Září 2013

Sunday 29.9.2013

29. září 2013 v 14:39 | Andy |  Andy píše!
Fakt miluju, když bratr nechá v lednici krabici od mléka. Já si pak myslím, že ještě nějaké je, nasypu si plnou misku čokoládových kuliček a ono nic. Na zabití -_-
Včera jsem tak nějak nic nedělala. Chtěla jsem se učit, ale nějak ne. Ale já fakt chtěla. Vzhledem k tomu, že mám zaracha tak jsem nikam nemohla. Tím pádem jsem musela počítat nějaké pitomosti, co mi má milovaná maminka zadala. Kvalitně strávená sobota. Dneska ráno jsem šla s Ann na fotbal. Joo, bylo to fajn a taky pěkné počasí. Pak jsem šla za babičkou. Vyprávění typu "Když jsem potkala tvého dědu, vůbec se mi nelíbil" je prostě nejlepší. To si pak říkám, co mě to ještě čeká jelikož mě se většina kluků v mém okolí fakt nelíbí..:D
Jak jste strávili víkend vy? :)

To kdyby někoho zajímalo, co v těch tanečních tak jako vlastně dělám :D
Je to hodně přibližované, takže super kvalita..

Friday 27.9.2013

27. září 2013 v 22:13 | Andy |  Andy píše!
Ten pocit. když si takhle stojím u jedné školy, čekám na Ann a najednou za mnou někdo řekne "čau". Tak prostě automaticky odpovím. Pak se otočím a tam nějaký chlap, co telefonuje a kouká na mě jak na idiota. Tak jsme pro jistotu pozdravila ještě jednou, abych ho utvrdila v tom, že jsem to fakt myslela vážně. Heh, teď je idiotem on, protože neví, proč jsem ho zdravila a asi přemýšlí, kdo jsem. Včera jsem měla svátek. Prostě mě asi potěšilo, kolik lidí mi popřálo. Jinak nic zajímavého nebylo.

Dneska byl takový hektický den. Šla jsme ze školy s tím, že se potřebuju ještě někde stavit. Potkala jsem kámošku, zakecala jsem se a až doma mi došlo, že jsem ještě někam měla jít. Pak jsem se musela tedy vrátit. Pak jen domů, sprcha, příprava věcí, a že se najít. Vzala jsem si první lžičku jogurtu a někdo zvoní. Samozřejmě, že ta slečna, co mě doučuje. Celé doučování jsem měla hlad, tak jsem pila ananasový džus, jenže jsem pak zas nemohla pořád chodit na záchod, fakt super. Ale pak jsem k Ann zdárně došla a nakonec taneční. Dneska jsme se na lekci fotili, tak se moc netancovalo, ale stejně jsem utahaná.
Taky jste takhle někomu odpověděli a on nemluvil vůbec s vámi? :D

Kvalitka, jak jsme ji zmenčovala..

Wednesday 25.9.2013

25. září 2013 v 14:17 | Andy |  Andy píše!
Říkala jsem si, že bych ve svém životě měla udělat nějakou razantní změnu. Tak jsem změnila cestu do školy :D Heh, kdo mohl tušit, že na každém kroku bude cedule "Přejděte na druhou stranu". Takže, má cesta do školy zabere ještě jednou tolik času. Včera byla škola o ničem - nečekaně. Psali jsem akorát z biologie. Ne, vůbec jsem nedostala přesně ty otázky, které jsem nechtěla. Báječné. K večeru se pak se školou jelo do Prahy do divadla na Revizora. To představení samo o sobě nebylo špatné, ale zase nic, co by musel hned vidět každý. Problém byl, že jsme se vrátili kolem 23:45, tak jsme šly k Ann a spát jsme šly asi v 1:30. Akorát si ani jedna nepamatujeme, co jsme to ten večer vlastně řešily.

Poté takový ten sladký tón budíku, který jsme uslyšely v 6:30. Jako, byl to celkem nadlidský úkol dojít vůbec do školy. Dojít všas. Prostě jsme se musely stavit pro ledové kafe a před hodinou dodělat všechny úkoly. Ignorujme fakt, že většina z toho vlastně ani nebyla za úkol. Wohoo. Když jsme přetrpěly matiku s fyzikou, byla potom čeština a pak 2 hodiny těláku. Běhali jsme kolem areálu, potom sprinty a hod koulí. Žůžo. Teď už jen jít spát a dokopat se k učení.
Jezdíte se školou do divadla? :D

Taneční. Druhá fotka - mobilní kvalitka.

