Listopad 2013

Wednesday 27.11.2013

27. listopadu 2013 v 13:41 | Andy, 17. y.o, CZ
Ten pocit, když mi v 5 ráno přijde od mamky sms, ať si vezmu zimní bundu, že je tam fakt zima. Vynechme ten detail, že mě vzbudila a taky to, že zimní bundu nemám. Prostě zmizela. Fakt divný.

Bonjour! Víte, co je fakt zvláštní? Vždycky vím úplně přesně o čem článek napíšu, a když ho začnu psát, tak jsem totálně v háji a nevím. Pondělní "awesome" den jsem přežila aneb ať žijou 2 hodiny matiky, informatiky a hodina fyziky v jeden den! Miluju ty předměty, všechny do jednoho. A taky dost často lžu. Heh, najděte si nějakou spojitost. Včera byla škola zase o ničem, jak jinak. Ten pocit, když ráno nadávám u zamykání dveří a ona za mnou stojí sousedka. A jako vtipná byla i cesta do školy. Asi byly chodníky brutálně namrzlé a já šla v teniskách ve kterých to fakt luxusně klouzalo. Odpoledne pak olympidáda z němčiny. Kdo mohl vědět, že to celé bude ústní a né písmně. Prostě shit. Asi mě málem fláklo, když jsem si vytáhla téma "Přírodní problémy a katastrofy". Lidi, já o tom nevím nic v češtině, natož v němčině.
Taky už u vás sněží? :D
Untitled

Sunday 24.11.2013

24. listopadu 2013 v 10:44 | Andy, 17. y.o, CZ |  Andy píše!
Ten pocit, když máte doma takový problém, že když se začne luxovat, vypadnou pojistky. Ne, vůbec jsem neříkala mamce, ať přestane, jinak se zase všechno vypne. Nepřestala. Bum, všechno se vyplno. Tak to zapla a zase luxovala. Bum, zase se vše vyplo. A už to nešlo zapnout. Tak jsme bez elektřiny asi.

Hello! Tak začnu asi od pátku. To byly taneční - zase. Předposlední lekce. Jako bylo to takový celý divný. Ani jsme moc netancovali, dělali jsme etiketu, jako kdo koho kdy zdraví, jak vás má například manžel posadit do auta a tak. Asi mi to celkem bylo k ničemu, protože mě si nikdy nikdo nevezme. Aneb i ježibaba z pohádky je oproti mě po ránu kočka. Protože jsem měla něco s kotníkem, šla jsem spát k Ann. Asi jsme jen odepisovaly na fb a pak ani nevím jak usnuly. Ráno jsem asi měla vstávat v 6:30, ale budík jaksi nezvonil, ale pohoda. Večer jsem pak šla se podívat na basket. Jako, když vynecháme asi tak miliardu věcí, bylo to fajn. Jen mě štve ta prohra. Nevím proč, ale tenhle víkend mi přijde takový hrozně zbytečný. Nebo né zbytečný, ale promrhaný. Prostě jsem nic neudělala. Ale fakt, vůbec nic. Ono z pátka na sobotu jsem spala 6 hodin, dneska 11 a je mi ještě hůř než v tu sobotu. Poslední dobou se dost řeší Hunger games. Ukamenujete mě, když napíšu, že jsem neviděla ani jeden ten díl?
Co vy a Hunger games? :D
Sunday

Friday 22.11.2013

22. listopadu 2013 v 13:20 | Andy, 17. y.o, CZ
Ten pocit, když se jdete podívat na změny v rozvrhu a zjistíte, že máte v pondělí 2 hodiny matiky, 2 hodiny informatiky a jednu hodinu fyziky. Why, me?

