Srpen 2013

Saturday 31.8.2013

31. srpna 2013 v 18:56 | Andy |  Andy píše!
Znáte ten pocit, když jste nic neudělali, ale přitom to všechno odnesete? :D
To takhle moje drahocenná matka chtěla, abych upekla dort. Tak jsem ho upekla a hádejte, co? Začala na mě řvát, ať v kuchyni uklidím to nádobí přičemž to nádobí tam bylo ještě něž jsem něco vůbec začala péct, ale ona začne ječet, že za to můžu :D Jinak včera jsem byla s Ann v Ústí a pak nějak ven, celkem super den :) Prostě takové ty hlášky, které nikdo nepochopí. Samozřejmě jsme tam obě jely s tím, že si nic nekoupíme. Známe to :D Nejvíc času v KFC <3 Dneska jsem akorát byla s Ann venku, pak na návštěvu k mamky kámošce a teď to divadlos tím nádobím :D
Stalo se vám doma něco podobného? :)
Summer

Thursday 29.8.2013

29. srpna 2013 v 9:31 | Andy |  Andy píše!
Ten pocit, když nemůžu najít kreditku, nevím pin a nemůžu najít ty papíry k tomu :D
Díky tomu, že jsem od pondělí nenapsala, tak jsem s články celkem pozadu. V neděli jsme byli v České Kamenici. Bylo to fajn, akorát jsme jeli 3 vlaky, 2 autobusy abychom viděli takovou skáličku :D Na cestě zpátky jsme se stavili v Ústí ve Forum, tak aspoň něco, ale bylo to fakt na celý den :) Včera jsem nějak neměl dělat nic, pak jsem měla jet do Jetřichovic a nakonec změna plánu no, ale s tím se opravdu počítat nedalo :) Je ti divný, pořád jsem strašně chtěla do školy a když jsem se dneska podívala na datum tak to se mnou málem seklo :D
Co vy, jak si užíváte zbytek volna? :)

Monday 28.6.2013

26. srpna 2013 v 14:31 | Andy |  Andy píše!
I když jsem minule psala, že tu nějakou dobu nebudu, tak přece jsem :)
Nemůžu říct, že by se něco zlepšilo - naopak, ale tak co se dá dělat :) Dneska se mi zase předělává pokoj a já tím pádem nějak nemám, co dělat tak se tu můžu vykecávat. Četla jsem nějaké své staré články, konkrétně ty, co jsem psala cca před rokem. Je zvláštní, že jsem byla taková ze všeho hodně nadšená, stýkala jsem se s lidma se kterýma jsem pravděpodobně od minulého roku neviděla a hlavně jsem se hrozně těšila do školy. Nebyla jsem taková ta typická prvačka, která by se bála. Jasně, tak určitě jsem měla nějaké obavy, ale hlavně jsem se dost těšila. Je to jiné, když jdete do školy, kterou máte cca 15 minut od baráku a jdete tam se svou nejlepší kamarádkou. Takže jsem se tak nějak neměla čeho bát :)

Pro ty z vás, co třeba teprve jdou do prváku, prostě se nebojte a snažte si to užít. Já jsem třeba první týden školy byla pořád někde s někým. Byla jsem na hokeji, na různých akcích, venku s plno lidma a prostě mi to asi chybí. Přijde mi, že před tím rokem jsem byla taková jiná. Možná dost naivní, ale všechno se zdálo být o dost lepší. Byla jsem nadšená z nové školy, protože jsem nevěděla, co mě čeká, ale rozhodně nemůžu říct, že by mě ta škola nějak zklamala. Klamou spíš lidi, ale to už tak bohužel je. Měla jsem před sebou seznamovák, který byl podle mých slov před tím rokem fajn. Teď to vidím celkem jinak, ale to už není podstatné :)

Příští rok bude určitě jiný, než ten letošní. Plno lidí říká, že druhák je nejtěžší, no uvidíme. Čekají mě tanečních, o kterých jsem celý život říkala, že tam nepůjdu. Už zřejmě nebudu tancovat Street dance, ale tady je to ještě takové pochybné. Vloni jsem tam skoro vůbec nechodila a když jsem s ním přestala, tak mi to prostě chybělo. Chceme s Ann a Míšou začít tancovat Glamourdance, ale ještě uvidíme, jak to bude. Chci se začít konečně věnovat škole a jiným dalším věcem, takže zřejmě na blog budu psát jen ob den :)
Co vy, jak vidíte příští rok? :)
Enjoy your stay!!

