Březen 2013

This is fucking awesome:3

31. března 2013 v 19:31 | Andy |  Andy píše!
Pořád to musím říkat a na všechno :D
Jinak jak se máte? Já tak nějak dobře.
Dnešek jsem strávila koukáním na seriál - Průměrňákovi. Pokud se nudíte, jako taková nouzovka to jde :) Odpoledne jsem šla ven s Ann, Mílou a Moni. Jo, jakože to bylo fajn no. Prostě ty fotky, na které se tam venku svlíkáte, nesmyslné výrazy, pózy, kecy u toho, ale bylo to awesome:3 Fotek je hodně, ale pro vlastní bezpečí až se mi dostanou do ruky je sem dávat nebudu :D Ono fotky typu "vyvoláváme čarodejnice či co", nelze pochopit :D
Vím, že sem toho teď moc nepíšu, ale pořád se mi chce spát a nějak vůbec nemám náladu na to být na notebooku. Kladu si jednu otázku. Mají být Velikonoce nebo Vánoce? :D Upřímně já bych i celkem ráda třeba Vánoce 2012 vrátila, ty 2011 rozhodně ne. Ale ty loňské byli fajn, jen bych je asi strávila úplně jinak, ale tak teď už je to jedno :)

I have to write here one thing. I want to live somewhere elsewhere. I like CZ Republic but I love english and I think that in CZ I can use english as much as I want to. As you can know I love watching videos on youtube. I mean beauty videos or vlogs. If you don't know, what are vlogs - vlog is video from your life, where you talk about you and you film your day, trip or something like that. I envy girls, who live in english speaking countries. For example: I watch on youtube one girl. She is from Switzerland, but her parents are from America. So, she can speaks english and german. She visits internation school, where people speak english. And she is so pretty. She is 14 y.o. and her english and german are amazing and perfect. She has typical english accent, but her pronunciation in german is awesome. I envy her so, so much. My english is not good, I have a lot of deficiencies. If I have to speak german I can't. Why? I don't know a lot of words. And at the and I am not pretty and I live here, in CZ. And what is the biggest problem? I can't do nothing. I can just live my live. Here, in CZ and suffer..
Okhay, I don't wanna complain here. But I just wanna write, what I think :)
Btw. I hate mistakes in article, which I have to correct :D

"Ty jsi tele", jo tím to zabil chlapec, fakt, že jo :D
Jo, dneska prostě článek o ničem. Užijte si zítřek :)

89240a8a7072bf8e15a118858af3f589_large

Tumblr_mju11puduv1rda66oo1_500_large

Dont wake me up...)

30. března 2013 v 18:34 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
tak jak se máte? Mě se sem tak nechce dneska psát, true story. No, mám se fajn, ale na druhou stranu mi je pořád blbě :D Tak nějak zvládám jen být v posteli, jenže to mě dost bolí hlava, když vstanu je mi ještě hůr, skvělé kombo :D

Dneska jsem teda nedělala nic. Jen prostě mamka nás s bráchou poslala nakoupit, not good idea. Asi mě tam naštvala jedna věc :D To je tak, když je vám blbě a už chcete domů. Jdete k pokladně a jen >Jdetě prosím vedle. Fajn. Přijdete vedle a oni vám řeknou >Jdetě prosím na jedničku. Boží, fakt, že jo.
Pak jsem se snažila uklízet, celkem problem, když mám jen z každých plavek "polovinu" :D Ale uklidňuje mě ten fakt, že plavky, které jsou jednodílné mám naštěstí celé :D Měla jsem se učit, jak jinak, ale neučila.
Day in photos:
photo edited for free at www.pizap.com
 • konečně dodělané fotky na skříni, ale chci tam dát ještě nové. Ne, vůbec prostě nemám plný pokoj fotek no :D
 • lístky z hokejů, jsou fakt všude. Jenže, vím přesně s kým jsem tam byla a jak to utkání dopadlo :D!
 • #becauseihavetohaveherealotofmyfuckingawesomephotosasyoucansee aneb zapni webku a foť se.
 • školní časopis na základce -nějak tam mám podezřele dost článků :D
R4lwyqavtwk_6081526_large
Užijte si zítřek, pa :))

Run as fast as you can..)

