladké 4 hodiny. No, zas tak sladké nebyly, pač jsme měli chemii, ale tak to je detail. Psali jsme akorát ze zemáku a celkem jsem to i uměla na to, že jsem se na to ani nepodívala. Jak už asi víte, vzhledem k tomu, že to píšu snad po milionté (no, po 6., buďme přesní, že?) tak jsem včera večer měla taneční. Byla to myslím, že 5. lekce, když nepočítám prodlouženou, která byla minulý týden.

Byla to fajn lekce až na to, co jsme to tancovali. Nejdřív jsme dělali nějaký "dodatek" (jo, odborné termíny především, že?) k Waltzu. To nebylo těžké a navíc jsem měla šikovného tanečníka. "Dodatek" k Jivu byl horší, ale dalo se to, pač jsem sice tancovala s "ajťákem" (starý známý pro ty, kdo čtou tenhle blog) a ten to taky uměl, tak to bylo fajn. No, nejhorší byl "dodatek" (čti jako "rychlý způsob, jak se zabít") k Cha-che. Já jsem totiž nepobrala ani základní kroky, na tož ten "dodatek". Takže to bylo dost vražedné a nešlo nám to. Ono je asi problém, když vás má vést kluk a on to taky neumí. Dneska mě čeká zase další oslava narozek a pak asi nic :) Dole fotka dortu ze čtvrtka :)
Taky běžně děláte to, co vám někdo zakáže a pak je to akorát fail? :D

Thursday 17.10.2013

17. října 2013 v 16:37 | Andy, 16. y.o/CZ
Ten pocit, když po 2 minutách venku začnu litovat toho, že jsem šla v sukni :D
Včerejšek byl celkem v pohodě. Sice matika a fyzika zase byla na umření, ale dalo se to. Vtipný byl tělák. Nejdřív jsme jako idioti skákaly přes nějaké lavičky. Vynechme to, že jsem se u toho tročku víc rozmlátila. Pak jsme hrály fotbal. Zase vynechme detail, že jsme ho nikdy předtím nehrály. No, nevypadalo to jako fotbal, spíš jako nějaké scéna z akčního filmu. Málem jsme se kvůli míči pozabíjely. Po hodině nám učitel řekl, že ještě tak 10x..na chvíli se odmlčel a po pohledu na nás dodal, že 100x si to tak ještě zahrajeme a pak si třeba budeme umět přihát -_-

Dneska zase ten nejhorší den z týdne. Všechno se kupodivu dalo. I když písemka ze zsv byla fakt vtipná. Asi se ptala na věci o kterých jsem v životě neslyšela. Heh. Akorát odpolední hudebka byla nekonečná. Fakt, kdybych se v půlce hodiny sebrala a odešla, učitel si toho stejně nevšimne. Aspoň jsem stihla s Ann pořešit, které šaty si vezmu zítra do tanečních. Big deal. Dneska mám první oslavy narozenin ze tří. I když narozky mám až v neděli, dneska bude dort :3
Taky se vám někdy stalo, že jsem litovali, co jste si to vzali na sebe? :D
17<3

Retro TAG

15. října 2013 v 15:29 | Andy, 16. y.o, CZ
1. Oblíbený večerníček nebo pohádka
No, pohádek bylo hodně, ale ráda jsem měla třeba Arabelu :)

2. Oblíbený interpret, skupina, hudba
Třeba Chinaski, Ewa Farná, Elán..Jo, super výber, já vím :D

3. Oblíbená sladkost
Čokoláda, ale tu mám ráda do dnes. Pak třeba JoJo bonbóny :D

4. Oblíbená dětská hra
Na schovku, na honěnou asi..snad se to tak jmenuje :D

5. Oblíbené jídlo v dětství
Koprovka, ale teď ji nesnáším :D

6. Oblíbená dětská knížka
Projekt Loty :)

7. Oblíbené oblečení/obchod s obelčením
Vím, že jsem milovala sukně..a pokaždé, když jsem si ji vzala, tak jsem někde zakopla a zničila jsem si silonky -_- Jinak obchod nevím :)

8. Oblíbený seriál
Medicopter 117, Rodinná pouta, My všichni školou povinní, Kouzelná školka :D

9. Idol
Nevím o nikom teda :D Možná Michal z Kouzelné školky :D

10 Oblíbená hláška
Možná jsi zabil, ale to bylo až později, tak nevím..:D

Sunday 13.10.2013

13. října 2013 v 14:48 | Andy
Ten pocit, když otevřu dveře a v ruce mi zůstane klika. Heh, to mám, ale kliku :D
Běžně bych začla včerejškem, ale zajímavější bude psát o páteční prodloužené. Byl to super večer. Když pomineme pár detailů. Už třeba to, že celou dobu je hezky, ale prostě v den prodloužené musí od rána pršet. No a dělejte něco ze zmoklých vlasů. Upřímně ani nevím s kým vším jsem tancovala. Úžasné bylo, když pro mě (ačkoliv to byla dámská volenka, hahah) přišel bývalý spolužák, který mě tak nějak kdysi chtěl a já jeho ne. Horší bylo, že on tancovat teď uměl a já ne. Potom pokec s bývalým spolužákem a tak nějak můžu napsat jen jedno - přežila jsem!

Včera jsem nedělala nic. Dneska jsem šla s Ann na fotbal. Už je to jakýmsi pravidlem asi. Ale je to vždycky fajn. Prostě takové to, že pokecáte a ani nevíte, kdo s kým hraje. Pak Ann odešla a zůstala jsem tam ještě s ostatníma. To bylo taky fajn. Pak jsem musela k prababičce. Já mám stejnak ta její vyprávění ráda. A teď mám v plánu nic nedělat :D
Jak jste strávili víkend vy? :)
Sunday Morning☕🍩

Friday 11.10.2013

11. října 2013 v 13:49 | Andy
Ten pocit, když na mě každý pátek truobí/volají/mávají popeláři. Aspoň někdo, že.
Včera byl takový normální den. Zkazila jsem písemku z chemie, celý den jsem umírala nudou/hlady znáte to. Ale ta chemie mě fakt naštvala. Kdo mohl vědět, že nám tam dá tolik rovnic, na které jsem se ani nepodívala. Jako odpoledka byla hudebka, kde si upřímně myslím, že bych ani být nemusela. To takhle 2 hodiny sedíte a koukáte na ostatní, jak na něco hrajou a vy nehrajete, protože to neumíte. Dobře, hrála jsem na flétnu asi 9 let a kdysi na kytaru, ale žádná hitparáda to není. Každopádně domů jsem se dostala až v 16:30.