Monday 23.9.2013

23. září 2013 v 14:26 | Andy |  Andy píše!
Tohle je alpský styl. Teď se podíváme, jak bychom jeli lanovkou.
Aneb informatika, kdyby to někdo nepoznal. Občas fakt nevím, o čem učitelé mluví, heh. Včera jsem kupodivu nestrávila celý den doma. Překonala jsem svou lenost a nemoc a šla jsem na fotbal. Bod pro mě. Né, že bych fotbal nějak žrala, ale fotbalisti, to je prostě jiný kafe. Jak víte, tak miluju hokej, jenže prostě na ty hokejisty moc nevidíte. Mají tu svou výstroj či výzbroj, říkejte tomu, jak chcete, a vy prostě nevíte, co se pod tím schovává. Zní to asi fakt divně, když nad tím teď přemýšlím, ale prostě u fotbalistů aspoň trochu víte na čem jste.

Možná si někdo, kdo čte mé články občas pokládá otázku "Na čem to proboha ta holka jede?". Nutno podotknout, že naštestí či bohužel na ničem. To všechno prostě samo. Škola ani za zmínku nestojí. Nestíhám, klasika. Říkala jsme si, že si dám malou pauzičku a pak se půjdu učit. No, tahle pauzička trvá už od pátku, dobře já. Jinak, jakoby jste to nevěděli, už to máme podzím. Jupí. Ne, tak já mám podzim ráda. Pokud celé dny neprší. Což prší.
A co upřednostňujete vy? Fotbalisti, hokejisti či někdo jiný? :D
Vintage Things | via Facebook

Saturday 21.9.2013

21. září 2013 v 13:05 | Andy |  Andy píše!
Kolik strun má triangl? No 3? Ale on nemá struny -_-
Jo, občas se stane. Včera ve škole to bylo celkem o ničem. Jediné "vzrůšo" (miluju to slovo, fakt) byla písemka z chemie. Kdo mohl vědět, že bude chtít i nějakou rovnici. Jinak je ve škole nuda a zima. Po škole jsem musela k prababičce a pak jsem šla vyzvednout Ann na sbor. Jako minulý pátek jsme šly k ní a pak jsme zase nestíhaly. Jak možná někomu z vás došlo (možná těm, kteří četly můj článek z minulého týdne, heh) jsme měli 2. lekci tanečních. Jako tahle lekce byla lepší, ale tak nějak náročnější. Dělali jsme cha-chu, lettkis, tango a asi něco z polky. Cha-chu miluju, ale tango byla katastrofa. Co se týče partnerů, bylo to o dost lepší než minule.

S "ajťákem", který pro mě minule chodil pořád jsme tancovala jen jednou. Pomineme ten fakt, že mě pořád opravoval, i když to podle mě sám moc neuměl. Potom jsem už jen tancovala víceméně s kamarády. Ještě jednou díky Domčo, protože "ajťáka" bych už znova asi nedala nebo by to asi nepřežil. Dneska je vinobraní, ale těžko říct, jestli půjdu.
Taky jste se někdy tak šíleně sekli v nějaké odpovědi? (Já třeba dneska řekla, že hřib je smrk, lol.)
Yeasssh | via Tumblr

Thursday 19.9.2013

19. září 2013 v 13:43 | Andy |  Andy píše!
Kdo mohl vědět, že těleso v kap. neznamená v kapse, ale kapalině -_-
Ke škole toho moc nemám, no skoro nic. Včera akorát jsme o tělák gráli florbal, tak to bylo fajn. Akorát prostě jsem měla super plán, který jaksi nevyšel. Zítra píšeme chemii, tak jsem si říkala, že v úterý si pořádně vypíšu zápisky, ve středu se naučím jeden prvek a dneska ten druhý. To jsem netušila, že dneska budeme psát z fyziky, takže jsem se včera snažila naučit aspoň ji a chemii vůbec neumím. Jinak, fakt mám ten 6.smysl. Jestli si někdo pamatujete, jak jsem věděla, že budu zkoušená z čj, tak jsem věděla, že budu ze zsv a byla jsem. Jenže, podle mě jsem třeba ni být nemusela, ale to je takové to kdyby.
Taky se vám občas úplně zkazí plány? :)
Teenager Post #12684

Tuesday 17.9.2013

17. září 2013 v 15:07 | Andy |  Andy píše!
Ten pocit, když se ve škole podíváte na hodiny a máte málem infarkt a pak zjistíme, že nefungují :D
Takže včera ta škola utekla rychle, ale kvůli tomu jídlu, co jsme tam měly - díky Domčo :D!
Jinak, kromě jezení se tam fakt nic nedělo :D Dneska to nějak skoro neubýhalo. Prostě nesnáším úterý. Psali jsme z matiky, což jse prostě neuměla. Jako ono, já měla naučené postupy ke všemu, jen zrovna né k tomu příkladu, který nakonec dala do písemky. Pak jsem byla zkoušení z biologie, ale to jsem uměla :D Jinak se fakt nic neděje, kromě toho, že nevím, co dřív no :) Tak snad jste na tom líp.
Btw. Jeden z nejlepších kamarádů má narozeniny - všechno nejlepší Domčo :)
BBtw. Hrozně moc děkuju za všechny komentáře,) Nebojte, odepisuju na vše :D
Taky ve škole pořád koukáte na hodiny? :D
Tumblr

