Duben 2013

Karma slaps you in the face..)

30. dubna 2013 v 17:58 | Andy |  Andy píše!
Ahooj,
tak ke dnešku - konečně úterý! :D Ráno byla informatika a nějak prostě mě naštvala jedna věc. Koukala jsem na letošní CZ reprezentaci v hokeji a celkem nevím, proč tam není třeba Plekanec, Erat apod. A asi mě to i štve, taky jsou koukala na ty výsledky Českých her, no a nic moc. Prohra s Ruskem, Švédskem i Slovákama :) No snad se vzpamatují :) Potom celkem nic moc, jen jsme psali z matiky, to jsem neuměla. Následovala i písemka z dějáku, to jsme uměla, ale nějak jsem to nestíhala napsat. Jinak další hodiny jsem nic nedělala, klasika :D

Odpoledne pak byla ještě hudebka. Takový to, že měl tancovat nějaký kluk s holkou. Fakt jsem věřila, že nebudu muset jít já, ale musela jsem, fakt skvělý :D Pak jsme řešili možný, případý třídní výlet a zpívali jsme něco, co jsme neznala - jako vždycky :D Po škole jsem pak musela jít vyzvednout nějaké věci. Teď mám v plánu se podívat na nějaké seriály, ale nevím na co :D Nějaký typ? Gossip girl, The Carrie Diaries, PLL, Průměrňákovi, TVT, HIMYM..jsem viděla :)
A jak bylo u vás? Plány na zítřek? :)

16. Den - Okamžik, kdy jsem si přála být jinde:
Těch okamžiků už bylo, ale nikdy to nebylo zas až tak zlé. Až teda jednou. Nebudu to moc konkretizovat, ale prostě taková ta chvíle, kdy by jste byli nejradši sami, ale ono to nejde. Chtěli by jste odjet někam pryč, ale ono to nejde. Máte vztek na všechny, ale dát najevo to nejde. Asi všichni známe :)
Large

Get high with me..)

29. dubna 2013 v 17:58 | Andy |  Andy píše!
Ahooj,
abolsutně nestíhám - vím, že to píšu poslední dobou pořád, ale tenhle týden fakt bude masakr. Ale chci pátek, aneb MS v hokejí <3 Dneska ráno taková double šok :D Nejdřív jsem vstala a myslela jsem si, že je pátek. Pak mi nějak došlo, že je úterý, což jsem se lekla, že máme do 4, no ale těšila mě vidina středečního volna. A ve finále mi došlo to nejhorší, že je teprve pondělí! :D Fakt hnusný šok, nepřeju nikomu :D

Škola v pohodě. Z té biologie mám 1 - dobře já (y). Navíc jsme si s Ann vynutily, že musíme složit další pyramidu, i když přes přestávku - 1 :) Potom jako tělák, ono já tam nic nedělám, ale přijde mi, že tam děláme pitomosti :D Ale oběd byl celkem vtipnej: No já tam napsala borovice běloholá? Běloholá? Snad bělokorá, ne? Tak já myslela, že roste někde na Bílé hoře :D Po škole jsem měla jít na poštu, ale vykašlala jsem se na to, jak jinak :D
A jak jste se měli vy? :)

15. Den - Jaký problém jsem měla:
Já měla problémů :D Ne, tak třeba jeden čas jsem absolutně prostě nedokázala jít do školy. Když už jsem tam byla, tak mi přišlo, jako bych umírala - vím, to každému :D Ale prostě byla jsem hnusná na všechny, učitelkám jsem neodpovídala, s nikým jsem mluvit nechtěla, fakt dobrý.
No a pak taky to, že jsem schválně dělala, že něco neumím. Třeba na němčině, jsem věděla, jak odpovědět, ale schválně jsem odpovídala pomalu, aby to vypadalo, že to neumím. To samé na street dance - choreografii jsem znala, ale raději jsem stála na místě. Ono, tohle dělám do dnes a nevím proč..Ale nevadí :)
Large

Be a dreamer..)

28. dubna 2013 v 16:02 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
tak co ke dnešku? No je mi pořád blbě, nic novýho :D
Ráno jsem nějak nedělala nic, odpoledne taky ne a teď taky ne :D Ten pocit, když mamka absolutně neví, co všechno si to objednala, tak to asi bude překvápko :D Pak takový to, když poslední dobou čím dál častěji usínáte u chatu - neumyslně :D
Jinak jak jste si užili víkend? :) Už chci pátek <3

14. Den - Nejkrásnější vzpomínka:
Bylo to o prázdniny, kdy jsem pak po nich měla jít do 4.třídy. Chodila jsem dost často na hřiště nedaleko domu, kde jsem bydlela. Nepamatuji si moc detailů, ale vím, že u toho hřiště bydlel jeden kluk - Pavel. Po nějaké době jsme se začali bavit a já zjistila, že miluje seriál Medicopter 117 stejně, jako já. No, a tak jsme si každý den chodili na hřiště na ten Medicopter hrát. Vždycky jsme pak šli domů, já jsem si vzala k jídlu chleba s máslem a rajčatama - milovala jsem a sedla jsem si s babičkou k televizi a koukali jsme společně na Medicopter 117. Obě jsme to strašně prožívaly a já jsem si pak další den o předešlé epizodě povídala s tím Pavlem. Další prázdniny jsem už pak ven nechodila. Jeho jsem pak nějak v 6.třídě potkala -poznal mě a pozdravil :D Ale víc jsme se nikdy nebavili. Přesto je to jedna z mých oblíbených vzpomínek)
Large

Everything happens for a reason..)