Bonjour! Možná si někdo všiml, že jsem poslední dobou odpovídala jen na otázky, ale ono, když vám přijde něco kolem 30 nominací, tak to někam musíte nacpat. Ve středu jsem měla jít běhat, ale nakonec ne. Takže jsem se zase tak nějak jen válela, jak jinak. Včera škola, jako každý čtvrtek, od 7 do 4. Ono nevím, jak u vás, ale mé překlady v němčině jsou takové dosti odhadem. Místo češtiny byla matika. Prostě naše milovaná paní profesorka se snad chopí každé příležitosti nám nacpat hodinu matiky navíc. Viz pondělí. Odpolední hudebka byla v pohodě. Mluvil o nějakém vystoupení, či co. Ale jako, jak mám asi s něčím vystupovat, když neumím ani zpívat a ani na nic hrát? Nehledě na to, že hudebku jsem si vybrala proto, že neumím kreslit. Heh. Po škole jsem šla zase plavat. I just love it. Akorát poslední dobou chodím spát unavená a probouzím se ještě unavěnější. Nějaký paradox asi.
Taky se vám stalo, že místo, aby vám něco odpadlo, tak si tam někdo dal nějakou hodinu navíc? :D
FINALLYYY

Wednesday 20.11.2013

20. listopadu 2013 v 12:00 | Andy, 17. y.o, CZ |  Andy píše!
Ten pocit, když někam jdete a oni tam mají zavřeno. Fuck it.

Hello! Pamatujete si, jak jsem vám minule psala to tajemství, že jsem ten článek začla psát ve čtvrtek a dopsala jsem ho v sobotu? No, tak tenhle článek píšu od úterý. Upřímně ani nevím, co píšu. Ono se blbě píše, když nemáte co napsat. Heh. V pondělí byla škola celkem v pohodě. Tím v pohodě myslím to, že jsem nic nedělala a jedla. Navíc nám odpadla ájina. Juchů! A včera zsv. Juchů! Hele, to juchů je fakt divný slovo, ale líbí se mi. Dále jsem si dělala nějaký test na co bych se jako hodila. No, měla bych jít údajně na práva nebo k divadlu. Hehe, celkem rozdíl. Každopádně k právům mě nutí i mamka, ale buďme upřímí. Já budu fakt ráda, když se dostanu do třeťáku. Smutné, že? Ale dokud z toho mám srandu, je to v pohodě. Taky jsem si v knihovně zarezervovala pár knížek. Přesně na to, abych si je někdy nevyzvedla a platila poplatek za rezervaci.
Taky se vám stalo, že jste někam šli a ono tam bylo už zavřeno? :D
Only True Sayings | via Tumblr

Otázky od: Chica con sueños

18. listopadu 2013 v 14:00 | Andy, 17. y.o, CZ |  Skladiště♥
1. Jak vnímáš podzim, jak na tene tohle období působí?
Heh, celkem častá otázka. Podzim miluju a celkem si ho užívám. Pokud ovšem neprší, nemrzne a nefouká vítr naráz. To je celkem vražedná kombinace :D

2. Kdyby sis mohla vybrat zemi, kterou bys chtěla navštívit, která by to byla a proč?
No, já bych řekla, že asi Amerika. Sice jsem tam už byla, ale né úplně všude.

3. Vánoce jsou svátkem klidu a míru - vnímáš to takhle?
Tak, jak už jsem psala minule u nás se nějak moc neslaví, spíš vůbec. Ale mám tohle vánoční období ráda. I když klidné moc není :)

4. Co si myslíš o dnešních dětech? Jsou horší nebo lepší, než jsme bývaly my?
Mě je spíš dnešních dětí líto. Vyrůstají na FB, svěřují se "statusem", než aby si třeba s tím někým popovídali apod. Však víte, co myslím :)

5. Jaké jídlo bys mohla jíst pořád a nikdy tě neomrzí?
No asi řízky, přesnídávku, smažák, hranolky, palačinky..:D

6. Proč jsou lidí zlí a závistiví?
Protože nejsou spokojeni se svým životem. Žárlí na ostatní, závidí jim a jsou zlí. Je to začarovaný kruh ;)

7. Čeho si ve svém životě ceníš nejvíc a proč?
Že jsem se narodila teď, do téhle doby. Taky jsem se třeba mohla narodit někdy úplně jindy, někde jinde. Proto si cením toho, co mám :)

8. Napiš jednu šťastnou vzpomínku z dětství:
To je nejspíš ta, kdy jsem si hrála s jedním klukem Pavlem na hřišti na Medicopter 117 :D

9. Napiš jednu smutnou vzpomínku z dětství:
Nejspíš žádná není nebo jsem na ni už zapomněla :)

10. Jsi spokojená sama se sebou?
Nejsem, mám plno vlastností, které mě na mě štvou, ale tak říkám si, že se dějou i horší věci, ne? :)

Saturday 16.11.2013

16. listopadu 2013 v 14:36 | Andy, 17. y.o, CZ |  Andy píše!
Stejně, ta nejdelší chvíle je, když čekáte než přijdete výtah, aby jste mohli odjet sousedovi. Pač nejtrapnější chvíle je, když jedete se sousedem ve výtahu a teď je tam takové to trapné ticho.