Sunday 15.9.2013

15. září 2013 v 11:06 | Andy |  Andy píše!
Ten pocit, když se nemůžu donutit udělat úkol :D
Takže nejdřív asi k pátku a tanečním. Prostě příprava proběhla u Ann. Jako, to bylo na tom asi to nejlepší, celkem sranda prostě a trocha nestíhání :D Co se týče těch tanečních, tak byly fajn. Jen prostě ten fakt, když tam jdete s někým, ale chodí pro vás někdo úplně jiný. Jo, ten kluk nebyl hezký, ale tancoval uměl. To by mi nevadilo, ale tak, když jsem tam původně šla s někým úplně jiným..:D Bylo to fakt fajn, jen celkem náročné. Jsem myslela, že ani nedojdu domů :D Včera jsem se chtěla učit, ale dělala jsem snad všechno, kromě toho. Dnešek je na tom podobně s rozdílem, že teda prababička má zítra svátek, tak se to má nějak slavit. Jinak, tak nějak sedím v pokoji, ve kterém je šílený bordel a koukám na to, kolik věcí jsem měla udělat, ale neudělala :D
Taky už zase odkládáte všechno na poslední chvíli a pak nestíháte? :D
Text | via Tumblr

Friday 13.9.2013

13. září 2013 v 14:20 | Andy |  Andy píše!
Ten pocit, když musíte něco udělat, nevíte jak, ale je vám jasné, že to skončí blbě :D
Takže včera jsem měla od 7 do 4. Nakonec jsem v té "lepší" skupině na konverzaci v ájině, což je fajn. Zbytek dne byl celkem o ničem až na to, že jsem přišla na to, že mám nějaký šestý smysl :D Předvčerejšek jsem říkala, že vzhledem k tomu, že ve čtvrtek píšem z chemie, tak budu určitě zkoušená u z čj. Byla 5% šance, že budu zkoušená. And guess what. Byla jsem :D A jako bonus i z němčiny. Z té chemie mám nakonec 1, tak super. Hudebka nám skončila místo ve 4 v 15:15, což bylo štěstí, jinak bych dost dobře zmokla :D Dneska ta škole utekla hodně rychle za což moc ráda nejsem. Aneb večer mě čekají taneční. Teď si tak říkám, proč jsem se tam skara hlásila -_- No, držte palce ať přežiju já a i všichni ostatní.
Byli jsme v tanečních nebo jdete? :)
Tornei-me insano | via Tumblr

Wednesday 11.9.2013

11. září 2013 v 18:44 | Andy |  Andy píše!
Co je to almanach? To je ta skříň ne? To je almara :D
Aneb naše dnešní čj. Ke včerejšku toho moc není. Nějak jsem strávila celý den ptaním se Ann kolik je hodin, doufajíc, že mi sdělí, že třeba zbývá po konce hodiny pár sekund a ne, že hodina teprve začala. Je ti divné. V úterý mám od 7 do 14:20 a nějak mi to přijde horší než čtvrtek, kdy mám od 7 do 4. Prostě to míň ubýhá. Dneska to ve škole ubíhalo celkem rychle. Asi proto, že jsem měla 4 hodiny a pak tělák. O matiku jsem vůbec nevěděla, která bije - tradičně :D Fyzika šla, angličtina taky a nakonec i ta čeština. O tělák jsme hráli volejbal a já si nějak trochu asi narazila ruku, protože ji mám slušně nateklou. Potom jsme jako s prominutím idioti běhali po hřišti. Po škole pak na doučko :)
Taky si dost často pletete slova nebo významy slov? :D
Izabela Bauer | via Facebook

Monday 9.9.2013

9. září 2013 v 17:30 | Andy |  Andy píše!
Ten pocit, že můj bratr, který má školu o hodinu později vstává dřív než já :D
Takže včera, jak už víte jsem byla zase na tom bikrosu. Bylo to fajn, utíkalo to rychleji, než v sobotu. Jenže, prostě jenže :D Byl tam šíleně otravný chlap, který měl tendenci mi do všeho kecat a přitom ani nevěděl, co mám dělat. Fakt miluju tyhle lidi. Dneska taková ta super cesta do školy v šíleném dešti. Měli jsme jen 5 hodin, což šlo. O čj jsme neměly tradičně učebnici, o fyziku jsme žraly bonbony a o matiku takové to dradiční "co to provádíš"?? Hold, matika není nic pro mě. Po škola první trénink glamourdance aneb už asi nikdy víc. Prostě to stálo za nic, víc se mi o tom psát nechce:)
Taky se vám někdy stalo, že vám někdo do něčeho pořád kecal? :D
Bye Summer, Welcome School | via Tumblr