27. dubna 2013 v 20:00 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
omluvám se, že článek píšu později, ale nějak nestíhám, zase :D
Dneska do Ústí s Ann -byla sranda :) Prostě oranžová barva, umírání, přejídání se a přepíjení :D Jo, fajn dopoledne + odpoledne :) K večeru jsem se šla podívat na Ann koncert + baletní vystoupení. Ani jsem nevěděla, že tam bude kámoš, ale bylo to fajn překvapení :) Bylo to pěkný, jen ten balet prostě chvilkama byl nuda no, ale jinak fakt pěkný :)
Počasí je teď celkem fakt hnusný a to má být zítra ještě větší zima :D
Jinak už je na nakupování závislá i mamka s bráchou, takže mládí asi fakt strávím na poště :D Další mou závislostí jsou jahody s cukrem:33 Jo, je mi blbě, ale prostě za tenhle týden jen sníst 5 kg jahod :D Nevadí :D
A jaký jste měli dnešek vy? :)

13. Den - Co plánuji v příštích 5 letech:
No chtěla bych mít dostudovaný gympl a úspěšně složenou maturitu. Dále bych chtěla být na VŠ, kde mě to bude bavit a půjde mi to. Chtěla bych se více věnovat věcem, které mě baví. Chtěla bych mít udělané další zkoušky z aj a nějaké z nj. Chtěla bych strávit nějaký čas v jiné zemi. Chtěla bych mít kolem sebe jen ty lidi, kterým můžu věřit..
Large

Don't fuck with my feelings..)

26. dubna 2013 v 19:13 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
takže v rychlosti něco málo ke dnešku, celkem nestíhám..
Dneska bylo poslední zvonění, tak nás šlo do školy spolu hodně. Já a spol + Marťa a Péťa..No zapomněly jsme na Zuzku, ale pššt! :D Prostě různě jsme to obešli a dostali jsme se do parku. Tam už po nás chtěli peníze, tak jsme zaplatili všem. Nevím, proč já jsem měla jako jediná tu rtěnku jak na obličeji, tak na rukách..:D Horší to bylo u školy. Všichni někam zmizeli, tak jsem tedy šla..No jeden kluk mě tam chytil a stříkal na mě vodu. Když jsem si myslela, že jsem z nejhoršího venku, vylili na mě kýbl s octem. Po příchodu do školy na mě stříkali nějaký hnusný parfém a musela jsem zaplatit nebo sníst nějaký hnus.. Tak jsem tedy zaplatila, radši :D

O matiku se asi báli naší učitelky, tak hned odešli. Zato o angličtinu zmáčely celou učebnu, včetně mě. Takže mi bylo k ničemu, že jsem se převlíkla. Když jsem šla na oběd a pak domů všichni na mě koukali jak na idiota - mokrý vlasy, ze kterých byl cítit ocet + mokré oblečení + pomalovaný obličej..Ale byla stranda :)
Teď odpoledne jsem šla na zumbu, super hodina, ale byli jsme tam 4, takže takový individual :D
Už bylo u vás poslední zvonění? :)

12. Den - Jak jsem se změnila za poslední 3 roky:
No, asi hodně. Před 3 rokama mě nezajímal internet, oblečení, kosmetika, prostě nic. Žila jsem pro plavání a kamarády. Ve škole jsem měla skvělé známky, všichni mě měli za tu chytrou, měla jsem čas chodit ven, koukat se na televizi..Přičemž jsem měla tréninky 3x týdně + 1x týdně jsem chodila na keramiku, ve škole pak na výtvarku. Víkendy jsem trávila na závodech. A teď? Všechno strašně moc řeším. Už neplavu, jen občas jdu na zumbu. Ven nechodím, nezvládám se učit, tudíž mám blbé známky. Televizi nestíhám, pořád jsem na internetu. A myslíte, že mě to baví? Ne.
Large
Large

This is real..)

25. dubna 2013 v 16:58 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
tak dneska konečně mám čas, konečně.
Škola dneska od 8, celkem to šlo, jen prostě mi pak nějak bylo divně blbě :D Psali jsme z němčiny, to jsem nějak zkazila. Jinak asi fakt nic zajímavého. Jen zítra mají u nás na škole čtvrťáci poslední zvonění. Prý se máme na co těšit - vloni se 3 hodiny uklízela škola a nemohlo se učit. A prý si máme vzít s sebou něco na převlečení :D Přemýšlela jsem, že bych do školy nešla, ale tak třeba bude sranda. Navíc ráno by nás do školy mělo jít víc lidí společně, tak snad to bude dobrý.

