Říjen 2013

Thursday 31.10.2013

31. října 2013 v 16:47 | Andy, 17. y.o, CZ |  Andy píše!
Ten pocit, když si přes prázdniny na mobilu vypnu budík a pak si ho zase zapomenu nastavit.

Stejně mám poslední dobou pocit, že sem nemám, co napsat. Jo, on to není jen pocit, ale tak to zamlčíme. Celé prázdniny jsem byla pořád venku nebo na zumbě. A myslím si, že to bylo fakt super. Ale uznejte, že je fakt zabijácké jít po 5 dnech do školy a mít od 7 do 4. Jestli někdo máte až do zítřka volno, ani mi to nepište, jestli mě nechcete mít na svědomí. Škola celkem ušla, ale vůbec to neubíhalo. Fyzikářka mě pořád nesnáší, chemii stále nechápu a úkol na němčinu jsem zase neměla. Něco mi říká, že je vše při starém. Skoro, jakoby ani žádné volno nebylo. Pač jsem z toho volna snad ještě unavenější než ze školy. Musela jsem udělat 154587654 věcí (fajn, jen 2 věcí, ale přijde mi to jako 154587654 věcí) a stejně jsem neudělala nic. Bravo, Andy, jsi fakt skvělá. Tudíž vše budu dělat cca příští týden a pak snad už zase bude klid. Né, nebude, známe to. Zítra taneční, tak mi držte palce.
Taky jste si někdy zapomněli nastavit budík? :D
Untitled

Otázky od: Kate.

29. října 2013 v 15:00 | Andy, 17. y.o, CZ |  Skladiště♥
1. Jaké je tvé nejoblíbenější jídlo?
No, všechno sladké. Potom smažák, hranolky, řízek, langoše, svíčková..Zdravá výživa prostě no :D

2. Měla jsi už nějakou lásku?
Joo těch už bylo. Ale ta největší je stejně asi k jídlu :D Forever alone.

3. Jaký svátek v roce máš nejradši?
Miluju Vánoce. Prostě ta atmosféra, jídlo, dárky..:3

4. Tvé oblíbené číslo?
Noo už spustu let 32, ale těžko říct proč :)

5. Máš nějakého domácího mazlíčka?
Mám pejska Benjika, papouška Kessinku a želvy Pavlušku s Franklinem :D

6. Jak by jsi popsala sama sebe?
Náladová, závistivá, líná, žárlivá..Na druhou stranu asi milá, když se mi chce a kamarádská :)

7. Na jaké stránky chodíš nejčastěji?
FB, Blog.cz, Youtube.cz :)

8. Umíš si ze sebe udělat srandu?
Jako umím, ale né že bych to nějak jako dělala často :)

9. Tvoje nejoblíbenější písnička a proč?
"Bouje", prostě taková písniška ze zumby a je strašně chytlavá :)

10. Co by jsi změnila na tomto světě?
Asi to, jak se lidé chovají. Kdyby lidi nebyli s prominutím svině, bylo by líp :)

Sunday 27.10.2013

27. října 2013 v 15:08 | Andy, 17. y.o, CZ |  Andy píše!
Já věděla, že jak se posouvá ten čas, tak to zase bude fail. Aneb příběh o tom, jak jsme v 7. ráno měla 9. hodin ráno. Prostě mi asi nedošlo, že se ten notebook přeřídí automaticky :D

Taže nejdřív asi k pátečním tanečním. Jen pro info to byla 6.lekce. Víte, jak jsem si přála, aby pro mě nepřišel "ajťák"? Tak kéž by přišel. Prostě do tanečních chodí taková jedna holka. Říkejme jí třeba "holka". No a tahle "holka" je taková zvláštní. Vypadá jinak než ostatní, chová se jinak a taky se jinak oblíká. Je celkově jiná. No a vždycky pro ní nikdo nejde a ona tam zůstane jako poslední. A hádejte, co se stalo teď v tanečních? Ona už měla partnera a já tam zůstala stát. Sama, samotinká. A vůbec nevím proč. Každopádně jsem měla chuť se jít někam zahrabat, fakt. Nehledě na to, že mi to tam vůbec nešlo. Jive, Polka, Čardáš, Cha-cha..Jedno horší než druhý. Kill me.
Co vy, měli jste nějaký problém s tím posunutím času? :D
Sunday