Saturday 7.9.2013

7. září 2013 v 16:37 | Andy |  Andy píše!
Ten pocit, kdžy vím, že dělám úplnou pitomost, ale stějne v tom pokračuju :D
Včera byla škola celkem fajn, měli jsme do 12:35. Sranda byla o zemák, kdy jsem se dozvěděla, že můj spolužák si myslí, že pod Evropou je Austrálie a následně řekl, že Asie. Po škole jsem byla chvíli doma a pak jsem šla vyzvednout Ann na sbor. Po něm jsme šly do parku spolu s Míšou a Aničkou. Měly jsme vymyslet choreografii na dnešní bmx závody. Něco jsem udělaly, ale nebylo to ono, tak se to zrušilo. Na ty závody jsem nakonec šla, jako (oni to tak nazývají) dráhový komisař. To takhle celý den stojíte na sluníčku, koukáte na kluky a zamáváte praporem, když někdo spadne a pak za to dostanete zaplaceno. Jo, je to fajn, zítra jdu znova :D Akorát mi je z toho sluníčka blbě :D
Taky jsme někdy věděli, že děláte nějakou pitomost, ale stejně jste to dělat nepřestali? :D
Tumblr

Thursday 5.9.2013

5. září 2013 v 18:58 | Andy |  Andy píše!
"Otevřete si učebnici na straně 18"...jo, ještě tak nějakou učebnici mít :D
Možná se divíte, proč píšu dneska, když jsem psala i včera, ale to prostě proto, že jsem teď měla udělat jednu věc a neudělala :D Škola byla od 7 do 4 -_- Ráno první hodina konverzace, kde jsem asi trochu zkazila rozřazovací test, ale ještě uvidíme. Jinak to šlo :) Nová učitelka na chemii se snažila být strašně drsná a tak nám hned vynadala, proč jsme jí nešli pro pomůcky. Hudebka byla fajn, jen ten fail, že začínáme ve 14:25, protože ten učitel má před náma jinou třídu. Je to nový učitel a je s ním i sranda. Prostě napsal místo Kryštof Kryštov a pak se nás snažil přesvědčit, že ví, jak se to píše, ale my si o něm teď určitě myslíme, že je to strašný idiot :D Potom se mě pořád ptal, jestli jsem na něj naštvaná a omlouval se mi :D
Taky běžně jaksi nemáte učebnice? :D
Homework :I

Wednesday 4.9.2013

4. září 2013 v 16:29 | Andy |  Andy píše!
Nevím proč, ale včera jsem měla pořád středu :D
Když už jsme už večerjška, tak ve škole se to hrozně táhlo. Já nevím, čím to je. Vloni mi to ve škole hrozně rychle utíkalo, bavilo mě to a teď jen čekám, kdy budu moct domů. Asi je to tím, že už to pro mě není "nová škola". Ale i tak je to tam fajn :) Po škole jsem musela pro nějaké věci, pak za Ann, nějak jako ven a pak na hokej. Ten mě nějak nebavil, což taky nechápu proč. Ale hrálo se s Drážďanama a vyhráli jsme 8:1 :) Dneska byla škola víc fajn. Jsme s Ann pořád něco jedly a najendou byl tělocvik. Vůbec nevím, co jsme dělali, ale vím, že učitel něco 3/4 těláku kecal. Já se probrala, když říkal, že na pinčesovým stole byl salám. Do teď nevím, o co šlo :D Potom jsme dělali nějaké divné cviky a pak domů :) Ale ty cviky byly fakt divný :D
Jaký je váš tělák, pokud ho máte? :D
Definitely !!

Monday 2.9.2013

2. září 2013 v 11:37 | Andy |  Andy píše!
Ten hrozný pocit, kdžy vám zazvoní budík -_-
Už jsem si vzpomněla, proč jsme tak strašně chtěla prázniny - nemusela jsem vstávat :D Včera jsem byla tak nějak celý den v Jetřichovicích, bylo to celkem fajn, ale vrátila jsme se až k večeru, takže celý den v háji :) Dneska jsme s Ann měly sraz v 6:45 u mě. To, že jsme obě trochu nestíhaly zamlčíme :D Ve škole jsme byly něco málo po sedmé, ale ve třídě jsme byly jako první, takže máme naše awesome místa :D Prostě jsme zase uprostřed třídy. Potom učitelka vykládala něco o školním řádu, který jsme stejnak neposlouchala, jelikožn jsem s Ann hrála piškvorky a jedla :D
Jaký byl váš první den? :)

Jinak jsem asi drsná, vyhrála jsem 3 tituly v jedné miss blogu :D
Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!