Dneska nemám už v plánu nic, jen večer asi budeme slavit bráchy svátek, který měl v úterý. Pak mám zase online hodinu na té jedné škole. Celkem mě to baví, ty chaty se pak většinou protáhnou na pár hodin :) Jinak ten pocit, když si obléknete něco, do čeho se nevejdete a pak to nejde sundat :D Aneb já včera.
Jak bylo u vás? :)

11. Den - Okamžik, kdy jsem byla nejvíce šťastná:
No, upřímně řečeno mě nějak žádný okamžik nenapadl. Vždycky to byla taková chvilková radost z něčeho, ale pak přišlo nějaké to ale. Nepočítám třeba radost z nového notebooku, kdy jsem třeba ten den šťastná byla. Já si nemyslím, že bych se měla v životě nějak špatně, i když asi byli chvíle, kdy jsem na tom nebyla zrovna nejlíp, ale tak někdo je na tom ještě hůř, bohužel. Takže bych asi mohla napsat, že jsem šťastná více méně celý život :)
Large
Large

All monsters are human..)

24. dubna 2013 v 17:36 | Andy |  Andy píše!
Ahooj,
tak dneska mám alespoň trochu čas - yeah!
K včerejšku - ten koncert byl celkem nuda no :) Ten, na kterým jsem byla s mamkou někdy v říjnu byl lepší. Hahah, ten koncert byl přesně před 6 měsícema :D On teda měl být 24.10., ale nějak byl přeložen :) Domů jsem přišla kolem 0:30, mamka se zakecala, tak jsem pak šla rovnou spát.

Dneska škola od 9, odpadly nám 2 hodiny, tak super. Referát z fy dobrý, mám 1. Jinak ve škole nic, jen jsme psali z bi, jsem to všechno nějak spletla a proházela, ale nevadí. Po škole jsem byla s tátou bráchou a teď jsem konečně doma. Nějak mě tenhle týden vyčerpává, každý den mám někam jít :D
A jak jste se měli vy? :)

10. Den - Mí TOP kámoši + něco o nich:
 • Ann - všechno začalo Anglií 2010. Byly jsme spolu v rodině, smály jsme se úplným blbostem :D Potom lyžák 2011, kdy byla s náma na pokoji. Začaly jsme se hodně bavit, i když se to holkám moc nelíbilo. Potom byla Anglie 2011, která byla také fajn. Následoval cyklišták a naše později pak asi první taková větší hádka. Někdy kolem října se to pak urovnalo. Začaly naše pondělky, chození ven apod. Už zde bylo tolik důvodů, proč jsme se mohly přestat bavit, ale pořád to spolu prostě táhneme :D
 • Deniska - moje roztleskávačka. Všechno začalo v květnu 2011, když jsem začala dělat cheerleading a tam jsme se poznaly. Moc jsme se nebavily, ale nějak v září jsme šly ven. Od tý doby jsme venku byly hodněkrát. naše výlety do Ústí, slavení silvestra, čajky, chodily jsme spolu na street dance..
 • Lucka - všechno začalo v říjnu 2011, kdy jsem začala chodit na street dance, kam chodila u Lucka. Nejdřív jsme se jen zdravily, pak jsme jí doučovala nějaké choreografie, ale to celkem málo. Ona pak přestala chodit a my jsme začaly chodit ven. Můžu jí říct všechno a vím, že mě nezradí..
 • Léňa - kamarádka Lucky. Znám jí díky Lucce a nedám na ní dopustit. Je to skvělá holka, která pomůže, když to fakt potřebujete. Ví toho o mě také hodně a dost často jsem byla někde společně s ní i Luckou..
 • Honza - kamarád Denisky. Jednou s náma šel z hokeje, já jsem si ho půl roku na to přidala na fb. Celý prázdniny jsme volali na skype a on si ze mě dělal srandu :D Potom jsme šli nějak na hokej. Teď je to kamarád, kterému si můžu stěžovat, jak chci a on to prostě vždycky bude poslouchat..
Dále by tu určitě mohli být Míla, Monča, Markétka, Jára, Dominik, Klára...
A z blogového světa? Kristy, Mája a Niky :)
Large
Awesome:3
Large

Waste of time..)

23. dubna 2013 v 17:26 | Andy |  Andy píše!
Ahooj,
pokud jsem včera psala, že nestíhám, tak jsem měla asi 3x tolik více času, než mám teď. Ani bych článek nepsala, ale stejně potřebuju na notebooku něco udělat.
Dneska jsem nešla na první 2hodiny - šla jsem k doktorce, tak jsem se alespoň vyspala. Na matiku jsem přišla cca o 10 min později, tak dobrý. Z tý písemky z čj mám 1 a mám ze sebe dost radost, protože 1 mám i z písemky ze zsv. Večer předtím byl rodičák, tak jsem se moc neučila, ale asi to stačilo. Škola byla do 15:30.

Po škole mi psala Ann, ať za ní přijdu, tak cca na 1,5 hod ven - bylo fajn :) Teď musím udělat tu fyziku - samozřejmě, že to musím předělat. Musím se naučit biologii a večer jdu s mamkou na koncert, tak snad to bude stát za to :)
A jak jste se měli vy? :)

9. Den - Moje oblíbená kniha a o čem byla:
Já nemám oblíbenou knížku, ale pamatuju si, že jednou jsem jeden čas milovala knížku Projekt Loty od Jacquelie Wilsonové - po přečtení téhle knížky jsem od této autorky četla snad vše :) Knížka byla o tom, jak jedna holka psala projekt snad na téma Viktoriánská doba a pojala to jaki příběh jedné holky, která se jmenovala Loty. Takže polovina knihy je o té holce, co to píše a druhá polovina o Loty. Knížku jsem četla cca 5 let zpátky :)

Tak ne asi :)
Large

Take a chance..)