29. března 2013 v 19:03 | Andy |  Andy píše!
Ahooj,
nejdřív se staršně omlouvám, že jsem ještě neudělala ta hodnocení blogů, jak jsem slíbila. Nemůžu napsat, že jsem neměla čas, protože času jsem měla hodně -až moc. Včera jsem byla jen dopoledne s bráchou a tátou. Bylo by to fajn, kdybych neposlouchala, jak jsem si známky na základce v podstatě koupila za těch 90 000, kolik stálo školné. A také, že do mé angličtiny investovali už přes 50 000 a ještě se to nijak neprojevilo. Tak asi anglicky neumím, promiň tati.

Dneska jsem byla ráno jen doma, ono i odpoledne. Vstala jsem v 6, a pak šla znova spát -chyba. Celý den si připadám, jak kdybych umírala. Koukala jsem jen na videa, odpověděla jsem na komentáře a email, takže klasika. Odpoledne si takhle ležím v posteli -to celý den. Pak jsem asi ležela i k večeru a jen sms> Nechceš se sejít? Kdy? Za 10 minut v parku.
Tak jako proč ne. Celý den jsem stejně přemýšlela nad 2 věcma. První věcí bylo to, kam vlastně můj život směřuje. Došla jsem k závěru, že do záhuby :D Můj přístup ke škole, k povinnostem, moje chování..záhuba nic jinýho. Pak jsem uvažovala nad tím, zda půjdu na zumbu. Pořád, že jo, pak ne, pak jo. Ono já jsem nemocná, ale já nedokážu asi jen nějak zůstat doma. Na zumbu jsem nešla, ale že teda půjdu ven. To je tak, když máte 10 minut na to se obléknout a dojít na to místo. Pak to zjištění, že 10 minut mi trvá jen cesta tam. Takže oblékání po cestě :D

Celý den jsem žila v představě, jak je venku hnusně. O to větší překvapení nastalo, když jsme zjistila, že je tam hezky. S kámošem jsme se už dlouho neviděli, takže dobrý. Pokecali jsme o všem, skákali na kolotoči, pak čajka, jeho zkoušení mě z němčiny, skvělé odpoledne/večer. Teď asi budu jen koukat na něco. Jinak zbavila jsem se závislosti na facebooku. Teď už ho v podstatě nezapínám a jsem za to dost ráda. Co jste dneska dělali? Mějte se :)

Něco na tom fakt bude:))
582485_469847816419538_486847603_n_large

Everyone and everything..
Tumblr_mkfo2h8qye1qifxiuo1_500_large

TT - Eccentricity

28. března 2013 v 14:23 | Andy |  Skladiště♥
Ahoj, zase nadpis v angličtině, jak jinak. Víte, že pro slovo výstřednost existuje celkem hodně překadů? Tak teď to víte :D

Ale teď k tématu. Když sem si řekla, že na tohle téma napíšu článek první věc, co mě napadla byla, že málo kdo použije tento výraz. Dám jak příklad situaci, která se týká oblečení. Proč oblečení? Protože většinu lidí jako první napadne, když se řekne, že je někdo výstřední, že má třeba na sobě něco, co ostatní nenosí. Tak teď k tomu příkladu. Vemte si, že třeba jdete po ulici. Teď proti vám půjdu kluk, který je celý v černé a má třeba fialové vlasy. Řeknete kamarádce: Koukej na toho výstředního kluka? V lepším případě to bude spíše: Hele, čum na něj, co to má na sobě? A ty vlasy? Je divnej. Jenže copak existuje přesná hranice, kdy se dá člověk považovat za výstředního? Navíc prostě plno lídí se hlásá tím, že jsou jiní, originální. Každý je originál, tak to prostě je. Jenomže, existuje tedy vůbec výstřednost? Zase dám příklad. Půjdete třeba v Praze po náměstí. Kolem vás bude více než 50 lidí, co na sobě budou mít tričko, jeany, prostě klasika. Vám to přijde úplně normální. Pak kolem projde slečna, co bude mít více než 15 cm podpatky, k tomu třeba nějaké vojenské kalhoty, tílko a nějaké modro zelené vlasy. Zase si pomyslíte třeba, jak v tom vůbec může jít ven? Jenže, co když zrovna to, co má ona na sobě je normální a my všichni ostatní se oblékáme "výstředně"? Sice pořád mluvím jen o oblékání, ale jde třeba i o chování. Pokud se někdo chová jinak, než se nám třeba líbí, tak už je plno lidmi označen tak, že se chová jinak, tudíž řečeno výstředně.
Co jsem chtěla článkem říct? Aby každý zůstal sám sebou. Nikdy není přesně definováno, co se považuje za běžné a normální, a co je divné. Narodili jsme se jako originál, takže přece nezemřeme jako kopie. A nezapomínejte > Be yourself.