Friday 25.10.2013

25. října 2013 v 13:33 | Andy, 17. y.o, CZ |  Andy píše!
Nedávno jsem si říkala, že cca 2 roky zpátky jsem byla taková nějaká lepší. Pak mi došlo, že je to fakt kec, protože já jsem byla ta špatná odjakživa :D

Začneme asi středou. To jsem nedřív byla s tátou a pak jsem tak nějak jela večer do úplně jiného města na zumbu. Ale jinak pohoda. Člověk by asi fakt měl čas od času vykročit z jeho "comfort zone" a udělat něco, co jinak neudělal. Zumba byla super, ale domů jsem se dostala kolem 22 h, pak sprcha, fb..známe to a spát jsem šla v 0:30. To by bylo fajn, kdybych druhý den neměla školu od 7 do 4. Nehledě na to, že jsem pak ještě šla ven. To bylo taky fajn. Akorát občas se až divím o čem všem se dá diskutovat :D Dneska mě zase čekají taneční, Držte mi palce. Nechci, aby pro mě přišel "ajťák". Again.
Co vy, uděláte občas něco, co by jste jindy neudělali? :D
Sleep

Otázky od: Zzz

23. října 2013 v 15:22 | Andy, 17. y.o, CZ |  Skladiště♥
Jak víte, tak na některém blogu se teď poslední dobou čím dál častěji objevuje "Liebster Award Tag". Já jsem byla nominována 2x a tak jsem se rozhodla, že tomu teď tak 2 články věnuji. Dál už nikoho nominovat nebudu ;)

1. Jak dlouho vlastníš blog?
No, tenhle od roku 2010 :)

2. Tancuješ?
2 roky jsem tancovala street dance. Teď chodím do tanečních a čas od času zajdu na zumbu :)

3. Zpíváš?
Na základce jsem chodila 4 roky do něčeho jako "sbor". Teď jen občas o hudebku :D

4. Hraješ na nějaký hudební nástroj?
Umím na flétnu a nějaké základy na kytaru :)

5. Kdo je tvůj idol?
Upřímně řečeno asi nikdo :)

6. Máš ráda Demi Lovato?
Noo, nic proti ní nemám :)

7. Máš nejlepšího kamaráda/kamarádku?
Ano :)

8. Do jaké třídy chodíš?
Do druháku :)

9. Čím chceš být, až budeš dospělá?
Stačí, když budu šťastná. Jinak asi právnička, letuška..:)

10. Přemýšlela jsi někdy o tetování?
Ano, chci 2. Na krk a zápěstí :)


Monday 21.10.2013

21. října 2013 v 13:17 | Andy, 17. y.o/CZ |  Andy píše!
No co, mám narozeniny. Aneb takhle si teď odůvodňuju vše poslední 3 dny. Pro představu si mě představte ve 3 ráno před lednicí, jak se rozmýšlím, zda si dát ten dort či ne. Heh.

Takže včera, jakž už víte, pač o tom píšu furt jsem měla narozeniny. Ale musím říct, že to fakt byl super den. Moje "oslava" spočívala v tom, že jsem s Ann jela na fotbal, kde hrál Domča a pak jsme všichni jeli do obchodního centra. Hned ráno jsem nestíhala, ale vlak nám neujel - kupodivu. Menší problém nastal, když jsme měly vystupovat a dveře tak trochu nešly otevřít. Yeah, daly jsme to! Kdyby ne, skončily bychom prostě někde v Choraticích. Najít to hřiště, kde se hrálo byl další problém, ale zase jsme to daly.