22. dubna 2013 v 17:55 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
absolutně nestíhám a to mám jít ještě pro nějaké věci, tak v krátkosti:
Včera večer na zumbu - 1,5 hod. Asi jsem umírala :D To je tak, když tam přijdu a jen > Zatím jsi první..shit :D Nakonec po mé sms Ann dorazila, tak pohoda - umíraly jsme spolu.

Dneska - ředitelské volno. Ráno jsem měla jít nakoupit - jsem vstávala v 6:45 - dobře já (y). Potom jen seriály a pak za Ann na 3 hodiny ven. Jo, bylo hezky. Nemůžeš pojmenovat svoje budoucí dítě jménem mého budoucího dítěte. Nelze pochopit :D Teď musím napsat tu fyziku, dojít pro nějaké věci, dát bratrovi najíst a asi spát :D
Jak jsme se měli vy? :)

8. Den - Oblíbené seriály
 • Pretty Little Liars
 • Gossip Girl
 • The Carrie Diaries
 • Helena
 • Průměrnákovi
 • Medicopter 117
 • Horákovi
Large
Large

Life is unwritten story..)

21. dubna 2013 v 17:48 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
tak jak jste si užili víkend? :) U mě celkem dobrý, prostě víkend :D
Nejdřív jsem chtěla napsat až po zumbě, ale to by článek byl až cca ve 21 hod a to se mi nechce :D
Včera večer jsem se šla podívat na koncert Ann, jako jo, bylo to pěkný :) Pak takový ty detaily, které prostě nepochopíš. Jinak ještě jedna super věc, byla tam Léňa, tak aspoň zase takový ten pokec:)
Pak jen jdeme domů a prostě tam jde nějaký kluk a nějak něco asi hodin na zem, prostě nevím. Jsem se na něj nějak podívala a on jen > promiň. Úplně jsem nechápala :D
Pak maminka prohásila, že se dá na sólový zpěv, super no :D

Dneska nějak nic zajímavého. Jen hádka s mamkou kvůli učení. Prostě chvíli jsem dělala tu fyziku, informatiku prostě neumím a umět nebudu. Ale jí to asi nějak nezajímá no. Pak jsem jen koukala na seriály. Akorát mě štve, že pořád není 14. díl Carrie, nechápu proč. Za chvíli jdu na zumbu, snad :D
Jak jste se měli vy? :) Pa :)

7. Den - Jak důležité podle mě je vzdělání:
Zrovna téma, na které jsem se ani netěšila :D
Každé má nějaké priotity a mezi ty mé patří i výše zmíněné vzdělání. Ti, kteří mě znají by mohli říct, že to tak nevypadá a měli by pravdu. Já na tu školu celkem hodně kašlu, neučím se, chodím tam také jen sporadicky. Jenže, vzdělání je něco, co nás v budoucnu hodně ovlivní, dokáže nám přinést mnohé možnosti, ale také bez něj se nám plno cest může zavřít. Takže, abych to neprotahovala - vzdělání je podle mě hodně důležité :)

Yeah:)
Large
Když nic jiného říct nejde:)
Large

Go for it..)

20. dubna 2013 v 18:07 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
nějak jako vůbec se mi nic nechce psát, ale když píšu každý den tak to nebudu kazit :D
Nějak ani teda ke dnešku nemám, co napsat :D
No ráno jsem vstávala nějak kolem 7:15, pak jsem šla s bráchou pro nějaké věci. Pak jsem se snažila udělat ten referát na fyziku. No něco mám, ale nevím, jestli je to ono. Nějak odpoledne mamka uklízela a já díky tomu zjistila, že mám věci, které jsem myslela, že nemám :D Jinak jsem si zase musela objednat nějaké oblečení, za to už fakt jako nemůžu :D

Jinak jsem uklízela jednu ze skříní - tu, kde mám věci na ramínkách. No, upřímně tam visí jen ta ramínka a oblečení je tak nějak všude, ale no stress. Úklid dělám maximálně tak vánoční, jarní ne, tak času dost :D Jinak jsem dneska koukala na jeden díl leteckých katastrof - Let 447. A jako ten díl se mi hodně líbil, asi proto, že ta katastrofa byla z roku 2009 a vyšetřování bylo ukončeno v červenci 2012 :) Pak jsem jen šla ven se psem a to je všechno :D
Jak jste si užili sobotu? :) Plány na neděli? :)

6. Den - Kam bych se ráda podívala nebo přestěhovala
Tak možná do LA, i když vím, že tam nic zajímavého není. Já jsem v LA měla jen mezipřistání, ale i tak bych se tam chtěla podívat. V Ny jsem už byla, jak někteří víte, ale klidně bych jela zase.
A kam bych se ráda přestěhovala? Nejspíš do Anglie - Londýn. Se školou jsem byla v Anglii 4x, pokaždé jsme se podívali do Londýna a mě se tam prostě líbí :) Ale nejhlavnější důvod? Angličtina. Sice prostě nemám moc v oblibě britský přízvuk - lépe rozumím anglickému, ale prostě bych chtěla tam. Teď si říkáte, proč ne rovnou do USA, jenže UK je přece jen blíže ČR odkud jsem ;) A kam by jste chtěli vy? :)

