Červen 2013

Sunday 9.6.2013

9. června 2013 v 17:22 | Andy |  Andy píše!
Dneska takové oblíbené datum:3 Prostě 9.6. a já jsem ročník 1996 :D Jinak kromě data nic zajímavého dneska. Ale jsem na sebe hrdá :D! Dokopala jsem se k tomu vyplnit otázky na informatiku, podívat se na poznávačku aneb mám 94% úspěšnost - dobře já (y). Pak jsem se pokoušela uklidit pokoj. No, začala jsem jednou ze svých skříní. Ta je uklizena, ale všude okolo díky tomu bordel :D Říkám si, že úklid nechám prostě až na prázdniny, to na to bude času dost. Je to divný, ale těším se do školy. Vím, že příští týden bude asi ten nejtěžší za tenhle školní rok, no ono i ten minulý byl celkem takový, ale těším se na to. Jsem divná, když si vždycky přeju, aby nám dali písemku třeba z dějáku? :D Já asi prostě jsem zjistila, že mám ráda učení. Nevím, mám takovou dobrou náladu, když vím, že se mám něco naučit, ale zároveň pak umírám, když se do toho nutím :D Jsem asi zvláštní.
A jak jste si užili dnešek vy? :)

Before I die 0.1
Large
Large

Saturday 8.6.2013

8. června 2013 v 16:24 | Andy |  Andy píše!
Ahoj, tak jak jste si užili sobotu?
U mě celkem dobrý. Takové to, když můžete ráno vtávat pozdě, ale prostě já už v 7 nemůžu dál spát :D Dopoledne jsem měla sraz s Ann a šly jsme na fotbal, kde jsem strávila většinu dne. Bylo to fajn, ale asi až moc vedro :D některé hlášky byly kouzelné, ale o tom to prostě je :D Ten pocit, když bych se měla naučit asi miliardu věcí a prostě na to kašlu. Rozhodla jsem se, že se konečně podívám na seriál Sex ve městě, protože oba filmy miluju. Tak snad mě to bude bavit :) Jinak se u mě nic neděje. Pouze jsem zase zvládla udělat pár pitomostí, ale nic nového a ani neobvyklého :D Ještě tenhle týden ve škole a prostě pak už snad bude klid :) Je to divný. Letos ani tak nechci prázdniny proto, že by mě to ve škole nebavilo, ale jen nesnáším ten pocit, když vím, že je předemnou milion testů a neumím nic - známe všichni :D
A co plánujete na zítřek? :)

Včera večer :)

Friday 7.6.2013

7. června 2013 v 18:37 | Andy |  Andy píše!
Aneb přestalo mě bavit vymýšlet nadpisy :D
Tak, ke dnešku je toho nějak minimum, lépe řečeno nic :D Dopoledne prostě škola - jak jinak. První hodinu byla matika, která celkem šla, ani se tolik netáhla dneska. Potom angličtina anerb dneska jsem byla nějak akční :D Vymyslela jsem slovo do register game ( prostě myslíte si jedno slovo a ostaní hádají jaké) a mám i pro další hry, ale to zase někdy jindy. Pak jsem měla mluvit 5 minut na téma "Jobs" a dostávat ještě otázky. No, učitelka mě ohodnotila se slovy, že to bylo skvělé a zvládla jsem bez přerušení kecat 7 minut :D Takže 1 aneb prostě angličtinu miluju, jen né zrova způsob výuky u nás, ale to už je zase věc jiná. Následovala fyzika, kdy jsem nějak ani nevnímala, ale utekla rychle. A nakonec němčina. Tu mám ráda, akorát ten pocit, když se naučíte slovíčka k tématu auto a ona je pak po vás ani nechce. Proč nám teda ty papíry sakra dávala? :D Ale jinak umím třeba přední sklo a stěrače :D