Tumblr_mk8o71ehbw1rixlkto1_500_large

You could be the greatest...)

27. března 2013 v 18:42 | Andy |  Andy píše!
Hi darlings,
tak jak je? U mě super fajn, pořád tak nějak :D Jinak jsem si říkala, že prostě to asi nikoho nemůže bavit číst pořád ty moje "diary story" takže mám v plánu zítra napsat téma týdne, i když vím, že to taky není žádná hitparáda :D Pokud by jste měli zájem, abych napsala článek na nějaké téma, tak určitě napište. Vím, že Kristy měla zájem o článek na téma New York a moje zkušenosti s tím, když jsem tam byla, což bych i napsat mohla :) Dále se vracím i k hodnocení blogů, takže kdo si napsla žádost, zítra bych to mohla konečně udělat :)

A teď ke dnešku. Ráno škola od 7, celkem klasika. Měli jsme fyziku, tak mě baví, tak utekla rychle. Potom zemák, ten je vždycky v pohodě. Následovala matika, nepsali jsme, jen opakování, takže taky fajn. Další hodinu byla angličtina, z pondělní písemky mám 1 - I feel like a boss :D! Prostě angličtinu zbožňuju, ale na testy trochu víc kašlu no :) Potom byla čeština, nezkoušela takže taky dobrý. Následovala biologie, psali jsme. Písemku jsem zkazila, asi jsem se včera fakt měla učit. Něco jsem věděla, jenže já jaksi prohodila růst rostliny s vývojem. Učitelka chtěla růst, já napsala vývoj, ale detail. Poslední hodnu děják = jídlo s Ann :D My se tam fakt chodíme jen najíst :)

Po škole ještě zařídit pár věcí, pak domů. Koukala jsem jen na videa. Jinak jak možná někdo víte, miluju vše, co se týká leteckých katastrof. Prostě mě to zajímá, ale samozřejmě si přeju, aby se už nikdy nic takového nestalo. Dneska je to 36 let od doby, kde se stala údajně největší katastrofa, na streamu je pěkné video :) Ještě jednou díky za odkaz :)

Plány na prázdniny nemám, jen zítra bych se věnovala blogu, v pátek bych šla na zumbu, sobota a neděle nic, jen pak asi k večeru k Ann, ono já možná tu neděli budu s tátou, ale ještě to není jisté. U Ann by se mělo ještě s dalšíma holkama ze základky spát, tak snad to vyjde. V pondělí pak část dne asi ještě u Ann, pak spát domů a následně zase úterý a škola. Jak já se těším. Fakt se teším, škola mě i baví celkem :) Jaké máte plány vy? :) Mějte se :)

Tak ne asi :)
Aa372fc50915b0913dd3360912f5e2ac_large

Krásný obrázek, ještě hezčí text:))
Tumblr_mk5lk5hxud1s6xm5co1_500_large

Nevzdávejte se svých snů a udělejte z nich skutečnost:)
1744_403079919790458_1894722257_n_large

Jo, nejradši bych to tu obrázkama zaspamovala :D)

I got you so high...)

26. března 2013 v 17:24 | Andy |  Andy píše!
"Těžko tě získávám, snadno tě ztrácím, já vím.."
Prostě ta písnička je hezká, kdo neznáte tak >Hvězdičko blýzkavá :)

Takže včera jsem tu hudebku trochu dodělala, no udělala jsem toho polovinu, ale jak jsem dneska zjistila, stačilo to :) na děják jsem se vykašlala, ale tak o tom později.
Nultá + 1.hodina informatika, asi jsem byla jen na blogu a pak skype no :) Druhou hodinu matika, nepsali jsem, pohoda. Potom čj, taky dost pohoda. Čtvrtou hodinu němčina, jako dobrý, jen jsem se fakt těšila na konec. Potom děják, písemka. Jako ono tam je otázka na bitvu u Termopyl. Jediné, co si mi v té chvíli vybavilo bylo to, že kvůli té samé otázce jsem měla na výzu z dějáku 2. Prostě jsem psala "rozhodovací" test, vše jsem měla dobře, až na tohle..Teď mi poradila Ann, tak dobrý a zbytek snad nebude nejhorší, ale vidím to tak na tu 2 ne-li hůř :) Potom ještě bylo zsv, to šlo. No a nakonec hudebka, 2 hodiny. Můj "skvělý " referát, který ani nebyl hotový, ale mám 1 :) Pak taky dneska 2 a 1 z čj, takže super den :)