Large
No :D
Large
Large

Let it go...:)

19. dubna 2013 v 19:20 | Andy |  Andy píše!
Ahooj,
tak jak je? Já nějak vůbec nemám sílu něco psát, ale tak pokusím se :D
Škola dneska celkem v pohodě. Na fyziku mám udělat referát, ale vůbec nevím co. Byla jsem zase zkoušená z němčiny - 1 :) Z angličtiny nakonec ten článek bude chtít až ve středu, jediné štěstí. Po škole domů s Péťou a taková na nic situace :D Prostě jsem šla s ním, M, V. M šla na vlak, V se pak odpojil a chvíli jsem šla jen s P. Když jsem skoro u mě, tak mu říkám, ať zpomalí, že u baráku je sousedka, se kterou se nechci potkat. Ona pak šla do baráku a já taky, když v tom ona z něj vyjde a začne" Andrejkooo, tebe jsem dlouho neviděla, co je nového? Povídej" Asi vám nemusím psát, jak P umíral smíchy :D

Když jsem přišla domů, nedělala jsem nic a pak jsem šla na poštu. Jinak mám novinku, asi do těch tanečních budu muset jít, což vůbec není sranda, a je to celkem tragické. Potom jsem měla chvíli čas, tak jsem šla do D&M pro pití a potkala jsme tam K s A. Celkem sranda :D Pak jsem se měla sejít s Honzou, protože jsem mu to slibovala nějak od února :D Ale jo, bylo to fajn odpoledne :) Jsem potkala alespoň K s V :)
A jak jste se měli dneska vy? Plány na víkend? :)

5. Den - Oblíbení blogeři:
- mám jich ráda celkem hodně :)
Áno :D
Tumblr_mh4l5ptppt1qgujfno1_500_large
Přesně:)
Tumblr_mliimriho91rkchmwo1_400_large

I need a spring..:)

18. dubna 2013 v 16:15 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
tak jak je? U mě fajn, jen bych prostě asi potřebovala jaro. Je super, že jeden den máte minimálně 30 stupňů na sluníčku, jenže, když pak zase další den je stupňů cca 13, je to na nic. Ale tak nevadí :)
Jak dopadl rodičák? No, poměrně dobře. Známky jsou o něco lepší, než jsem čekala. Mamka nadávala i míň, než když jsem byla na základce - asi už to vzdala. Ale měla jsem se včera učit, což jsem neudělala a dneska na to doplatila.

Do školy jsem šla s O, K a Z :) Hned první hodinu jsme psali z čj, kterou jsem se přesně nenaučila. Uvidíme příští týden, ale vidím to tak na 3. Taky jsme psali ze ZSV, to bude při nejlepším 3. Jinak, jak jsem psala, že mě vždy minulo zkoušení z nj, tak dneska ne. Ale mám 1 :) Jinak se ve škole nic nedělo, jen takový běh s Ann do jídelny. Konečně tam nejsme jako poslední :D Prostě už asi máme taktiku :D

Po škole jsem přišla domů a našla jsem zase papíry, abych si vyzvedla něco na poště. Měla jsem jít poslat jeden balík, ale něco tady s tím měli, tak to mám jít poslat zítra. Navíc pro ty balíky budu muset taky zítra. Tak jsem se alespoň prošla :D I když v tom vedru nic moc no :D Dneska musím zase odučit jednu online hodinu. Je to sice blbost, ale baví mě to :)
A další část projektu..
4. Den - 4 věci, které bych nikdy neudělala:
Tohle téma je takové celkem těžké, protože, víte, jak se říká: "Nikdy neříkej nikdy"
 • Nikdy bych nedokázala někomu záměrně ublížit. Hlavně bych to nedokázala asi u kamarádů.
 • Nikdy bych nikomu nevzala to, na čem mu záleží a dost to pro něj znamená.
 • Nikdy bych nevyužila někoho k vlastnímu prospěchu.
 • Nikdy bych nešla proti své rodině.
Přesně:)
8503_10151568426385329_135408089_n_large
Chci to trčikooo:D
733960_579091318776441_1912862602_n_large

Make a wish..:)

17. dubna 2013 v 15:18 | Andy |  Andy píše!
Ahooj,
takže na úvod, proč je článek poměrně brzo - dneska je rodičák a to myslím mluví za vše :D Jinak na konci článku další část projektu, i když jsem vůbec nevěděla, co napsat.
Škola celkem dobrý. Ten pocit, se v 7 ráno dozvědět, že budeme mít 3 hodiny za sebou učitelku, která nemá ráda mě a já nemám ráda ji. Ale je super, že je to vzájemné :D Takže fyzika, matika a matika. Málem jsem umřela, ale žiju :D! Pak to více méně šlo, jen prostě ten pocit, když z vás má někdo málem infarkt :D Prostě nevím, proč mě napadlo vzít kus borovice a máchat s tím Ann před obličejem a řvát u toho :D Jinak jsme o bi a děják konzumovaly čokolády. Bych mohla jíst pořád:3