Po fotbalu jsme prostě čekali hodinu na nádraží. Když jsme přijeli do obchoďáku, šlo se do KFC <3 Potom nakupování bot. Pokud si někdo myslí, že je šílené jít nakupovat boty s holkou, jděte s mým kamarádem. Možná za to mohl i ten fakt, že prostě v Deichmannu nemají většinou vaši velikost a když najdete krabici, kde by měly být boty vaší velikosti, tak tam prostě nejsou. A korunu tomu nasadila kamarádka, která po pár hodinách vybírání u pokladny prohlásila, že si ty boty nevezme -_- Ale byl to skvělý den.
Co vy a nakupovíní bot? :D
Yess :)

Saturday 19.10.2013

19. října 2013 v 10:01 | Andy, 16. y.o,/CZ |  Andy píše!
Mamka asi věděla, proč mi zakázala si brát do pokoje pití. Heh, kdybych ji poslechla, nemusela bych mít teď v pokoji tak trochu koupálko no :D
Takže, včera to bylo ve škole celkem fajn. Sladké 4 hodiny. No, zas tak sladké nebyly, pač jsme měli chemii, ale tak to je detail. Psali jsme akorát ze zemáku a celkem jsem to i uměla na to, že jsem se na to ani nepodívala. Jak už asi víte, vzhledem k tomu, že to píšu snad po milionté (no, po 6., buďme přesní, že?) tak jsem včera večer měla taneční. Byla to myslím, že 5. lekce, když nepočítám prodlouženou, která byla minulý týden.

Byla to fajn lekce až na to, co jsme to tancovali. Nejdřív jsme dělali nějaký "dodatek" (jo, odborné termíny především, že?) k Waltzu. To nebylo těžké a navíc jsem měla šikovného tanečníka. "Dodatek" k Jivu byl horší, ale dalo se to, pač jsem sice tancovala s "ajťákem" (starý známý pro ty, kdo čtou tenhle blog) a ten to taky uměl, tak to bylo fajn. No, nejhorší byl "dodatek" (čti jako "rychlý způsob, jak se zabít") k Cha-che. Já jsem totiž nepobrala ani základní kroky, na tož ten "dodatek". Takže to bylo dost vražedné a nešlo nám to. Ono je asi problém, když vás má vést kluk a on to taky neumí. Dneska mě čeká zase další oslava narozek a pak asi nic :) Dole fotka dortu ze čtvrtka :)
Taky běžně děláte to, co vám někdo zakáže a pak je to akorát fail? :D

Thursday 17.10.2013

17. října 2013 v 16:37 | Andy, 16. y.o/CZ |  Andy píše!
Ten pocit, když po 2 minutách venku začnu litovat toho, že jsem šla v sukni :D
Včerejšek byl celkem v pohodě. Sice matika a fyzika zase byla na umření, ale dalo se to. Vtipný byl tělák. Nejdřív jsme jako idioti skákaly přes nějaké lavičky. Vynechme to, že jsem se u toho tročku víc rozmlátila. Pak jsme hrály fotbal. Zase vynechme detail, že jsme ho nikdy předtím nehrály. No, nevypadalo to jako fotbal, spíš jako nějaké scéna z akčního filmu. Málem jsme se kvůli míči pozabíjely. Po hodině nám učitel řekl, že ještě tak 10x..na chvíli se odmlčel a po pohledu na nás dodal, že 100x si to tak ještě zahrajeme a pak si třeba budeme umět přihát -_-

Dneska zase ten nejhorší den z týdne. Všechno se kupodivu dalo. I když písemka ze zsv byla fakt vtipná. Asi se ptala na věci o kterých jsem v životě neslyšela. Heh. Akorát odpolední hudebka byla nekonečná. Fakt, kdybych se v půlce hodiny sebrala a odešla, učitel si toho stejně nevšimne. Aspoň jsem stihla s Ann pořešit, které šaty si vezmu zítra do tanečních. Big deal. Dneska mám první oslavy narozenin ze tří. I když narozky mám až v neděli, dneska bude dort :3
Taky se vám někdy stalo, že jsem litovali, co jste si to vzali na sebe? :D
17<3