Po škole jsem jaksi nic nedělala takže jsem si řekla, že aspoň napíšu článek a prostě pořád nechápu jednu věc. Pokud někdo se s vámi třeba odmítá bavit, nechce mít s vámi nic společného, tak proč vás má pořád "v hubě"? Proč vás pořád řeší? Proč pořád kouká na to, co děláte? Nechápu.
Dejte tomu, že se s někým bavíte, jste skvělí kamarádi. To by se dalo přirovnat třeba k tomu, že s někým jdete po cestě. Pak se něco stane a to by se dalo přirovat k tomu, že stojíte na rozcestí. Buď ten někdo může jít s vámi a zde se předpokládá, že dál budete kamarádi a pohoda. Nebo se může vydat svojí cestou, ale to pak rozhodně neznamená, že vás pořád musí někde pomlouvat, šíleně vás nulovat a schazovat. Kdo, že to má za potřebí? Jen ti ubozí, jinak se to fakt říct nedá ;) Jenže, co je horší? Tohle se fakt děje všude a denodenně. A nic s tím udělat nejde, bohužel. To by se nejdřív ti lidi měli nad sebou zamyslet. Sorry, za můj názor ;)

Zítra akorát teda píšeme biologii, tak bych se to asi měla naučit, ale fakt se mi teda nechce :) Navíc jsem dneska měla celý den pocit, že umírám :D Já to nějak nechápu. Prostě jsem pořád jen unavená a to jdu spát klidně ve 20 h, usnu sice o více než hodinu později..ale i tak nevím no :) Tak asi budu chodit spát v 1 ráno a třeba mi bude líp :D Teď jsem tak nějak stejně s tátou, pak domů a učit se, snad..:)

Máte už plány na prázdniny? :) Přežijte zítřek, pa :))
Tumblr_mk3yzg70u11qhv6sjo1_500_large
Tumblr_mk9zclby3f1rvup6qo1_500_large
Prostě mohla bych strávit hodiny koukáním na obrázky:3

Dont you give me the stars...

25. března 2013 v 17:56 | Andy |  Andy píše!
Dont you give me your love,
Dont you give me your heart,
Just give one night in Ibiza!!! Yeah!!

Když ta písnička je prostě skvělá:3
Tákže teda ještě ve zkratce ke včerejšku. Jsme šli na jedno místo, kde jsem kdysi (chápej jako před pár měsícema) byla. Ono prostě já vůbec nevěděla, kde to je a až včera jsem zjistila, že u toho je naše zahrada. Takže jsem kdysi vlastně věděla, kde jsem, ale myslela jsme si, že nevím :D

Dnešek byl strašně super, fakt. Prostě já nevím, nějak ke dnešku toho je hodně, ale zároveň nic :) Ale tak vím, že to nikoho nebaví číst, takže toho dneska moc psát nebudu :D Ale tak spíš důvody, proč mám super náladu:
 • jednička z matiky
 • dvojka ze zkoušení z chemie
 • chvilka venku s Ann
 • po dlouhé době skype s Ann
 • tajná věc
Tak abych tohle trochu rozvedla, tak nejdřív k té matice. Prostě já nikdy ještě na gymplu neměla 1 z matiky, když nepočítám dú :D Lidi, musím si koupit rámeček a dát si to na zeď :D! Horší je ten fakt, že z dnešní písemky asi fakt budu mít 5, jsem vůbec nevěděla, co s tím.
To zkoušení z chemie. Kdo čtete tenhle blog, tak víte, že jsem se jaksi už pár dní dokopávala k tomu, abych se tu chemii naučila -marně. No, včera jsem jaksi šla spát kolem 20 h, stejně jsem usnula kolem 22 h, chemii jsem se nenaučila. Mě bylo předem jasné, že mě vyzkouší a taky se tak stalo. Překvapilo mě, že řekl, že je vidět, že jsem se to učila, ale že teda ty vzorce a tak moc nedávám. Upřímně, já jsem za tu 2 happy :)
Po škole si takhle jdu do města, pak chodím venku. No nevím proč, ale šla jsem domů jinudy, než jsem chtěla a najednou -potkám Ann :D Tak ke mě domů a ven na chvíli. Ona mi volala, ale mě se nějak záhadně vypnul mobil, ale stejně jsme se shledaly :D Takový to tradiční požírání čokolády, jak jinak :D No a teď prostě skype, to už tu dlouho nebylo :D
Zítra možná píšu informatiku, píšem děják, mám referát na hudebku a píšem z němčiny. Takže z inf to bude zase 5, referát nemám, děják neumím a nj též ne. Ale tak co, to se nějak uděálá, snad.
Jinak taková jedna věc. Nenechte si nějakýma primitivama kazit den ;) Za to vám to fakt nestojí. Ono hodně lidí si myslí, jak jsou cool, když prostě pořád musí mít nějaký kecy. Jenže, prostě bohužel tyhle lidi jsou prostě primitivní. Kdyby nebyli, tak si uvědomí, jak je to ubohý :) Haters, tak teď do mě, že jsem napsala svůj názor, těším se :D
Mějte se krásně a přižijte zítřek, pa :))
Nejvíc pozitivní song prostě :))
Přesně tak hele :)
303918_487226784664820_91227414_n_large