Znáte ten pocit, když nevíte, na čí straně je vina. Doufáte, že na straně toho druhého, tušíte, že na vaší, ale stejně potřebujete slyšet, že za nic nemůžete? Fakt si myslím, že za to nemůžu. Dneska byla škola taky o ničem - nečekaně. Až na to, že si jdu takhle z kabinetu a na chodbě stojí kluk, který mě no řekněme ignoruje. A sotva k němu dojdu tak zaleze do třídy. Vynechme ten fakt, že jsem kolem něj chtěla jen projít, ale když zalezl do té třídy, tak jsem se otočila vrátila jsem se tam. Jo, někdo z toho měl srandu, ale ono to moc vtipné není :D
Co vy, umíte na něco hrát a nebo jste takhle vždycky jen koukali na ostatní? :D
☺️☺️

Wednesday 9.10.2013

9. října 2013 v 12:15 | Andy
Každé ráno nestíhám. Jsou, ale rána, kdy ultra mega hodně nestíhám. A to vždycky hrozně potěší, když jsou zamčené dveře od baráku a já nemám nikde po ruce klíče. Jedinkrát v životě jsem si je připravila a ono bylo odemčeno.
Včera se nedělo nic zvláštního. Kromě toho, že si nakonec ty kotiliony musím dělat sama. To je ženská práce, jak něco, to vám povím. Můj bratr se odmítl zůčastnit jak prodloužené, tak věnečku. No, celkem smutný, že tam asi bude jen má maminka. Dále se stalo to, že vím, kde jsou věci, co dostanu k narozeninám. Já nechci vědět předem, co dostanu, ale stejně se tam pořád chci jít podívat.

Co se týče dneška, tak "nic moc" je slabý výraz. První hodinu písemka z angličtiny. Pomineme detail, že nás dali do jiné učebny a já jako frajerka nekoukám na změny v rozvrhu tím pádem to bylo trochu hektické ráno. O fyziku jsem byla zkoušená. To, že mě naše paní profesorka nemá ráda, vím už dávno. Dobře, neuměla jsem to vůbec, ale přijde vám "fér", že ostatním se zeptá na víc věcí, i když nevědí a mě jen na jednu věc a po chvíli mi dá 5? Spravedlinost "forever". Písemka z češtiny také žádná sláva. Asi jsem radši, když nám dá otázky než nějaké "doplňovačky".
Co vy, chcete vědět, co dostanete k Vánocům/narozkám apod.? :D
Hahahaha | via Facebook

Monday 7.10.2013

7. října 2013 v 15:19 | Andy
Ten pocit, když si takhle jdu, říkám si, co mám času a pak mi dojde, že tam nemám být v celou, ale v půl -_-
Včera jsem tak nějak nic nedělala. Chtěla jsem se teda učit, ale záhadně k tomu nedošlo. Pak mi maminka oznámila, že bych mohla začít dělat ty kotilinky do tanečních, že to do pátku nestihnu. No, udělala jsem jeden a bylo mi oznámeno, že to radši udělá ona. Hahah, takhle se na to musí. Odpoledne jsem měla jen doučko. Zase nejdelší 3 hodiny mého života, fakt. Dneska se to ve škole celkem dalo. Snad poprvné jsem totálně nezkazila písemku z matiky, jen trochu. O informatiku jsem místo tvorby webu dělala pitomosti. Ale zjistila jsem, že blog se fakt hodí, jelikož jsem teď v té informatice napřed. (Chápejte tak, že dokážu udělat klikací ikonku apod.). O češtinu jsem s Ann jedly a zbytek dne si nějak nepamatuju.
Taky se vám někdy stalo, že jste si mysleli, že máte někde být v určitý čas, ale měli jste tam být jindy? :D
So True!!!

Saturday 5.10.2013

5. října 2013 v 11:27 | Andy
Ten pocit, když se podívám na fotky z tančních a ony jsou ještě horší, než jsem čekala.
Takže, včera byla 4. lekce tanečních. Nejdřív říkali něco o tom, co máme mít na prodlouženou, která je za týden. Jinak ta lekce byla celkem fajn. Dělali jsme nějakou otočku v Cha-che a v Polce. To bylo celkem vražedný, ale nejhorší byl Jive a Quickstep. Joo, to my fakt hodně nejde. Když jsem tak seděla na židli a na proti mě seděl "ajťák" a celou dobu na mě koukal a ukazoval bylo mi celkem jasné, co se stane. Ano, šel zase pro mě. Žůžo. Tentokrát mi do toho aspoň nekecal (děkuju, děkuju, děkuju!). Co se týče těch fotek, tak ještě nám je nedali, ale našla jsem je na webu. Ty fotky jsou hrozné. Mě se teda vůbec nelíbí a to jsou jen zmenšené. Horší bude, až nám je dají. Jinak vy, co jste chtěli vidět více fotek z tanečních. Věc se má tak, že se snažím jaksi eliminovat přítomnost mé maminky na lekcích a ty fotky fotí ona. Takže fotek mám minimum a ty společné sem dávat nechci. Přece jen by se to někomu nemuselo líbit a tak :)
Taky vám někdy úplně v hlavě přeskočilo a udělali jste nějakou šílenou pitomost? :D

Thursday 3.10.2013

3. října 2013 v 16:36 | Andy
Nikdy nevěř bratrovi, jak je venku. Aneb moje každodenní heslo. Když mi řekne, že je zima, tak si na sebe vezmu tunu věcí s umírám vedrem. Když řekne, že je vedro, tak si nevezmu nic a pak myslím, že mi zimou upadnou končetiny. A když on řekne, že je zima a já se schválně teple neobléknu tak fakt zima je. Báječné.
Včera se ve škole nic nedělo. Fyziku a matiky jsou přežila (kupodivu) a pak byl jen tělák. Jako tělák chápejte to, že jsme běhaly na čas a skákaly do písku no a zbytek hodiny jsme poslouchaly, jak jsou jiné třídy lepší. Cool. Dneska takový ten hardcore den. Celkem to, ale šlo. O chemii takové to "Ty máš žvýkačku?" "Ne". Žvejk, žvejk, žvejk. Potom o hudebku zase "Našel jsme sluchátka..i s mobilem..Jackpoooot!". Jo, občas je v té škole sranda.
Vrátíte to, když něco najdete? :D (Já asi podle toho, co to je a jesti vím, čí to je)
:)