Retro TAG

15. října 2013 v 15:29 | Andy, 16. y.o, CZ |  Andy píše!
1. Oblíbený večerníček nebo pohádka
No, pohádek bylo hodně, ale ráda jsem měla třeba Arabelu :)

2. Oblíbený interpret, skupina, hudba
Třeba Chinaski, Ewa Farná, Elán..Jo, super výber, já vím :D

3. Oblíbená sladkost
Čokoláda, ale tu mám ráda do dnes. Pak třeba JoJo bonbóny :D

4. Oblíbená dětská hra
Na schovku, na honěnou asi..snad se to tak jmenuje :D

5. Oblíbené jídlo v dětství
Koprovka, ale teď ji nesnáším :D

6. Oblíbená dětská knížka
Projekt Loty :)

7. Oblíbené oblečení/obchod s obelčením
Vím, že jsem milovala sukně..a pokaždé, když jsem si ji vzala, tak jsem někde zakopla a zničila jsem si silonky -_- Jinak obchod nevím :)

8. Oblíbený seriál
Medicopter 117, Rodinná pouta, My všichni školou povinní, Kouzelná školka :D

9. Idol
Nevím o nikom teda :D Možná Michal z Kouzelné školky :D

10 Oblíbená hláška
Možná jsi zabil, ale to bylo až později, tak nevím..:D


Sunday 13.10.2013

13. října 2013 v 14:48 | Andy |  Andy píše!
Ten pocit, když otevřu dveře a v ruce mi zůstane klika. Heh, to mám, ale kliku :D
Běžně bych začla včerejškem, ale zajímavější bude psát o páteční prodloužené. Byl to super večer. Když pomineme pár detailů. Už třeba to, že celou dobu je hezky, ale prostě v den prodloužené musí od rána pršet. No a dělejte něco ze zmoklých vlasů. Upřímně ani nevím s kým vším jsem tancovala. Úžasné bylo, když pro mě (ačkoliv to byla dámská volenka, hahah) přišel bývalý spolužák, který mě tak nějak kdysi chtěl a já jeho ne. Horší bylo, že on tancovat teď uměl a já ne. Potom pokec s bývalým spolužákem a tak nějak můžu napsat jen jedno - přežila jsem!

Včera jsem nedělala nic. Dneska jsem šla s Ann na fotbal. Už je to jakýmsi pravidlem asi. Ale je to vždycky fajn. Prostě takové to, že pokecáte a ani nevíte, kdo s kým hraje. Pak Ann odešla a zůstala jsem tam ještě s ostatníma. To bylo taky fajn. Pak jsem musela k prababičce. Já mám stejnak ta její vyprávění ráda. A teď mám v plánu nic nedělat :D
Jak jste strávili víkend vy? :)
Sunday Morning☕🍩

Friday 11.10.2013

11. října 2013 v 13:49 | Andy |  Andy píše!
Ten pocit, když na mě každý pátek truobí/volají/mávají popeláři. Aspoň někdo, že.
Včera byl takový normální den. Zkazila jsem písemku z chemie, celý den jsem umírala nudou/hlady znáte to. Ale ta chemie mě fakt naštvala. Kdo mohl vědět, že nám tam dá tolik rovnic, na které jsem se ani nepodívala. Jako odpoledka byla hudebka, kde si upřímně myslím, že bych ani být nemusela. To takhle 2 hodiny sedíte a koukáte na ostatní, jak na něco hrajou a vy nehrajete, protože to neumíte. Dobře, hrála jsem na flétnu asi 9 let a kdysi na kytaru, ale žádná hitparáda to není. Každopádně domů jsem se dostala až v 16:30.