TT - Train of life

24. března 2013 v 12:22 | Andy |  Skladiště♥
Ahoj,
tak jen k tomu anglickému označení, označuji anglicky všechny články, tak jsem ani dnes nechtěla udělat vyjímku.
Ještě jedna taková informace pro čtenáře blogu - dneska klasický "deníkový" článek nebude, shrnu vše zítra večer.

Takže dneska jsem se rozhodla napsat článek na téma týdne. Články jsem i kdysi psala, ale teď už hodně dlouho ne. Zaujalo mě téma - Vlak života.
Často slýcháme, že život je jako rozejtý vlak, ze kterého nelze vystoupit. Podle mě, je to skvělé přirovnání. Pokud se jednou narodíte, již není cesty zpět. V životě si projdete pár etapami. Abychom zůstali u toho vlaku, říkejme tomu stanice. Když vlak jede, tak občas v nějaké té stanici zastaví. Určitě se už vám někdy stalo, že jste se ocitli v situaci, kdy vám přišlo, jako by se zastavil čas. Pořád jste byli na jednom a tom samém místě s pořád těma stejnýma problémama. A nevěděli jste, co dělat. Jenže, pokud si koupíte jednosměrnou jízdenku, nelze se už vrátit. Ocitli jste se na určitém místě a vaší jedinou možností je jít dál a nekoukat na to, zda byla minulá stanice lepší. Stejně se už nelze vrátit. Co tím chci říct? Neměli bychom se v životě ohlížet za minulostí. S ní už nic neuděláme.
Víte, co je horší, než špatná minulost? Ještě horší přítomnost, protože minulost už byla, v přítomnosti jsme. Kdybych se zase měla vrátit k tomu vlaku. Můžete na té stanici zůstat, jenže, pak se vám může stát, že vám vlak ujede a vy máte prostě smůlu. Zůstanete tam, kde jste a nikdy nebudete šťastní. A to chcete? Takže, shrunutí:
Život jde pořád dál, stejně jako jede rozjetý vlak. Když se někde zastavíte, neotálejte zde moc dlouho, pak už by mohlo být pozdě se posunout zase o kousek dál. Nekoukejte na minulost, už to nemá cenu. Žijte přítomností a snažte se vaším chováním si zajistit jen hezkou budoucnost. A nezapomeňte na jednu věc - Úsměv. S úsměvem jde všechno líp :)

W8x4f7sbw5g_large

Dont worry child..)

23. března 2013 v 20:02 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
takže slibovaně ke dnešku :D Ke včerejšku už stejně nemám, co napsat.

Takže ráno jsem nějak omylem vstala v 7, místo v 8:30, jak jsem chtěla. Jela jsem s Deniskou do Ústí. No, nejdřív k tomu, jak k tomu vůbec došlo :D Prostě měla jsem s ní jít tenhle týden ven. Jednou mi nějak napsala, že nemůže ten den, ale v neděli. Já jí odepisovala o hodinu, tak jsem tu sms nedočetla celou, ale předpokládala jsem, že půjdem ven. Včera mi napsala, jestli bychom do toho Ústí nejeli už dneska. Nějak jsme si řekla: Ehm, jaký Ústí? :D Napadlo mě najít tu sms. Po přečtení jsem zjistila, že v závěru je, že bychom jeli do UL. Tak jsme jely :D Nějak jsem něměla žádné plány na víkend, tak se to hodilo, když jsem ten minulý strávila úklidem pokoje :)

Ráno jsme na Denn čekala na nádraží. Nějak ke mě přišel nějaký pán a začal na mě mluvit :D Docela dost se ptal, kam jedu, kde bydlím, no jako chvilkama jsem mu radši říkala něco jiného, nikdy nevíte. No a pak mě začal zkoušet z němčiny :D Nekecám. Nějak jsme mu musela překládat věty. Ani nevíte, jak jsme byla happy, když přišla Denn.
Hlášky ve vlaku typu "univerzálí culík", "kontrola jízdenek..už zase?" Nelze pochopit.