Bonjour, přátelé! Měla jsem v plánu napsat už dřív, fakt měla. Jenže mi přijde, že bych do toho článku stejnak neměla co napsat. Heh, jako by to teď bylo o něco lepší. Chcete napsat tajemství? Tenhle článek jsem začala psát ve čtvrtek. Jsem asi fakt borec. Škola ani nestojí za zmínku - samé písemky a rodičák. Ten pocit, když vaše kamarádka zjišťuje, kde v písemce ztratila 0,5 bodu a mě by fakt zajímalo, kde jsem ztratila..ehm všechny body. Na to, že mám v podstatě za sebou čtvrtletí a ty známky jsou fakt na nic jsem celkem v klídku. Vážně frajerka. Ale tak mám teď plavání, běh a zumbu. To jsou moje priority. Včera byla prodloužená - květinová. Nevím, jestli je to takhle i jinde, ale kluci nám museli říkat básničky a dávat kytky. Ten pocit, když básnička, která mi byla předevšemi řečená obsahovala slova "alfasamec" a "prdelku".
Co vy a jízda výtahem? :D

Otázky od: Annie

14. listopadu 2013 v 15:00 | Andy, 17. y.o, CZ |  Skladiště♥
1. Co ty a volný čas? Máš ho hodně a jak ho využíváš?
No, mám ho pomerně dost. Tak nějak se flákám, ale teď se snažím alespoň dokopat ke sportu.

2. Chtěla by jsi navštívit jinou dobu, jiné století? Popřípadě proč?
Já ani nevím. Možná bych se chtěla podívat do nějaké královské rodiny, někdy kolem 15.století třeba :)

3. Dokážeš si představit život bez PC?
No, teď už asi ne, dříve možná.

4. Jaké je tvé oblíbené roční období? Proč?
Podzim. Protože na podzim začíná vždy nový školní rok a pro mě to vždy tak nějak znamená nový začátek :)

5. Máš ráda noc nebo ti přijde taková nepřívětivá?
Ani né tak noc, ale spíš mám ráda tmu :)

6. Kdy si myslíš, že přijde letos první sníh? :D
Tak kolem 22.12. :D

7. Slavíš, máš ráda a co pro tebe znamenají Vánoce?
No, doma je nijak extra neslavíme. Ráda je mám, ale vzhledem k pár věcem, co se staly pro mě asi neznamenají to, co třeba pro ostatní.

8. Piješ pití tipu Cola, Kofola?
Už ne :)

9. Šla by jsi do nějaké televizní show?
Nejspíš ne. Třeba do ČS má talent bych nemohla, pač bych tam neměla co předvést :D

10. Jaký máš vztah ke zvířatům? Máš nějaké doma?
Mám je ráda a ano, mám. Pejska, papouška a 2 želvy :)

Otázky od: WeriiiQ

12. listopadu 2013 v 15:00 | Andy, 17. y.o, CZ |  Skladiště♥
1. Líbí se ti momentálně někdo?
Tak jako líbí, ale to je tak asi všechno :D

2. Které 3 věci potřebuješ ke štěstí?
Sport, kamarády a jídlo :)

3. Co se chystáš dnes dělat?
Půjdu ven, pokusím se naučit němčinu a podívat se na zemák :)

4. Tvé budoucí vysněné povolání?
Na to už jsem jednou odpovídala. Právnička, letuška nebo šéfredaktorka časopisu či pracovat pro módní firmu :)

5. Tvoje nejobllíbenější barva?
Taková ta královská modrá :)

6. Jaký by byl tvůj ideální den?
Tak jeden takový už byl, třeba oslava mých 17. narozenin :) Jinak jet někam s kamarády :)

7. Co by sis přála umět, ale nedaří se ti to?
Různé taneční prvky či gymnastické figury :)

8. Jaký máš názor na současnou politickou situaci v ČR?
Upřímně se tím moc nezabývám, pač si myslím, že v 17 s tím nijak nepohnu. Ale neříkám, že jsem nějak extra spokojená, ale tak může být i hůř.