Thursday 22.8.2013

22. srpna 2013 v 14:53 | Andy |  Andy píše!
Chtěla jsme jen napsat, že tu pár dní nebudu :)
Prostě si potřebuju vyřešit několik věcí a dát se tak nějak do pořádku. Je toho na mě nějak moc a prostě to už asi nezvládám. Stejně bych neměla o čem psát, tak doufám, že to chápete :) Ozvu se pravděpodobně během školy nebo ještě před ní :) Užijte si poslední dny prázdnin, pa :)

Tuesday 20.8.2013

20. srpna 2013 v 17:04 | Andy |  Andy píše!
Nejlepší je, když můj bratr luští křížovky. Umyvadlo na pět je podle něj mýdlo :D
Takže včera jsme byli tak nějak celý den v Praze. Bylo to super, hlavně proto, že jsem se konečně podívala na výstavu neviditelná, kam jsem chtěla tak 2 roky jet :) Jde o to, že chodíte v absolutní tmě a provádí vás slepý člověk :) Víc vám k tomu říct nemůžu jen to, že by jste to měli zkusit pokud máte Prahu poblíž :) Potom jen KFC, Starbucks a nákupy <3 Dneska jsem byla s táou na obědě, ale zase mě strašně naštval, ale o tom třeba jindy. Mě tak štv, jak já celé 2 měsíce chci strašně do školy a když už skoro začíná škola, tak tam nechci, super, co? :D
Máte to někdo taky takhle s tou školou? :D

Sunday 18.8.2013

18. srpna 2013 v 18:57 | Andy |  Andy píše!
Ten pocit, když si na ruce napatláte tunu mýdla a ona neteče voda -_-
Takže včera jsme byli v Tisé - nejlepší výlet, doporučuju :) Mě se tam se začátku moc nechtělo, ale jsem fakt ráda, že jsem jela :) Prostě takové to strašení bratra v jeskyni, schovávání se a ve finále jsme se i s bráchou ztratili :D Prostě jsme nějak šli a potom, když už jsme nikdy nejmíň hodinu neviděli značku, tak jsem si sedli na na zem a čekali :D Po 30 minutách jsme se rozhodli vrátit. Našli jsme cestu, došli jsme za mamkou a ta si ani nevšimla, že jsme tam nebyli :D Jen jí prý bylo divné, že dlouho neslyšela nějaký řev :D Fotek je hodně, jen jsou všechny takové zvláštní :D Ale tak po návratu prostě zastávka v obchodním centru <
Ztratili jste se někdy? :D

Friday 16.8.2013

16. srpna 2013 v 16:53 | Andy |  Andy píše!
Ten pocit, když jdete a před váma jde někdo, koho nechcete potkat a ten někdo se pak otočí -_-
Takže dneska jsme byli celý den v Berlíně :) Mamka tam měla nějaké jednání a prostě dejte mi kreditku a pošlete mě do města. Katastrofa :D Jenže já to všechno opravdu strašně moc potřebovala :D Ale jinak fakt super den :) Potom zjištění faktu, že jsem závislá na jedněch lécích - jo není to dobré :D Jsem totálně unavená, ale říkala jsem si, že napíšu dneksa, protože další dny se k tomu opravdu nedostanu, ale o tom zase někdy později :)
Stalo se vám taky někdy, že jste si fakt přáli, aby jste někoho nepotkali, ale potkali? :D
for-ever-young | via Tumblr

Tuesday 13.8.2013

13. srpna 2013 v 12:51 | Andy |  Andy píše!
Dneska má sestřenka narozky, ale to jen tak :D
Takže, jak jsem v neděli slibovala, napíšu něco ke Kypru a pak k té Schöně. Ke Kypru můžu jen napsat > moře, pláž, bazén, jídlo, pití, spaní..nicnedělání :D Ale bylo to super :) Fotky jsou u mamky v mobilu, tak až se k nim nějak dostanu, tak vám je sem nejspíš dám. Vraceli jsme se v neděli. Odlétali jsme v 0:15, dorazili jsme v 5 ráno domů a pak jsme v 7 ráno vstávali, abychom jeli do té Schöny. Ano, bylo to trochu hardcore :D Ze Schöny jsme se pak přesunuli do Hřenska a následovně na Pravčickou bránu. Byl to celkem dobrý výlet až na pár věcí: Měli jsme na tu bránu jet autobusem. Nejeli, takže jsme to šli pěšky :D Měli jsme zpátky jet takovýma lodičkama. Nejeli jsme :D Měli jsme zpátky jet nějak ve 2. Nejeli jsme :D Ale i tak to bylo super. Taky u vás často dochází ke změně plánu? :D

Answers 0.1

11. srpna 2013 v 18:22 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
tak jsem si řekla, že to nebudu protahovat a na pár otázek ze včerejška odpovím :) Článek o Kypru, dnešní Schöně a Pravčické bráně čekejte nejspíše v úterý :) Možná i s fotkama, které teda no, nejsou moc použitelné :)

Co Tě nejvíc štve?
Když se musím mezi něčím rozhodnout a já bych radši obojí. Jenže, člověk nemůže mí všechno.