Tuesday 1.10.2013

1. října 2013 v 15:00 | Andy
Miluju, když se s bratrem hodiny hádám o to, jestli mi dá jeho pití a když mi ho dá, tak zjistím, že už to dávno vypil. Na zabití, fakt -_- Přemýšlím, zda má smysl psát tenhle článek, jelikož je o ničem a zároveň o všem. Heh, jako můj život. Včera byla škola celkem v pohodě. Psali jsme akorát z informatiky. No, "ajťák" ze mě asi nebude. Po škole jsem se měla učit. Jo, měla, ale neučila. Dneska jsme totiž psali ze zsv (základy společnenských věd, občas někdo neví). Máme teď nějakou praktikantku. Asi fakt zbožňuju, když dá někdo do písemky, co jsme si fakt neříkali. Dobře, většinou mám pocit, že jsme si nic z toho, co je v písemce neříkali, ale tohle jsme si opravdu neříkali, jestli chápete :D Zítra nic nepíšete, tak ten volný čas strávím určitě něčím kvalitním, Třeba tím, že se podívám na nové díly Teorie velkého třesku :D Nebo budu jíst. A nebo prostě nebudu dělat nic, jako vždy.
Taky máte běžně v písemce něco, co jste si neříkali? :D
october .

Sunday 29.9.2013

29. září 2013 v 14:39 | Andy
Fakt miluju, když bratr nechá v lednici krabici od mléka. Já si pak myslím, že ještě nějaké je, nasypu si plnou misku čokoládových kuliček a ono nic. Na zabití -_-
Včera jsem tak nějak nic nedělala. Chtěla jsem se učit, ale nějak ne. Ale já fakt chtěla. Vzhledem k tomu, že mám zaracha tak jsem nikam nemohla. Tím pádem jsem musela počítat nějaké pitomosti, co mi má milovaná maminka zadala. Kvalitně strávená sobota. Dneska ráno jsem šla s Ann na fotbal. Joo, bylo to fajn a taky pěkné počasí. Pak jsem šla za babičkou. Vyprávění typu "Když jsem potkala tvého dědu, vůbec se mi nelíbil" je prostě nejlepší. To si pak říkám, co mě to ještě čeká jelikož mě se většina kluků v mém okolí fakt nelíbí..:D
Jak jste strávili víkend vy? :)

To kdyby někoho zajímalo, co v těch tanečních tak jako vlastně dělám :D
Je to hodně přibližované, takže super kvalita..

Friday 27.9.2013

27. září 2013 v 22:13 | Andy
Ten pocit. když si takhle stojím u jedné školy, čekám na Ann a najednou za mnou někdo řekne "čau". Tak prostě automaticky odpovím. Pak se otočím a tam nějaký chlap, co telefonuje a kouká na mě jak na idiota. Tak jsme pro jistotu pozdravila ještě jednou, abych ho utvrdila v tom, že jsem to fakt myslela vážně. Heh, teď je idiotem on, protože neví, proč jsem ho zdravila a asi přemýšlí, kdo jsem. Včera jsem měla svátek. Prostě mě asi potěšilo, kolik lidí mi popřálo. Jinak nic zajímavého nebylo.

Dneska byl takový hektický den. Šla jsme ze školy s tím, že se potřebuju ještě někde stavit. Potkala jsem kámošku, zakecala jsem se a až doma mi došlo, že jsem ještě někam měla jít. Pak jsem se musela tedy vrátit. Pak jen domů, sprcha, příprava věcí, a že se najít. Vzala jsem si první lžičku jogurtu a někdo zvoní. Samozřejmě, že ta slečna, co mě doučuje. Celé doučování jsem měla hlad, tak jsem pila ananasový džus, jenže jsem pak zas nemohla pořád chodit na záchod, fakt super. Ale pak jsem k Ann zdárně došla a nakonec taneční. Dneska jsme se na lekci fotili, tak se moc netancovalo, ale stejně jsem utahaná.
Taky jste takhle někomu odpověděli a on nemluvil vůbec s vámi? :D

Kvalitka, jak jsme ji zmenčovala..

Wednesday 25.9.2013

25. září 2013 v 14:17 | Andy
Říkala jsem si, že bych ve svém životě měla udělat nějakou razantní změnu. Tak jsem změnila cestu do školy :D Heh, kdo mohl tušit, že na každém kroku bude cedule "Přejděte na druhou stranu". Takže, má cesta do školy zabere ještě jednou tolik času. Včera byla škola o ničem - nečekaně. Psali jsem akorát z biologie. Ne, vůbec jsem nedostala přesně ty otázky, které jsem nechtěla. Báječné. K večeru se pak se školou jelo do Prahy do divadla na Revizora. To představení samo o sobě nebylo špatné, ale zase nic, co by musel hned vidět každý. Problém byl, že jsme se vrátili kolem 23:45, tak jsme šly k Ann a spát jsme šly asi v 1:30. Akorát si ani jedna nepamatujeme, co jsme to ten večer vlastně řešily.

Poté takový ten sladký tón budíku, který jsme uslyšely v 6:30. Jako, byl to celkem nadlidský úkol dojít vůbec do školy. Dojít všas. Prostě jsme se musely stavit pro ledové kafe a před hodinou dodělat všechny úkoly. Ignorujme fakt, že většina z toho vlastně ani nebyla za úkol. Wohoo. Když jsme přetrpěly matiku s fyzikou, byla potom čeština a pak 2 hodiny těláku. Běhali jsme kolem areálu, potom sprinty a hod koulí. Žůžo. Teď už jen jít spát a dokopat se k učení.
Jezdíte se školou do divadla? :D

Taneční. Druhá fotka - mobilní kvalitka.