Po příchodu domů čekal infarkt skoro mě, ale, co tomu předcházelo. Po škole jsem šla na tu poštu. Půl hodiny jsem čekala přesně na to, abych se dozvěděla, že mám jít úplně na jinou přepážku, že ten balík daly jinam -_- Tal tam stojím ve frontě, pak po mě chtějí občanku, kterou jsem konečně našla :D no a ve finálne tam hledají nějaký papír, kam bych se mohla podepsat :D Po příchodů domů se podívám do schránky a tam další výzva k vyzvednutí zásilky! -_- Tak tam půjdu asi v pátek no. Navíc během týdne budu muset odeslat 2 balíky já a příští týden taky, fakt super :D
A jak bylo dneska u vás? :)

3. Den - Můj oblíbený film a o čem byl
Abych řekla pravdu, já prostě se většinou na každý filmy podívám jen jednou a to mi stačí. Jenže, jediný film, který jsem viděla snad stokrát je český film > Bez předsudků.
Je to vlastně film, odehrávající se v jednom pokoji kdesi v motelu. Sekretářka jede se svým šéfem na služební cestu a "omylem" ztratí klíče od jeho auta a tak budou muset noc strávit v motelu, kde je pouze jedna společná postel. Film je doprovázen úžasnými hláškami. Upřímně, je to prostě strašná blbost, ale ten film miluju a pokaždý mě rozesměje :)

Anooo :D If you know what I mean :P
Tumblr_mleh6zql5w1s8xo85o2_500_large
Přesně:)
33pewe8_large

Winner or loser, that's your's choice.)

16. dubna 2013 v 16:47 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
tak dneska rychlý mini článek, nějak absolutně nestíhám. K včerejšku ještě to, že kromě projektu ( další část na konci článku) jsem začla dělat ještě takové 30 denní cvičení. No, po 4 minutách jsem to chtěla vypnout, na konci jsem umírala, ale ten pocit za to stojí :)

Ráno škola od 7, klasika. První dvě hodiny byla informatika. Měli jsem psát a nakonec ne. Díky, díky, díky. Pak za náma přišli nějací holanďani a řekněme, že angličtina pana profesora je celkem vtipná a velmi přínosně obohacená o slova "und" a "pač". Ne, vůbec jsme z něj jak mi tak oni neměli srandu :D Ten kluk byl dobrej, ta holka divná :D
Pak škola celkem normálka, nic zajímavého :) Jen jsem nakonec nešla na hudebku, protože jsem si měla jít vyzvednout léky na alergii no :)

Po škole přijdu domů a jen lísteček, že mám jít na poštu. Jako, už tam nikdy nejdu. Prostě tam přijdu a ta paní, že doporučené dopisy se dávají jinde. Já jí říkám, že nejdu pro dopis, ale balík a ona si pořád mele svoje. Tak jdu tam, kam mě poslala a oni mě zamozřejmě pošlou zpátky za ní a ona mi zase řekne, že to mají vedle. V tu chvíli mě napadla Cartamenova hláška ze South parku >Seru na vás, jdu domu. Nakonec jsem odešla, že tam přijdu zítra, to tam bude teta. :) Takže vlastně na tu poštu budu muset :) A skvělý je, že mi pak mají přijít ještě 2 dalíš balíčky, skvělý.
A jak bylo dneska u vás? :)) Jinak zde další část projektu:
Bylo to těžký napsat, když jsme vás sem už předtím napsala snad milion věcí o mě :D
2. den - 30 zajímavostí o mě:
 1. Bojím se bouřek
 2. Jsem šíleně závislá na jídle
 3. Miluju cestování - nejradši bych dělala jen to
 4. Chtěla bych být na jiné škole, než jsem
 5. Pořád si "vymýšlím" takové různé situace a hraju si na to, že v té situaci opravdu jsem
 6. Miluju pražské letiště a myslím si, že název "Ruzyně" byl lepší
 7. Souvisí s 6., víc na destinaci, kam letím se vždy těším na letiště
 8. Ráda koukám na letecké katastrofy
 9. Absolutně nevím, čím chci v budoucnu být
 10. Trávím až moc času sledováním seriálů a jídlem
 11. Jsem hrozně líná a ke všemu se musím přemlouvat
 12. Vždycky během dne přemýšlím, jako kdybych už psala článek sem na blog
 13. Každé ráno než jdu do školy tak musím poslouchat písničky
 14. Vždycky, když už skoro spím tak mě jakoby něco vzbudí a pak nemůži usnout
 15. Chci si udělat FCE, zatím mám KET, úroveň B1
 16. Bývala jsem chytrá - samé 1, maximálně 2, pak nějak přišel zlom, asi
 17. Miluju tanec, už jsem dělala aerobic, cheerleading, break dance, street dance a teď zumbu
 18. Absolutně nic nestíhám a přitom mám strašně moc času, který nevyužiju, protože nic nedělám
 19. Knížky z knihovny mám vždycky půjčené minimálně půl roku
 20. To, co většina lidí považuje za ztrátu času já považuju za strašně důležité
 21. Hodně věcí mi nedojde a ano, vím, že to není chyba České pošty
 22. Pořád něco chci a jakmile to získám, tak už to prostě nechci
 23. Přála bych si zhubnout - alespoň 5 kg
 24. Dělám přesně to, co mi u ostatních vadí
 25. Miluju výstižné fotky, nápisy nebo obrázky
 26. Strašně moc se těším na MS v hokeji 2013 a doufám, že to bude awesome:3
 27. Dost často používám anglická slova
 28. Občas mě spousta lidí nestíhá pobírat, nebo mě nepobírají vůbec
 29. Naštvou mě úplné pitomosti
 30. Absolutně nikdy nevím, co napsat jako poslední
Nemusíš chápat :)
156553_521465007889045_957392494_n_large

You don't know, you just suppose..)