9. Co si v současné době potřebuješ "nutně" koupit?
No hlavně zimní věci, protože mám všechno letní nebo jarní :D A pak nějaké šaty, jsem na nich závislá.

10. Jaké jsou podle tebe největší výhody blogování?
Máš svůj prostor, kde se můžes ze všeho vypsat. Navíc můžeš získat i nové kamarády. U mě tou jsou Mája, Niky a Kristy. Každá jsou úplně jiná, ale musím říct, že jsem fakt ráda, že jsem je alespoň takhle díky blogu poznala.

Sunday 10.11.2013

10. listopadu 2013 v 12:52 | Andy, 17. y.o, CZ |  Andy píše!
Ten pocit mít kamarádku, která se vás zeptá, jestli chcete koupit dvojlist na slohovku a ona i přesto. že odmítnete vám ten dvojlist koupí, protože jí je jasný, že ho mít stejně nebudete.

Tak začneme asi pátkem. Jak už víte, měla jsem taneční. Hádám, že to byla 8. lekce. No, buďme upřímní, na to, že se taneční chýlí ke konci stále nic neumím. Učili jste se jen nějaký kolektivní řecký tanec, ale byla to hrozná pitomost. Jinak jsme opakovali, pač příští týden nás čeká druhá prodloužená. No, popřejte mi štěstí. Řekněme, že jaksi nedávám "rokáč", polku a no..vlastně nedávám vůbec nic. Po tanečních jsem spala u Ann aneb "Áňo, víš, jak jsem říkala, že nejím brambůrky? Dej je sem!" Neříkejte, že to neznáte. Ráno jsme pak šly, jako každý rok, na jednu taneční soutěž se podívat. Dneska jsme šly akorát ráno plavat aneb kiláček jsme naplavaly. Fakt mi to plavání přináší úplně ten samý skvělý pocit jako 3 roky zpátky. Dneska mě čeká už jen návštěva prababičky, učení a doučko. Aneb zumba je dneska zrušená, bohužel.
A jak jste strávili víkend vy? :)
Quote

Otázky od: Sis

8. listopadu 2013 v 13:48 | Andy, 17. y.o, CZ |  Skladiště♥
1. Jaký máš názor na ask.fm?
No, upřímně nějak tomu moc nefandím. Přijde mi, že ta stránka je od toho, aby se člověk na něco zeptal, jak už vyplývá z názvu. A né od toho, aby tam někdo někomu psal "otázky" typu "jsi blbá" apod. ;)

2. Jsi spokojená se svým životem? Kdybys musela změnit jednu věc - která by to byla?
Spokojená víceméně jsem. Nebo jinak - nestěžuju si. Změnila bych asi vztahy v naší rodině ;)

3. Máš ráda pipinky typu "dak fejs, popísmenkuješ zlatqo?"? Tvůj názor na ně?
Tak každý je nějaký, ale není to typ holek, se kterýma bych se běžně bavila. Upřímně asi ani žádnou takovou neznám. Ale rozhodně je neodsuzuju ani proti nim nic nemám :)

4. Píšeš si deník a své zážitky do něj?
Ne, tak nějak od toho mám blog ;)

5. Kdyby jsi musela vybrat 2 nepovolené věci do školy, jaké by to byly a proč?
Jsem moc nepochopila otázku :D Ale, tak na základce jsme se třeba nesměly malovat ani si lakovat nehty. To byla podle mě celkem pitomost. Ale tak kdybych měla něco zakázat, tak asi zbraně a alkohol, ale to už zakázané asi je :D

6. Kde a jak se vidíš za 10 let?
Vidím se někde v práci a snad šťastná :)

7. Čeho se nejvíc bojíš?
Že budu něčeho litovat, že něco nezvládnu apod.