Monday 23.9.2013

23. září 2013 v 14:26 | Andy
Tohle je alpský styl. Teď se podíváme, jak bychom jeli lanovkou.
Aneb informatika, kdyby to někdo nepoznal. Občas fakt nevím, o čem učitelé mluví, heh. Včera jsem kupodivu nestrávila celý den doma. Překonala jsem svou lenost a nemoc a šla jsem na fotbal. Bod pro mě. Né, že bych fotbal nějak žrala, ale fotbalisti, to je prostě jiný kafe. Jak víte, tak miluju hokej, jenže prostě na ty hokejisty moc nevidíte. Mají tu svou výstroj či výzbroj, říkejte tomu, jak chcete, a vy prostě nevíte, co se pod tím schovává. Zní to asi fakt divně, když nad tím teď přemýšlím, ale prostě u fotbalistů aspoň trochu víte na čem jste.

Možná si někdo, kdo čte mé články občas pokládá otázku "Na čem to proboha ta holka jede?". Nutno podotknout, že naštestí či bohužel na ničem. To všechno prostě samo. Škola ani za zmínku nestojí. Nestíhám, klasika. Říkala jsme si, že si dám malou pauzičku a pak se půjdu učit. No, tahle pauzička trvá už od pátku, dobře já. Jinak, jakoby jste to nevěděli, už to máme podzím. Jupí. Ne, tak já mám podzim ráda. Pokud celé dny neprší. Což prší.
A co upřednostňujete vy? Fotbalisti, hokejisti či někdo jiný? :D
Vintage Things | via Facebook

Saturday 21.9.2013

21. září 2013 v 13:05 | Andy
Kolik strun má triangl? No 3? Ale on nemá struny -_-
Jo, občas se stane. Včera ve škole to bylo celkem o ničem. Jediné "vzrůšo" (miluju to slovo, fakt) byla písemka z chemie. Kdo mohl vědět, že bude chtít i nějakou rovnici. Jinak je ve škole nuda a zima. Po škole jsem musela k prababičce a pak jsem šla vyzvednout Ann na sbor. Jako minulý pátek jsme šly k ní a pak jsme zase nestíhaly. Jak možná někomu z vás došlo (možná těm, kteří četly můj článek z minulého týdne, heh) jsme měli 2. lekci tanečních. Jako tahle lekce byla lepší, ale tak nějak náročnější. Dělali jsme cha-chu, lettkis, tango a asi něco z polky. Cha-chu miluju, ale tango byla katastrofa. Co se týče partnerů, bylo to o dost lepší než minule.

S "ajťákem", který pro mě minule chodil pořád jsme tancovala jen jednou. Pomineme ten fakt, že mě pořád opravoval, i když to podle mě sám moc neuměl. Potom jsem už jen tancovala víceméně s kamarády. Ještě jednou díky Domčo, protože "ajťáka" bych už znova asi nedala nebo by to asi nepřežil. Dneska je vinobraní, ale těžko říct, jestli půjdu.
Taky jste se někdy tak šíleně sekli v nějaké odpovědi? (Já třeba dneska řekla, že hřib je smrk, lol.)
Yeasssh | via Tumblr

Thursday 19.9.2013

19. září 2013 v 13:43 | Andy
Kdo mohl vědět, že těleso v kap. neznamená v kapse, ale kapalině -_-
Ke škole toho moc nemám, no skoro nic. Včera akorát jsme o tělák gráli florbal, tak to bylo fajn. Akorát prostě jsem měla super plán, který jaksi nevyšel. Zítra píšeme chemii, tak jsem si říkala, že v úterý si pořádně vypíšu zápisky, ve středu se naučím jeden prvek a dneska ten druhý. To jsem netušila, že dneska budeme psát z fyziky, takže jsem se včera snažila naučit aspoň ji a chemii vůbec neumím. Jinak, fakt mám ten 6.smysl. Jestli si někdo pamatujete, jak jsem věděla, že budu zkoušená z čj, tak jsem věděla, že budu ze zsv a byla jsem. Jenže, podle mě jsem třeba ni být nemusela, ale to je takové to kdyby.
Taky se vám občas úplně zkazí plány? :)
Teenager Post #12684

Tuesday 17.9.2013

17. září 2013 v 15:07 | Andy
Ten pocit, když se ve škole podíváte na hodiny a máte málem infarkt a pak zjistíme, že nefungují :D
Takže včera ta škola utekla rychle, ale kvůli tomu jídlu, co jsme tam měly - díky Domčo :D!
Jinak, kromě jezení se tam fakt nic nedělo :D Dneska to nějak skoro neubýhalo. Prostě nesnáším úterý. Psali jsme z matiky, což jse prostě neuměla. Jako ono, já měla naučené postupy ke všemu, jen zrovna né k tomu příkladu, který nakonec dala do písemky. Pak jsem byla zkoušení z biologie, ale to jsem uměla :D Jinak se fakt nic neděje, kromě toho, že nevím, co dřív no :) Tak snad jste na tom líp.
Btw. Jeden z nejlepších kamarádů má narozeniny - všechno nejlepší Domčo :)
BBtw. Hrozně moc děkuju za všechny komentáře,) Nebojte, odepisuju na vše :D
Taky ve škole pořád koukáte na hodiny? :D
Tumblr

Sunday 15.9.2013

15. září 2013 v 11:06 | Andy
Ten pocit, když se nemůžu donutit udělat úkol :D
Takže nejdřív asi k pátku a tanečním. Prostě příprava proběhla u Ann. Jako, to bylo na tom asi to nejlepší, celkem sranda prostě a trocha nestíhání :D Co se týče těch tanečních, tak byly fajn. Jen prostě ten fakt, když tam jdete s někým, ale chodí pro vás někdo úplně jiný. Jo, ten kluk nebyl hezký, ale tancoval uměl. To by mi nevadilo, ale tak, když jsem tam původně šla s někým úplně jiným..:D Bylo to fakt fajn, jen celkem náročné. Jsem myslela, že ani nedojdu domů :D Včera jsem se chtěla učit, ale dělala jsem snad všechno, kromě toho. Dnešek je na tom podobně s rozdílem, že teda prababička má zítra svátek, tak se to má nějak slavit. Jinak, tak nějak sedím v pokoji, ve kterém je šílený bordel a koukám na to, kolik věcí jsem měla udělat, ale neudělala :D
Taky už zase odkládáte všechno na poslední chvíli a pak nestíháte? :D
Text | via Tumblr