15. dubna 2013 v 15:39 | Andy |  Andy píše!
Hi Darlings,
tak jak je? U mě nějak divně, ale to spíš kvůli tomu počasí. Je úžasný, jenže vzhledem k mé alergii snad na všechno a především na sluníčko mi je pořád blbě :D A takhle to bude celé jaro+léto, už se fakt těším.
Dneska škola od 7, nultou byla matika, která byla víceméně fajn stejně jako angličtina. To je tak, když rychle před hodinou si čtu článek z časopisu, co máme na aj. Pak přijde učitelka a jen takový: "By mě zajímalo, proč všichni tak horlivě čtou, když to máte až na pátek" Tak jen nenapadné zavření toho časopisu..:D
Potom byla čj- zase stěhování do jiný učebny -_- Oh, I love it. Následovala biologie - 1 ze zkoušení, pak byla chemie. Na tv jsem teda nešla a nakonec ani na odpoledku, protože jsem nakonec k té doktorce a kontrolu musela.

Jinak jsou viděla u Ann 40 denní projekt, tak jsem se rozhodla, že ho budu psát taky. Chtěla jsem začít psát jeden, ale ten byl na 10 dní a tenhle prostě vypadá líp no :) Ano, šiřme tento projekt po světě! :D
Takže:
1. Den - 10 momentálně nejoblíbenějších písniček ( cca od nejoblíbenější)
 1. *The Script - Hall Of Fame*
 2. *Imagine Dragons - It's Time*
 3. Chris Brown - Don't wake me up
 4. Olly Murs ft. Flo Rida - Troublemaker
 5. *Lancifer - We Bring The Party*
 6. Linkin Park - Numb
 7. Swedish House Mafia - Don't You Worry Child
 8. Mike Candys & Evelyn ft. Patrick Miller - One Night In Ibiza
 9. Landon Austin - Stop time
 10. Rock of Ages - Don't Stop Believing
* opravdu doporučuju :)
Bg3-fnnciaiixqa_large
Tak ne asi:)
Bh5qyzrcyaeomq7_large
Přesně :)
Tumblr_mlas6ktvzn1qjm9bpo1_500_large

Can we be friends again?..)

14. dubna 2013 v 17:43 | Andy |  Andy píše!
Ahooj,
tak jak jste si užili neděli/užíváte? :D U mě no, jako tak celkem dobrý. Dopoledne jsem zase strávila na stránkách s oblečením, to už fakt není normální :D Takže no..zase jsem si prostě musela něco objednat :D Je to nezastavitelná závislost -_- Pak jsem koukala na seriál, na jeden film. Nikam se mi nechtělo, protože mi byla úplně mega zima :D Pak jsem šla ven se psem a zjistila jsem, že je venku tepleji než u nás doma :D Takže tak :)

Zítra se do školy celkem těším. Ráno jsem měla jít na kontrolu s tím krkem, jak si možná někdo pamatuje, ale kašlu na to. Jo, je to celkem takové nezodpovědné, ale tak zase prý už takhle tu školu flákám. Na tělák ještě nejdu, tím pádem nesmím na zumbu apod., což mě celkem štve. Ale na odpoledku se do školy snad vrátím i když mám předtím rehabilitaci. Takový to, když už se vyléčí ten krk a mám zase problémy se zádama :D Nevadí.

Já jsem tak ráda, že už je jaro, ale má to svý ale. Tak třeba to, že se mi pomalu, ale jistě vrací všechny alergie. Taky na mě nějak dopadá každoroční jarní únava obohacená o strašnou náladovost. Takže předem se omlouvám. Navíc se mi vůbec nic nechce dělat a připadám si nějak vyčerpaně :D Asi ta zima byla nějaká dlouhá. A jak to máte vy? Plní energie nebo úplně na odpis? :D

Užijte si zbytek neděle a přežijte zítřek :))

Když ono je to takový nice:))
554743_568623489836716_545014008_n_large
Přesně :)
164210_508753445827817_1060585511_n_large
Anoo:)
164273_511562535574243_1125801250_n_large

You could be the greatest..:)

13. dubna 2013 v 17:41 | Andy |  Andy píše!
Áhooj,
tak jak je? :) U mě dobrý, jen zítra už neděle -_-
Včera jsem byla celkem pořád naštvaná, The Carrie diaries -nový díl -stále nikde. A já jsem na tom tolik závislá :D! Když už jsme u těch závislostí, je to začarovaný kruh :D
Nejdřív jsem byla závislá na seriálech, z toho mě dostala závislost na FB, z ní mě opět dostala závislost na seriálech, jenže díky ní jsem upadla do závislost na videech od beauty blogerek a díky nim mám ješt závilost na nakupování :D Když už jsme u toho nakupování, zase jsem si něco objednala :D Já za to fakt nemůžu...