Po škole jsem chtěla jít na chvíli za prababičkou. No, byla jsem tam 2 hodiny :D Mě tam nevadí být, jen občas je tam prostě takové to pověstné blbé ticho. Ale i tak je to celkem fajn, avšak prababiččiny otázky jsou někdy až ubíjející :D Asi jsem si myslela, jak je dnešní doba v plno ohledech na nic, ale ono ani tehdy to nebylo moc růžové. Jinak se mám celkem dobře, ještě příští týden zvládnout a bude fajn. Pak by mě mohly přestat štvát některé věci a bude skvěle. Jenže, zřejmě nemůžu mít všechno, bohužel :D
Co plánujete na víkend? :)
Large

Feel good :)

6. června 2013 v 17:02 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
tak jak to zvládáte? No u mě to celkem i jde. Prostě ze zsv 1, plný počet bodů :D Písemka z matiky katastrofa no, ale nevadí. O němčinu s náma byla ještě jedna skupina, ale nějak to vyšlo na stejno, jako kdyby tam nebyla :D Opravdu mě bere téma auto -_- Chemie jen jezení takovýho nečeho, co strašně křupe a je to úplně slyšet, když to jíte, ale učitel si ničeho nevšiml :D O zsv kreslení na ruce, aneb není dne, kdybych neměla úplně počmárané ruce :D No a o zemák jsem hráli jednu hru, prostě klasika. Ani se netěším na víkend, když vím, kolik toho budu muset zase udělat. Navíc prostě příští týden ty písemky -_- Kéž by fakt bylo o týden později :D
A jak jste se měli vy? :)
Large

Wish me luck :)

5. června 2013 v 17:59 | Andy |  Andy píše!
Víte, já jsem ráda, že to počasí se lepší, jenže, ta ironie, když by učitelka nemusela být ve škole, protože celé dny prší a ona by měla hlavně problem se sem dostat a já se ráno vzbudím a všude sluníčko :D Zákon schválnosti.
Škola celkem pohoda, ale trochu se to táhlo. Nějak nic zajémavého. Nakonec se z biologie nepsalo, ale jsem si to prostě musela napsat no, jsem chtěla :D Přejte mi zbytek tohohle týdne a další týden štěstí. Je to celkem hardcore. Mám za sebou biologii, zsv. Předemnou je matika. děják, čeština, poznávačka, další biologie, němčina..No, bude to zajímavé.
Jinak po škole 3 hodiny doučko aneb musela jsem na ni čekat hodinu a stejně nic neumím :D Ten pocit, když učitel má dceru a vás kamarád přijde ke kočárku a úplně s klidem prohlásí, jestli mu není teplo, a že má krásného chlapečka. A až pak mu došlo, co řekl :D No prý je další hodinu zkoušení z přebalování a kojení :DD
A co vy a škola? Taky toho máte tolik? :)
Large

I can do it :)

4. června 2013 v 19:11 | Andy |  Andy píše!
Tak, jak se máte?
U mě i nějak zvláštně celkem fajn. Akorát, už chci, aby bylo o 14 dní později. Všechny písemky budou za mnou a nebudu muset každý den myslet na to, kolik věcí mám umět a neumím :D Jinak vůbec netíhám no.
Škola celkem i šla. Nultou a první hodinu byla informatika. Asi jsme dělala něco jiného, než jsem měla :D Pak matika, ta celkem šla, jen mi přijde, že učitelka má nějakou divnou náladu. Potom čeština, celkem pohoda, asi jsem ráda, že mě nezkoušela. Držte palce, ať je tomu tak i zítra! Taky nám třídní řekla, že se budeme fotit buď koncem června s tím, že fotky dostaneme v září, nebo se prý budete fotit v září. Skvělý, co? :D Zbytek dne nic zajímavého no :D Odpoledka taky celkem šla, kupodivu, I když jsme brali jen teorii. Fuuu -_-
A jak jste se měli vy? :)
Large

Fuck this shit :)