Friday 13.9.2013

13. září 2013 v 14:20 | Andy
Ten pocit, když musíte něco udělat, nevíte jak, ale je vám jasné, že to skončí blbě :D
Takže včera jsem měla od 7 do 4. Nakonec jsem v té "lepší" skupině na konverzaci v ájině, což je fajn. Zbytek dne byl celkem o ničem až na to, že jsem přišla na to, že mám nějaký šestý smysl :D Předvčerejšek jsem říkala, že vzhledem k tomu, že ve čtvrtek píšem z chemie, tak budu určitě zkoušená u z čj. Byla 5% šance, že budu zkoušená. And guess what. Byla jsem :D A jako bonus i z němčiny. Z té chemie mám nakonec 1, tak super. Hudebka nám skončila místo ve 4 v 15:15, což bylo štěstí, jinak bych dost dobře zmokla :D Dneska ta škole utekla hodně rychle za což moc ráda nejsem. Aneb večer mě čekají taneční. Teď si tak říkám, proč jsem se tam skara hlásila -_- No, držte palce ať přežiju já a i všichni ostatní.
Byli jsme v tanečních nebo jdete? :)
Tornei-me insano | via Tumblr

Wednesday 11.9.2013

11. září 2013 v 18:44 | Andy
Co je to almanach? To je ta skříň ne? To je almara :D
Aneb naše dnešní čj. Ke včerejšku toho moc není. Nějak jsem strávila celý den ptaním se Ann kolik je hodin, doufajíc, že mi sdělí, že třeba zbývá po konce hodiny pár sekund a ne, že hodina teprve začala. Je ti divné. V úterý mám od 7 do 14:20 a nějak mi to přijde horší než čtvrtek, kdy mám od 7 do 4. Prostě to míň ubýhá. Dneska to ve škole ubíhalo celkem rychle. Asi proto, že jsem měla 4 hodiny a pak tělák. O matiku jsem vůbec nevěděla, která bije - tradičně :D Fyzika šla, angličtina taky a nakonec i ta čeština. O tělák jsme hráli volejbal a já si nějak trochu asi narazila ruku, protože ji mám slušně nateklou. Potom jsme jako s prominutím idioti běhali po hřišti. Po škole pak na doučko :)
Taky si dost často pletete slova nebo významy slov? :D
Izabela Bauer | via Facebook

Monday 9.9.2013

9. září 2013 v 17:30 | Andy
Ten pocit, že můj bratr, který má školu o hodinu později vstává dřív než já :D
Takže včera, jak už víte jsem byla zase na tom bikrosu. Bylo to fajn, utíkalo to rychleji, než v sobotu. Jenže, prostě jenže :D Byl tam šíleně otravný chlap, který měl tendenci mi do všeho kecat a přitom ani nevěděl, co mám dělat. Fakt miluju tyhle lidi. Dneska taková ta super cesta do školy v šíleném dešti. Měli jsme jen 5 hodin, což šlo. O čj jsme neměly tradičně učebnici, o fyziku jsme žraly bonbony a o matiku takové to dradiční "co to provádíš"?? Hold, matika není nic pro mě. Po škola první trénink glamourdance aneb už asi nikdy víc. Prostě to stálo za nic, víc se mi o tom psát nechce:)
Taky se vám někdy stalo, že vám někdo do něčeho pořád kecal? :D
Bye Summer, Welcome School | via Tumblr

Saturday 7.9.2013

7. září 2013 v 16:37 | Andy
Ten pocit, kdžy vím, že dělám úplnou pitomost, ale stějne v tom pokračuju :D
Včera byla škola celkem fajn, měli jsme do 12:35. Sranda byla o zemák, kdy jsem se dozvěděla, že můj spolužák si myslí, že pod Evropou je Austrálie a následně řekl, že Asie. Po škole jsem byla chvíli doma a pak jsem šla vyzvednout Ann na sbor. Po něm jsme šly do parku spolu s Míšou a Aničkou. Měly jsme vymyslet choreografii na dnešní bmx závody. Něco jsem udělaly, ale nebylo to ono, tak se to zrušilo. Na ty závody jsem nakonec šla, jako (oni to tak nazývají) dráhový komisař. To takhle celý den stojíte na sluníčku, koukáte na kluky a zamáváte praporem, když někdo spadne a pak za to dostanete zaplaceno. Jo, je to fajn, zítra jdu znova :D Akorát mi je z toho sluníčka blbě :D
Taky jsme někdy věděli, že děláte nějakou pitomost, ale stejně jste to dělat nepřestali? :D
Tumblr

Thursday 5.9.2013

5. září 2013 v 18:58 | Andy
"Otevřete si učebnici na straně 18"...jo, ještě tak nějakou učebnici mít :D
Možná se divíte, proč píšu dneska, když jsem psala i včera, ale to prostě proto, že jsem teď měla udělat jednu věc a neudělala :D Škola byla od 7 do 4 -_- Ráno první hodina konverzace, kde jsem asi trochu zkazila rozřazovací test, ale ještě uvidíme. Jinak to šlo :) Nová učitelka na chemii se snažila být strašně drsná a tak nám hned vynadala, proč jsme jí nešli pro pomůcky. Hudebka byla fajn, jen ten fail, že začínáme ve 14:25, protože ten učitel má před náma jinou třídu. Je to nový učitel a je s ním i sranda. Prostě napsal místo Kryštof Kryštov a pak se nás snažil přesvědčit, že ví, jak se to píše, ale my si o něm teď určitě myslíme, že je to strašný idiot :D Potom se mě pořád ptal, jestli jsem na něj naštvaná a omlouval se mi :D
Taky běžně jaksi nemáte učebnice? :D
Homework :I

Wednesday 4.9.2013

4. září 2013 v 16:29 | Andy
Nevím proč, ale včera jsem měla pořád středu :D
Když už jsme už večerjška, tak ve škole se to hrozně táhlo. Já nevím, čím to je. Vloni mi to ve škole hrozně rychle utíkalo, bavilo mě to a teď jen čekám, kdy budu moct domů. Asi je to tím, že už to pro mě není "nová škola". Ale i tak je to tam fajn :) Po škole jsem musela pro nějaké věci, pak za Ann, nějak jako ven a pak na hokej. Ten mě nějak nebavil, což taky nechápu proč. Ale hrálo se s Drážďanama a vyhráli jsme 8:1 :) Dneska byla škola víc fajn. Jsme s Ann pořád něco jedly a najendou byl tělocvik. Vůbec nevím, co jsme dělali, ale vím, že učitel něco 3/4 těláku kecal. Já se probrala, když říkal, že na pinčesovým stole byl salám. Do teď nevím, o co šlo :D Potom jsme dělali nějaké divné cviky a pak domů :) Ale ty cviky byly fakt divný :D
Jaký je váš tělák, pokud ho máte? :D
Definitely !!