8. Co ti dokáže každý den vykouzlit úsměv na tváři?
Nejspíš jídlo a pak třeba nějaký kompliment :D

9. Poohlížíš se někdy do minulosti?
Celkem často, ale znažím se to nedělat, stejně to nemá cenu. Co bylo, bylo.

10. Jakou nadpřirozenou schopnost by jsi chtěla mít?
Abych i bez učení všechno uměla a věděla :D

Wednesday 6.11.2013

6. listopadu 2013 v 17:01 | Andy, 17. y.o, CZ |  Andy píše!
Ten pocit, když jsem strávila celý víkend čtením knížky, kterou jsem musela v pondělá vráti do knihovny, abych neplatila pokutu a já ji ve finále zapomněla do té knihovny vrátit. Heh.

Včera se nedělo nic zajímavého, pokud si dobře pamatuju. Psali jsme ze ZSV. Jako, ona nám do písemky dala nějaké funkce státu, ale v tom sešitě to fakt nebylo. Fakt ne. Dneska jsem nebyla ve škole, pač jsem šla na plavecké závody. Ten pocit 3 roky neplavat a teď se snažit se tam neutopit. Ale tak jsem spokojená, pač si mysím, že jsem plavala dobře. Navíc jsem plavala i lépe, než má kamarádka, která se plavání věnovala přes 10 let. Ale musím se tomu zase začít věnovat, prostě musím. Akorát mi je nějak blbě, asi jsem nemocná. Skvěle. Do školy jsme nic neudělala. Skvěle.
To by mě zajímalo, chodíte do knihovny? :D
Untitled

Monday 4.11.2013

4. listopadu 2013 v 14:26 | Andy, 17. y.o, CZ |  Andy píše!
To, že mám blbé zvyky jsem věděla dávno. Ale fakt nechápu, proč mám zvyk mazat sms hned po přečtení. Občas se totiž stane, že si sms přečtu, smažu a pak mi dojde, že nevím, co v ní bylo. To je jako, když se podíváte na mobil, kolik je hodin, uklidíte ho a pak zjistíte, že stejně nevíte, kolik je.

Začneme pátkem. To, jak už víte, jsem měla další lekci tanečních. Asi jsme dělali nějaký "dodatek" k sambě, ale teď si fakt nevzpomenu, jak to bylo. Dál jsme se učili salsu a ta je super. Nejhorší je Rock n Roll. Říkejme mu třeba "rokáč". Zní to drsně a já jsem líná to psát celým slovem. No, ten tanec je vražedný. Na konci musíte tak nějak skákat na kluka..A doufat, že vás chytí. Heh.

V sobotu jsem jela s kamarádkou na jednu prodlouženou. Moje druhá prodloužená je naštěstí až za 14 dní. Byl to super večer, ale překvapilo mě, že v jejich kurzu je cca 15 párů ( v našem cca 60). Učí se od všeho jen základy, my děláme celé sestavy a stejně to oni neumí ještě víc, než my. Ale to se asi stává.
Co vy, taky mažete sms? :D
It's a daily struggle

Otázky od: Saruu.

2. listopadu 2013 v 13:42 | Andy, 17. y.o, CZ |  Skladiště♥
1. Vaříš ráda?
Noo, né vařím, ale peču :)

2. Oblíbená písnička?¨

3. Kdyby jsi měla tu možnost, do jaké země by ses odstěhovala?
Noo nejspíš Anglie, USA nebo Švýcarsko :)

4. Léto nebo zima?
Noo nejspíš podzim :D

5. Na jaké jsi střední?
Jsem na gymplu :)

6. Koho ze své rodiny máš nejradši?
To se nedá říct. Mamku, bráchu, sestřenku..A kamarádku Ann, pač jsme něco jako sestry prostě, znáte to :D

7. Co na sobě nemáš ráda?
To, jak mě dokáže naštvat každá pitomost. To, jak žárlím úplně na všechno a na všechny. To, jak všem všechno závidím. To, jak se nedokážu donutit učit. To, jak jsem hrozně nerozhodná. Je toho víc..

8. Čteš knihy nebo se raději díváš na filmy?
No, obojí. Ale poslední dobou nějak nestíhám ani jedno :)

9. Proč jsi začala s blogováním? Co tě k tomu přivedlo?
Upřímně ani nevím. Ale co se tohohle blogu týče, tak jsem si ho založila na půl s kamarádkou a když ho chtěla zrušit, prostě jsem změnila heslo a už jsem tu zůstala :)

10. Už jsi někdy běhala po eskalátoru v opačném směru?
Mockrát. A kdo ne? :D
Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!