Znáte ten pocit, když nevíte, na čí straně je vina. Doufáte, že na straně toho druhého, tušíte, že na vaší, ale stejně potřebujete slyšet, že za nic nemůžete? Fakt si myslím, že za to nemůžu. Dneska byla škola taky o ničem - nečekaně. Až na to, že si jdu takhle z kabinetu a na chodbě stojí kluk, který mě no řekněme ignoruje. A sotva k němu dojdu tak zaleze do třídy. Vynechme ten fakt, že jsem kolem něj chtěla jen projít, ale když zalezl do té třídy, tak jsem se otočila vrátila jsem se tam. Jo, někdo z toho měl srandu, ale ono to moc vtipné není :D
Co vy, umíte na něco hrát a nebo jste takhle vždycky jen koukali na ostatní? :D
☺️☺️

Wednesday 9.10.2013

9. října 2013 v 12:15 | Andy |  Andy píše!
Každé ráno nestíhám. Jsou, ale rána, kdy ultra mega hodně nestíhám. A to vždycky hrozně potěší, když jsou zamčené dveře od baráku a já nemám nikde po ruce klíče. Jedinkrát v životě jsem si je připravila a ono bylo odemčeno.
Včera se nedělo nic zvláštního. Kromě toho, že si nakonec ty kotiliony musím dělat sama. To je ženská práce, jak něco, to vám povím. Můj bratr se odmítl zůčastnit jak prodloužené, tak věnečku. No, celkem smutný, že tam asi bude jen má maminka. Dále se stalo to, že vím, kde jsou věci, co dostanu k narozeninám. Já nechci vědět předem, co dostanu, ale stejně se tam pořád chci jít podívat.

Co se týče dneška, tak "nic moc" je slabý výraz. První hodinu písemka z angličtiny. Pomineme detail, že nás dali do jiné učebny a já jako frajerka nekoukám na změny v rozvrhu tím pádem to bylo trochu hektické ráno. O fyziku jsem byla zkoušená. To, že mě naše paní profesorka nemá ráda, vím už dávno. Dobře, neuměla jsem to vůbec, ale přijde vám "fér", že ostatním se zeptá na víc věcí, i když nevědí a mě jen na jednu věc a po chvíli mi dá 5? Spravedlinost "forever". Písemka z češtiny také žádná sláva. Asi jsem radši, když nám dá otázky než nějaké "doplňovačky".
Co vy, chcete vědět, co dostanete k Vánocům/narozkám apod.? :D
Hahahaha | via Facebook

Monday 7.10.2013

7. října 2013 v 15:19 | Andy |  Andy píše!
Ten pocit, když si takhle jdu, říkám si, co mám času a pak mi dojde, že tam nemám být v celou, ale v půl -_-
Včera jsem tak nějak nic nedělala. Chtěla jsem se teda učit, ale záhadně k tomu nedošlo. Pak mi maminka oznámila, že bych mohla začít dělat ty kotilinky do tanečních, že to do pátku nestihnu. No, udělala jsem jeden a bylo mi oznámeno, že to radši udělá ona. Hahah, takhle se na to musí. Odpoledne jsem měla jen doučko. Zase nejdelší 3 hodiny mého života, fakt. Dneska se to ve škole celkem dalo. Snad poprvné jsem totálně nezkazila písemku z matiky, jen trochu. O informatiku jsem místo tvorby webu dělala pitomosti. Ale zjistila jsem, že blog se fakt hodí, jelikož jsem teď v té informatice napřed. (Chápejte tak, že dokážu udělat klikací ikonku apod.). O češtinu jsem s Ann jedly a zbytek dne si nějak nepamatuju.
Taky se vám někdy stalo, že jste si mysleli, že máte někde být v určitý čas, ale měli jste tam být jindy? :D
So True!!!