Monday 2.9.2013

2. září 2013 v 11:37 | Andy
Ten hrozný pocit, kdžy vám zazvoní budík -_-
Už jsem si vzpomněla, proč jsme tak strašně chtěla prázniny - nemusela jsem vstávat :D Včera jsem byla tak nějak celý den v Jetřichovicích, bylo to celkem fajn, ale vrátila jsme se až k večeru, takže celý den v háji :) Dneska jsme s Ann měly sraz v 6:45 u mě. To, že jsme obě trochu nestíhaly zamlčíme :D Ve škole jsme byly něco málo po sedmé, ale ve třídě jsme byly jako první, takže máme naše awesome místa :D Prostě jsme zase uprostřed třídy. Potom učitelka vykládala něco o školním řádu, který jsme stejnak neposlouchala, jelikožn jsem s Ann hrála piškvorky a jedla :D
Jaký byl váš první den? :)

Jinak jsem asi drsná, vyhrála jsem 3 tituly v jedné miss blogu :D

Saturday 31.8.2013

31. srpna 2013 v 18:56 | Andy
Znáte ten pocit, když jste nic neudělali, ale přitom to všechno odnesete? :D
To takhle moje drahocenná matka chtěla, abych upekla dort. Tak jsem ho upekla a hádejte, co? Začala na mě řvát, ať v kuchyni uklidím to nádobí přičemž to nádobí tam bylo ještě něž jsem něco vůbec začala péct, ale ona začne ječet, že za to můžu :D Jinak včera jsem byla s Ann v Ústí a pak nějak ven, celkem super den :) Prostě takové ty hlášky, které nikdo nepochopí. Samozřejmě jsme tam obě jely s tím, že si nic nekoupíme. Známe to :D Nejvíc času v KFC <3 Dneska jsem akorát byla s Ann venku, pak na návštěvu k mamky kámošce a teď to divadlos tím nádobím :D
Stalo se vám doma něco podobného? :)
Summer

Thursday 29.8.2013

29. srpna 2013 v 9:31 | Andy
Ten pocit, když nemůžu najít kreditku, nevím pin a nemůžu najít ty papíry k tomu :D
Díky tomu, že jsem od pondělí nenapsala, tak jsem s články celkem pozadu. V neděli jsme byli v České Kamenici. Bylo to fajn, akorát jsme jeli 3 vlaky, 2 autobusy abychom viděli takovou skáličku :D Na cestě zpátky jsme se stavili v Ústí ve Forum, tak aspoň něco, ale bylo to fakt na celý den :) Včera jsem nějak neměl dělat nic, pak jsem měla jet do Jetřichovic a nakonec změna plánu no, ale s tím se opravdu počítat nedalo :) Je ti divný, pořád jsem strašně chtěla do školy a když jsem se dneska podívala na datum tak to se mnou málem seklo :D
Co vy, jak si užíváte zbytek volna? :)

Monday 28.6.2013

26. srpna 2013 v 14:31 | Andy
I když jsem minule psala, že tu nějakou dobu nebudu, tak přece jsem :)
Nemůžu říct, že by se něco zlepšilo - naopak, ale tak co se dá dělat :) Dneska se mi zase předělává pokoj a já tím pádem nějak nemám, co dělat tak se tu můžu vykecávat. Četla jsem nějaké své staré články, konkrétně ty, co jsem psala cca před rokem. Je zvláštní, že jsem byla taková ze všeho hodně nadšená, stýkala jsem se s lidma se kterýma jsem pravděpodobně od minulého roku neviděla a hlavně jsem se hrozně těšila do školy. Nebyla jsem taková ta typická prvačka, která by se bála. Jasně, tak určitě jsem měla nějaké obavy, ale hlavně jsem se dost těšila. Je to jiné, když jdete do školy, kterou máte cca 15 minut od baráku a jdete tam se svou nejlepší kamarádkou. Takže jsem se tak nějak neměla čeho bát :)

Pro ty z vás, co třeba teprve jdou do prváku, prostě se nebojte a snažte si to užít. Já jsem třeba první týden školy byla pořád někde s někým. Byla jsem na hokeji, na různých akcích, venku s plno lidma a prostě mi to asi chybí. Přijde mi, že před tím rokem jsem byla taková jiná. Možná dost naivní, ale všechno se zdálo být o dost lepší. Byla jsem nadšená z nové školy, protože jsem nevěděla, co mě čeká, ale rozhodně nemůžu říct, že by mě ta škola nějak zklamala. Klamou spíš lidi, ale to už tak bohužel je. Měla jsem před sebou seznamovák, který byl podle mých slov před tím rokem fajn. Teď to vidím celkem jinak, ale to už není podstatné :)

Příští rok bude určitě jiný, než ten letošní. Plno lidí říká, že druhák je nejtěžší, no uvidíme. Čekají mě tanečních, o kterých jsem celý život říkala, že tam nepůjdu. Už zřejmě nebudu tancovat Street dance, ale tady je to ještě takové pochybné. Vloni jsem tam skoro vůbec nechodila a když jsem s ním přestala, tak mi to prostě chybělo. Chceme s Ann a Míšou začít tancovat Glamourdance, ale ještě uvidíme, jak to bude. Chci se začít konečně věnovat škole a jiným dalším věcem, takže zřejmě na blog budu psát jen ob den :)
Co vy, jak vidíte příští rok? :)
Enjoy your stay!!