3. června 2013 v 20:19 | Andy |  Andy píše!
Takové to, když jsem na notebooku a až teď mi dojde, že jsem nic nenapsala. Omlouvám se. A co ke dnešku? Škola celkem fajn. Děkuji všem, co mi drželi palce, abych přežila - fungovalo to! Prostě do školy v dešti, to už je klasika. Nultá byla matika, ale uběhla úplně rychle. Po ní přišla do třídy nějaká ženská a scháněla mě. V tu chvíli jsem myslela na to, co jsem asi udělala :D Řekla mi, ať jdu domů, že volala mamka, že zamkla bráchu doma, který nemá líče, tak ať mu jdu odemknout. Fuck yeah aneb přišla jsem o ájinu. Zbytek hodin utekl mega rychle, na těláku jsem se málem zabila, po cestě z jídelny pád ze schodů no a víte, co bylo nejlepší? Kvůli povodnín nebyl odpoledňák, aby se dojíždějící dostali v čas domů :)

Po škole mě zabíjela představa, že budu mít doučování 2 hodiny. Jenže, ta slečna nakonec nepřijela. Povodně. Ona vlastní v Terezíně koně, kde je to úplně zaplavené. Asi opravdu lituji všech, které to postihlo. Musí to přestat!
Jinak, zítra se fotíme. Víte, já vymyslela v čem, jenže..někdo někam prostě to tričko dal! Jo, jsem naštvaná :D
A jak je u vás? :)
Large

I wanna summer..)

2. června 2013 v 18:58 | Andy |  Andy píše!
To počasí mě prostě štve, ale koho ne. Asi i díky tomu a milionu dalších věcí je i nálada celkem na nic. Ke dnešku toho moc není, jen ráno takový to válení se v posteli a nic nedělání. Měly jsme s holkama jít na nějaký Dětský den, ale kvůli počasí to zrušili. Tak jsme šli s Ann do čajky. Takové to poslouchání nějakých holek, kdy si musíte říct "ještě, že jsme z toho vyrostly" :D A pak jen řešení plno věcí, kdy závěrem všeho bylo "Co si sama neudělám, to prostě nemám". Nehledejte v tom dvojsmysly radši prosím :D Potom jen domů, kdy ani nikdo nevěděl, že jsem odešla :D Teď mám akorát v plánu jíst, jíst a zase jíst :D Zítra školu mám do 15:30 a pak od 17:30 doučko. Moc vás prosím, držte mi palce, ať to rychle uteče!
Jak jste si užily víkend? :)

Nejoblíbenější teď :)

Social life? Exhausting! :)

1. června 2013 v 12:56 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
nejdív se omlouvám, proč sem včera napsala, ale jendnoduše jsem to nestíhala :D Škola byla nuda a večer na koncer místního chlapeckého pěveckého sboru. Prostě tak nějak jsem tam šla s Míšou, tak nějak jsme měly obě prostě šaty a zbytek lidí jeany :D Asi jakože kluci zpívali hezky, jen prostě ten koncert byl divný. Některé věci, momenty lepší nerozebírat. Jen prostě tam si vzpomenete na tolik věcí, třeba ne ani dobrých. Po koncertu prostě k Ann, kde jsem i spala. Takové to nevnímání filmů a řešení pofidérností :D Pak si večer jeden moment povídáte a najednou je prostě ráno, kdy mi nějak omylem zvonil mobil :D Víte co? Jsme hrozně sexy po ránu, fakt jo.

Taková ta hodina, kdy se musíte nějak vyhrabat z postele, něco se sebou udělat, najíst se a jíst. No, stihnout se to dalo, ale prostě asi venku dost pršelo. Asi jsem měla dementní boty :D Ten pocit, když hráči místního fotbalového klubu vypadají v těc dresech jak mrkve. Ten pocit, když tam jeden hráč asi zakořenil :D Ten pocit, když je tam úplně roztomilej hráč a mladší bratr vaší kamarádky to tam začne pomalu na něj řvát. Ten pocit si jít v dešti pro kafe a pak to prostě nějak nezvládáte pít a ještě držet deštník. Ale víte co? Bylo to nejlepší :)
A jak jste si užili vy včerejšek a dnešek? :)
Large
Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!