Máš Ask? Co si o něm myslíš?
Nemám. Podle mě je to také celé o ničem. Je to asi dobré, když se někdo chce někoho na něco zeptat a bojí se třeba osobně, jenže upřímně přes internet je každý hrdina. Takže, většinou se lidé zeptají na to, co by normálně neudělali a pak zase naopak lidé odpoví nějak, jak by třeba v reálu neodpověděli.

Co je pro Tebe největší problém?
Překonat lenost :D

Popiš samu sebe jedním slovem:
Náladová :D

Jaká kniha je Tvá nejoblíbenější?
Nemám jednu, ale milovala jsem knížky od Jacqueline Wilsonové.

Myslíš si, že jsi sebevědomá (zdravě) a chtěla by jsi být víc?
Nemyslím si, že jsem, i když tak třeba můžu působit. Chtěla bych víc :)

Co si myslíš o úletech? Kluci, holky na jeden večer?
Tak, když to někoho baví, proč ne, je to jeho věc.

Podvedla jsi někdy přítele nebo jsi byla ta, se kterou podváděl?
Myslím, že ne nebo alespoň o tom nevím :D

Jakto, že tak často cestujete?
Miluju cestování, stejně jako rodiče a pak, oni pracují na letišti :D

Kolik vážíš a kolik by jsi chtěla vážit?
52 kg a jsem s tím teď spokojená :)
Im the type of person who...

Ptej se :)

10. srpna 2013 v 15:45 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
takže zpátky ještě nejsem, ale říkala jsem si, že bych zase mohla odpovědět na nějaké otázky, pokud máte :) Jinak, co se týče Kypru, tak to bylo super, ale to se dalo čekat. Vracíme se dneska v noci a zítra jedeme na celý den do Schony, tak snad to bude fajn. Nevím, jestli jsem sama, ale ten srpen mi nějak vůbec neutíká :) Slibuji, že příéští článek už bude zase delší. A co vám, utíká vám srpen? :)
Ptejte se :)
ask me

Kypr, again.

4. srpna 2013 v 16:37 | Andy |  Andy píše!
Takže nejdřív ještě k posledním pár dnům :)
V pátek jsem byla s tátou na zahájení jedné výstavy. Jako bylo to fajn, jen prostě mě tohle moc nebere a pak podle mě byl tamní dress-code celkem stritkní na to, že to nebyla nějaká super událost :) Potom jsem u táty zůstávala a včera jsme byli v jedné galerii - zábava no :D Dneska mamka chtěla jet do Hřenska, ale díky počasí se nikam nejelo. takže se rozhodlo tak nějak na poslední chvíli, že odletíme dneska zase na Kypr, jak už jsem se někdy předtím zmiňovala. Teď jsem u mamky v práci a prostě čekám :D Ne, nějak nevím, co dělat, když to letí cca za 5 hodin, ale tak nevadí. Nevím jistě, kdy se vrátím, ale mějte se hezky, bye :)

Thursday 1.8.2013

1. srpna 2013 v 21:26 | Andy |  Andy píše!
Takové to, napíšu článek, nenapíšu, napíšu, nenapíšu a hádejte co > píšu ho :D!
Takže včera dopoledne jsem byla s tátou a bráchou na obědě. Po něm jsem doslova běžela k Ann, jelikož pršelo :D Pak jsem na ní čekala a pak jsme tak nějak šly všude možně. Pak takové to focení, poté čekání na Míšu, zase focení a chození po celém městě. Ale bylo to super :) Dneska dopoledne s bráchou koupit zvýrazňovače <3 Jsem na nich závislá no :D Odpoledne pak za Deniskou a Markét s nima chodit tak nějak všude a pak na hokej <3 Už mi chyběl, nepochopíte. Ale výhra nad Ústím 3:1 :)
Fotek je víc, jen prostě ještě nejsou :D
By Ann :)
Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!