Thursday 22.8.2013

22. srpna 2013 v 14:53 | Andy
Chtěla jsme jen napsat, že tu pár dní nebudu :)
Prostě si potřebuju vyřešit několik věcí a dát se tak nějak do pořádku. Je toho na mě nějak moc a prostě to už asi nezvládám. Stejně bych neměla o čem psát, tak doufám, že to chápete :) Ozvu se pravděpodobně během školy nebo ještě před ní :) Užijte si poslední dny prázdnin, pa :)

Tuesday 20.8.2013

20. srpna 2013 v 17:04 | Andy
Nejlepší je, když můj bratr luští křížovky. Umyvadlo na pět je podle něj mýdlo :D
Takže včera jsme byli tak nějak celý den v Praze. Bylo to super, hlavně proto, že jsem se konečně podívala na výstavu neviditelná, kam jsem chtěla tak 2 roky jet :) Jde o to, že chodíte v absolutní tmě a provádí vás slepý člověk :) Víc vám k tomu říct nemůžu jen to, že by jste to měli zkusit pokud máte Prahu poblíž :) Potom jen KFC, Starbucks a nákupy <3 Dneska jsem byla s táou na obědě, ale zase mě strašně naštval, ale o tom třeba jindy. Mě tak štv, jak já celé 2 měsíce chci strašně do školy a když už skoro začíná škola, tak tam nechci, super, co? :D
Máte to někdo taky takhle s tou školou? :D

Sunday 18.8.2013

18. srpna 2013 v 18:57 | Andy
Ten pocit, když si na ruce napatláte tunu mýdla a ona neteče voda -_-
Takže včera jsme byli v Tisé - nejlepší výlet, doporučuju :) Mě se tam se začátku moc nechtělo, ale jsem fakt ráda, že jsem jela :) Prostě takové to strašení bratra v jeskyni, schovávání se a ve finále jsme se i s bráchou ztratili :D Prostě jsme nějak šli a potom, když už jsme nikdy nejmíň hodinu neviděli značku, tak jsem si sedli na na zem a čekali :D Po 30 minutách jsme se rozhodli vrátit. Našli jsme cestu, došli jsme za mamkou a ta si ani nevšimla, že jsme tam nebyli :D Jen jí prý bylo divné, že dlouho neslyšela nějaký řev :D Fotek je hodně, jen jsou všechny takové zvláštní :D Ale tak po návratu prostě zastávka v obchodním centru <
Ztratili jste se někdy? :D

Friday 16.8.2013

16. srpna 2013 v 16:53 | Andy
Ten pocit, když jdete a před váma jde někdo, koho nechcete potkat a ten někdo se pak otočí -_-
Takže dneska jsme byli celý den v Berlíně :) Mamka tam měla nějaké jednání a prostě dejte mi kreditku a pošlete mě do města. Katastrofa :D Jenže já to všechno opravdu strašně moc potřebovala :D Ale jinak fakt super den :) Potom zjištění faktu, že jsem závislá na jedněch lécích - jo není to dobré :D Jsem totálně unavená, ale říkala jsem si, že napíšu dneksa, protože další dny se k tomu opravdu nedostanu, ale o tom zase někdy později :)
Stalo se vám taky někdy, že jste si fakt přáli, aby jste někoho nepotkali, ale potkali? :D
for-ever-young | via Tumblr

Tuesday 13.8.2013

13. srpna 2013 v 12:51 | Andy
Dneska má sestřenka narozky, ale to jen tak :D
Takže, jak jsem v neděli slibovala, napíšu něco ke Kypru a pak k té Schöně. Ke Kypru můžu jen napsat > moře, pláž, bazén, jídlo, pití, spaní..nicnedělání :D Ale bylo to super :) Fotky jsou u mamky v mobilu, tak až se k nim nějak dostanu, tak vám je sem nejspíš dám. Vraceli jsme se v neděli. Odlétali jsme v 0:15, dorazili jsme v 5 ráno domů a pak jsme v 7 ráno vstávali, abychom jeli do té Schöny. Ano, bylo to trochu hardcore :D Ze Schöny jsme se pak přesunuli do Hřenska a následovně na Pravčickou bránu. Byl to celkem dobrý výlet až na pár věcí: Měli jsme na tu bránu jet autobusem. Nejeli, takže jsme to šli pěšky :D Měli jsme zpátky jet takovýma lodičkama. Nejeli jsme :D Měli jsme zpátky jet nějak ve 2. Nejeli jsme :D Ale i tak to bylo super. Taky u vás často dochází ke změně plánu? :D

Answers 0.1

11. srpna 2013 v 18:22 | Andy
Ahoj,
tak jsem si řekla, že to nebudu protahovat a na pár otázek ze včerejška odpovím :) Článek o Kypru, dnešní Schöně a Pravčické bráně čekejte nejspíše v úterý :) Možná i s fotkama, které teda no, nejsou moc použitelné :)

Co Tě nejvíc štve?
Když se musím mezi něčím rozhodnout a já bych radši obojí. Jenže, člověk nemůže mí všechno.

Máš Ask? Co si o něm myslíš?
Nemám. Podle mě je to také celé o ničem. Je to asi dobré, když se někdo chce někoho na něco zeptat a bojí se třeba osobně, jenže upřímně přes internet je každý hrdina. Takže, většinou se lidé zeptají na to, co by normálně neudělali a pak zase naopak lidé odpoví nějak, jak by třeba v reálu neodpověděli.

Co je pro Tebe největší problém?
Překonat lenost :D

Popiš samu sebe jedním slovem:
Náladová :D

Jaká kniha je Tvá nejoblíbenější?
Nemám jednu, ale milovala jsem knížky od Jacqueline Wilsonové.

Myslíš si, že jsi sebevědomá (zdravě) a chtěla by jsi být víc?
Nemyslím si, že jsem, i když tak třeba můžu působit. Chtěla bych víc :)

Co si myslíš o úletech? Kluci, holky na jeden večer?
Tak, když to někoho baví, proč ne, je to jeho věc.

Podvedla jsi někdy přítele nebo jsi byla ta, se kterou podváděl?
Myslím, že ne nebo alespoň o tom nevím :D

Jakto, že tak často cestujete?
Miluju cestování, stejně jako rodiče a pak, oni pracují na letišti :D

Kolik vážíš a kolik by jsi chtěla vážit?
52 kg a jsem s tím teď spokojená :)
Im the type of person who...