Dneska jsem byla celkem ráda -vstávala jsem v 8:15. Odnaučila jsem se chodit pozdě spát a ještě později vstávat, bod pro mě (y). Jinak jsem konečně našla ten díl Carrie, takže happy:33 Jenže, koukala jsem na něj pomalu 5 hodin, protože jsem u toho dělala další milion věcí :D Nějak mi přijde, že to počasí se zbláznilo. Nejdřív maximální zima pořád a teď zase více méně pořád prší :D Ven jsem šla -na 15 min do největšího deště se psem :D Pak mám částečně už obarvený vlasy :D Abych to vysvětlila, musela jsem si je tak trochu obarvit, abych je pak mohla obarvit ještě jinak :D No, je to komplikovaný :D

A co jste dneska dělali vy? :) Taky u vás prší, nebo je líp? :D Užijte si zbytek soboty a neděli :)

Srdeční záležitost:3 Doporučuju:)
Tumblr_ml6v09tv101s3j02eo1_500_large
Přesně..
Tumblr_mkm5ul7nd01r9b5oyo1_500_large
Přesně proto mám ráda podzim:)
Tumblr_mhtceyczrb1rujb3qo1_400_large

2morrow's paradise..:)

12. dubna 2013 v 18:48 | Andy |  Andy píše!
Hi darlings,
tak jak je? :) U mě teď strašně fajn - budu mít nový šaty:33 A navíc mi dneska ještě přišel balík s dalšíma věcma:33 Jo, možná jsem malinko závislá na nakupování no :D K tomu balíku se váže ještě jedna věc.
To je tak, když nevíte, kdy to má přijít. Věděla jsem, že nedřív v ut, ale nic. Tak jsem byla naprosto přesvědčení, že ve st, ale také nic. No, tak jsem si řekla, že ve čt to určitě přijde a taky nic. To už jsem byla celkem naštvaná, protože jedině tyhle dny jsem si pro to mohla případně jít na poštu.

Dneska jsem měla takovou vidinu, že to přijde, což se mi fakt nehodí :D Prostě jsem musela být hned po škole doma, měl k nám někdo kolem 12:30 jít měnit nějaké měřiče. No, ale pak se to stalo. Jdu si takhle domů a klasicky půl hodiny hledám klíče a ony prostě nikde. Za dveřma do baráku mě úplně jasně viděla sousedka, ale ona mě prostě musí nechat ty klíče hledat a když je najdu, tak mi teprve otevře -_- :D Ale řekla mi, že za mě převzala balíček > problem solved. Akorát mě štve, že ty měřice přišli vyměnit až kolem 2 hod, pak jsem šla za tátou a tím pádem jsem nestihla zumbu.

A netradičně nakonec ke škole. Ten pocit, když se ráno nějak nepodíváte z okna a tím pádem nevíte, že prší :D První hodinu byla matika, celkem fajn. Tentokrát bez detailu -už to totiž celkem chápu :D Potom byla angličtina. Fakt miluju, když jsme v jiné učebně, než máme být -_- Ale byla v pohodě. Následovala fyzika -psali jsme -neuměla jsem to -zkazila jsem to. A nakonec němčina, kdy mě zase nezkoušela

Jak bylo u vás? :) Plány na víkend? :) Užijte si ho :)

Na depky dobrá:)
Tumblr_mkvsl5lefa1ra8suto1_400_large
Awesome:33 Jen se naučit, jak se na tom nezabít a bude to perfect :D!
Tumblr_ml5e3ouymo1qk5aseo1_500_large
15203_452997091453633_904370969_n_large

Keep calm and hakuna matata...:)

11. dubna 2013 v 17:21 | Andy |  Andy píše!
Ahooj,
absolutně nestíhám, fakt, že jo :D Takže v rychlosti:
Škola dneska konečně od 8. Do školy s O, jakože taková debata :D První hodinu byla čj, celkem dobrý, ale příští týden prý píšeme -_- Not fair. Další hodinu němčina, joo nezkoušela mě! :D Potom byla matika, celkem dobrý, až na jeden detal - vůbec ji nechápu :D Další hodinu chemie, jakože v pohodě. Potom zsv, taky fajn, ale píšeme nějaký test ve stejný den jako tu čj -_- Ještě víc not fair. No a poslední hodinu zemák, kdy jsme zase nějak jen kecaly :D

Po škole na oběd, pak s O, V a P domů. Ten moment, když vás někdo k něčemu přemlouvá :D Jinak dneska jsem měla v plánu udělat jednu věc -udělala jsem ji tak ze 3/4, ještě potřebuju něco udělat. Měla jsem v plánu se podívat na Carrie, ale zrada. Ještě nikde není! -_- To mi fakt někdo dělá schválně. Hahah, že já vím, kdo :D Tak teda, že se podívám na videa, ale nějak jsem zapomněla heslo od stránky, kde jsou. Awesome. Dneska mám online hodinu na jedné škole, kde jakoby "učím" :D No, nějak jsem ten čas potřebovala zabít. Tak uvidíme, jaký to bude.

Jak bylo dneska u vás? :) Přežijte zítřek a pak víkend:3
Tumblr_mkoy2bmd8h1rd9fqyo1_500_large
Dlouho jsem neviděla :D/
Tumblr_ml3f8i4z7u1rds5t7o1_500_large
Tumblr_ml3ijiexz71s3s0nco1_500_large
Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!