Saturday 5.10.2013

5. října 2013 v 11:27 | Andy |  Andy píše!
Ten pocit, když se podívám na fotky z tančních a ony jsou ještě horší, než jsem čekala.
Takže, včera byla 4. lekce tanečních. Nejdřív říkali něco o tom, co máme mít na prodlouženou, která je za týden. Jinak ta lekce byla celkem fajn. Dělali jsme nějakou otočku v Cha-che a v Polce. To bylo celkem vražedný, ale nejhorší byl Jive a Quickstep. Joo, to my fakt hodně nejde. Když jsem tak seděla na židli a na proti mě seděl "ajťák" a celou dobu na mě koukal a ukazoval bylo mi celkem jasné, co se stane. Ano, šel zase pro mě. Žůžo. Tentokrát mi do toho aspoň nekecal (děkuju, děkuju, děkuju!). Co se týče těch fotek, tak ještě nám je nedali, ale našla jsem je na webu. Ty fotky jsou hrozné. Mě se teda vůbec nelíbí a to jsou jen zmenšené. Horší bude, až nám je dají. Jinak vy, co jste chtěli vidět více fotek z tanečních. Věc se má tak, že se snažím jaksi eliminovat přítomnost mé maminky na lekcích a ty fotky fotí ona. Takže fotek mám minimum a ty společné sem dávat nechci. Přece jen by se to někomu nemuselo líbit a tak :)
Taky vám někdy úplně v hlavě přeskočilo a udělali jste nějakou šílenou pitomost? :D

Thursday 3.10.2013

3. října 2013 v 16:36 | Andy |  Andy píše!
Nikdy nevěř bratrovi, jak je venku. Aneb moje každodenní heslo. Když mi řekne, že je zima, tak si na sebe vezmu tunu věcí s umírám vedrem. Když řekne, že je vedro, tak si nevezmu nic a pak myslím, že mi zimou upadnou končetiny. A když on řekne, že je zima a já se schválně teple neobléknu tak fakt zima je. Báječné.
Včera se ve škole nic nedělo. Fyziku a matiky jsou přežila (kupodivu) a pak byl jen tělák. Jako tělák chápejte to, že jsme běhaly na čas a skákaly do písku no a zbytek hodiny jsme poslouchaly, jak jsou jiné třídy lepší. Cool. Dneska takový ten hardcore den. Celkem to, ale šlo. O chemii takové to "Ty máš žvýkačku?" "Ne". Žvejk, žvejk, žvejk. Potom o hudebku zase "Našel jsme sluchátka..i s mobilem..Jackpoooot!". Jo, občas je v té škole sranda.
Vrátíte to, když něco najdete? :D (Já asi podle toho, co to je a jesti vím, čí to je)
:)

Tuesday 1.10.2013

1. října 2013 v 15:00 | Andy |  Andy píše!
Miluju, když se s bratrem hodiny hádám o to, jestli mi dá jeho pití a když mi ho dá, tak zjistím, že už to dávno vypil. Na zabití, fakt -_- Přemýšlím, zda má smysl psát tenhle článek, jelikož je o ničem a zároveň o všem. Heh, jako můj život. Včera byla škola celkem v pohodě. Psali jsme akorát z informatiky. No, "ajťák" ze mě asi nebude. Po škole jsem se měla učit. Jo, měla, ale neučila. Dneska jsme totiž psali ze zsv (základy společnenských věd, občas někdo neví). Máme teď nějakou praktikantku. Asi fakt zbožňuju, když dá někdo do písemky, co jsme si fakt neříkali. Dobře, většinou mám pocit, že jsme si nic z toho, co je v písemce neříkali, ale tohle jsme si opravdu neříkali, jestli chápete :D Zítra nic nepíšete, tak ten volný čas strávím určitě něčím kvalitním, Třeba tím, že se podívám na nové díly Teorie velkého třesku :D Nebo budu jíst. A nebo prostě nebudu dělat nic, jako vždy.
Taky máte běžně v písemce něco, co jste si neříkali? :D
october .
Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!