Ptej se :)

10. srpna 2013 v 15:45 | Andy
Ahoj,
takže zpátky ještě nejsem, ale říkala jsem si, že bych zase mohla odpovědět na nějaké otázky, pokud máte :) Jinak, co se týče Kypru, tak to bylo super, ale to se dalo čekat. Vracíme se dneska v noci a zítra jedeme na celý den do Schony, tak snad to bude fajn. Nevím, jestli jsem sama, ale ten srpen mi nějak vůbec neutíká :) Slibuji, že příéští článek už bude zase delší. A co vám, utíká vám srpen? :)
Ptejte se :)
ask me

Kypr, again.

4. srpna 2013 v 16:37 | Andy
Takže nejdřív ještě k posledním pár dnům :)
V pátek jsem byla s tátou na zahájení jedné výstavy. Jako bylo to fajn, jen prostě mě tohle moc nebere a pak podle mě byl tamní dress-code celkem stritkní na to, že to nebyla nějaká super událost :) Potom jsem u táty zůstávala a včera jsme byli v jedné galerii - zábava no :D Dneska mamka chtěla jet do Hřenska, ale díky počasí se nikam nejelo. takže se rozhodlo tak nějak na poslední chvíli, že odletíme dneska zase na Kypr, jak už jsem se někdy předtím zmiňovala. Teď jsem u mamky v práci a prostě čekám :D Ne, nějak nevím, co dělat, když to letí cca za 5 hodin, ale tak nevadí. Nevím jistě, kdy se vrátím, ale mějte se hezky, bye :)

Thursday 1.8.2013

1. srpna 2013 v 21:26 | Andy
Takové to, napíšu článek, nenapíšu, napíšu, nenapíšu a hádejte co > píšu ho :D!
Takže včera dopoledne jsem byla s tátou a bráchou na obědě. Po něm jsem doslova běžela k Ann, jelikož pršelo :D Pak jsem na ní čekala a pak jsme tak nějak šly všude možně. Pak takové to focení, poté čekání na Míšu, zase focení a chození po celém městě. Ale bylo to super :) Dneska dopoledne s bráchou koupit zvýrazňovače <3 Jsem na nich závislá no :D Odpoledne pak za Deniskou a Markét s nima chodit tak nějak všude a pak na hokej <3 Už mi chyběl, nepochopíte. Ale výhra nad Ústím 3:1 :)
Fotek je víc, jen prostě ještě nejsou :D
By Ann :)

Thursday 30.7.2013

30. července 2013 v 20:10 | Andy
Ahoj,
omlouvám se, že prostě teď je to s tím blogem takové no nijaké, ale já nějak prostě na blog nemám náladu. Ono počítač ani nezapínám a to se pak blbě píšou články :D Takže, z Kypru už jsem se nakonec vrátila :) Měli jsme se vracet už dneska, ale vzhledem k pár okolnostem jsme se rozhodli, že se vrátíme v pondělí. Jenže, to bych nebyla já, aby se něco nestalo :D Měli jsme letět v pondělí ve 3:30. Takže je jasné, že jsme v neděli dopoledne opravdu neměli sbaleno :D A takhle se stalo, že mamce volali z letiště, že jestli chce odletět tak musí letět v pondělí ve 13:30. Takže jsme měli 30 minut na to se sbalit a odjet na letiště :D Ne, vůbec jsem na letiště nejela v plavkách abvychom zjistili, že ten let je zpožděný -_- No a dneska jsem tak nějak byla s Ann :))
Máte nějaké negativní zkušenosti s cestováním? :)

Kypr - update :)

26. července 2013 v 19:52 | Andy
Takže, hned na začátek vás potěším - ještě nejsem zpátky. Budu nejspíš ještě příští týden, ale řekla jsem si, že na blog napíšu - asi mi to prostě chybí :D Je tady hezky, no vedro. Prostě jsem nějak už unavená z toho vstát si, kdy chci, jít k bazénu, pak prostě internet, moře, internet :D Samozřejmě vše důkladně proloženo jídlem :D! Když já nevím, čím to je, ale po dovolené potřebuji vždy ještě pár dní na zotavení z té dovolené :D Ale jinak si nestěžuji :) Zrovna dneska jsem četla článek, který jsem bez pár dní psala před rokem. Bylo to psané zrovna po tom, co mi skončil týdenní kurz angličtiny. Celkem mě štve, že letos jsem na něm nebyla, ale to je zase jiný příběh. Prostě jsem v tom článku psala, s kým vším mámv plánu jít ven, jak mě čeká seznamovák apod. A letos? No, nějak prostě nic :D Nevím, jestli mě to nějak štve, nebo ne, zas nadruhou stranu, ten Kypr je fajn, ale tak když tam asi strávíte skoro celé prázdniny, tak to tak fajn není. Protože dost možná se vrátím na pár dní do ČR a pak tam letíme znovu :)
A co je u vás nového? :)

Je vais Chypre :)

19. července 2013 v 15:55 | Andy
Ten pocit, když ztratíte klíče a pak se najdou v místě, kde jsem nikdy nebyla -_-
Takže včera měla prababička narozky - 89 :) Takže, jako každý den na oběd k ní, popřát jí a tak :) Odpoledne pak jen koukání se sestřenkou na Nezvratný osud 5 a Paranormal activity :) By nás měl někdo natočit, co my u toho děláme :D Dneska jen jsme prostě celý den byly venku, pak oběd a já šla domů. Jo, ten pocit, kdžy jdete domlů s pocitem, že tam nikdo není, ale on je -_- Večer pak bude oslava těch narozek, tak snad to bude fajn :)
Jinak, jak už je v nadpisu, tak jedu na Kypr - netradičně :D Odlétám nějak zítra večer, akorát ještě nevím, do kdy :) Články bych teoreticky psát mohla, ale chci si na chvíli odpočinout, tak snad mi to prominete :D Ale kdo by měl nějaké nutání mi napsat, tak koho mám na fb - tam příležitostně po večerech budu :)
Mějte se krásně a napiště mi, kde jste zatím byli? :)

 
 

Reklama

Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!