Do Ústí jsme dorazily, takže bod pro nás. Venku byla i celkem zima, ale ve Fóru teplo :D No, prostě klasika. Byly jsme fakt snad všude, pak jídlo. Miluju KFC<3 Pak takový to > Vím přesně kdy ti kdo napsal. Jakto? Podle toho, že se směješ. Když já se směju u všech sms :D Za to nemůžu :D Mě to náhodou těší, když někdo píše :D Po jídle jsme ještě chodili po Forum a pak domů. Ono ten den byl nejvíc užitej, skvělý hlášky, pořád bylo se čemu smát. Tak jako fotek je taky hodně, ale znáte to, většina se nedá použít. Jednu sem dám a pak ještě písnička, která stojí za poslechnutí :)
Co budete dělat zítra? Já jako vždy ráno s bráchou ven, pak se musím donutit učit :) Užijte si neděli :)

Když ona je prostě taková roztomilá:)) A takhle to začárala ona:X :DJe skvělá:))

Enjoy your life...)

22. března 2013 v 19:09 | Andy |  Andy píše!
Ahojky,
tak jak se máte? Já teď strašně super. Potěšila mě jedna věc, ale o té se dozvíte možná asi zítra :) Ke včerejšku nic není, jen jsem pak koukala na film no :)

Dneska jsem se vzbudila v 5:15, mamka hledala klíče. Už jsem nechtěla jít spát, ale usnula jsem. V těch 6:30, kdy mi zvonil budík jsem byla totálně dead :D První hodinu byla matika, poprvé jsme nepsali, pohoda. Druhou hodinu aj, taky pohoda. Třetí hodinu fyzika, dost pohoda, jen jsem byla myšlenkama mimo. Poslední hodinu němčina, nějvíc zabitá :D Hlášky typu: "Počkej až bude tělák, to ti spadne kořínek. Kořínek? Snad hřebínek ne?" :D "Co ty tu děláš? Vypadni. Aby jsi tu mohla být, musela by jsi dosáhnout určité úrovně skvělosti. No hlavně, že ty ji máš" :D "To já, kdybych s ním byl 9 let ve třídě, musel bych pořád přemýšlet nad tím, proč je tak dementní. A pak by se ze mě stal génius" :D Nelze pochopit :)

Potom na oběd, domů. Chtěla jsem udělat referát na hv, no mám ho asi třetinu, skvělé. Jinak nějak nemám co dělat :D Teda mám, ale spíš se mi líbí pocit nicnedělání :) Zítra na nic nebudu mít čas a v neděli se mi nebude chtít, znáte no :)

Teď něco k slečnám (možná nejen slečnám), co se bojí napsat plno věcí na blog, protože vědí, že ten blog čtou lidi, které je znají. Prostě nikoho nebaví psát na blog pod nějakou šílenou cenzurou. Každý má právo vyjádřít svůj názor. Plno lidi si založí blog proto, aby se mohli se zvých pocitů jednoduše vypsat. Jenže, pak, když se přijde na to, že někdo ten blog čte, lidé psát přestanou. Jenže proč? Jasný, možná tam byla tajemství, o kterých nikdo neměl vědět. Pamatujte, ale, že jse mohli počítat s tím, že ten blog někdo objeví. Ono totiž, když něco napíšete na internetu, absolutně nad tím zrácíte kontrolu. Já sama osobně, když mám potřebu něco napsat, napíšu to. Pokud někdo neunese kritiku, či pravdu, není to můj problém. Ani není mým problémem to, že se třeba někdo naštve. Tohle je můj život, můj blog, mé názory. To mi nikdy nevezme ;) Takže zlatíčka, váš problém, když se vám to nelíbí. Vždy můžete jít na jinou stránku ;)

Pak další věc, prostě naše rodiná je jen plná intrik. Intriky, kam se podíváte. Nepřeháním. Už vůbec se neví, komu věřit a komu ne. Jsem na to zvyklá, že je to tak občas u lidí, kolem mě, u mých kamarádů. Jenže doma? To už je hodně smutné, ale realita. No nic, nebudu si vám to stěžovat, to ne :D Na to mám až moc dobrou náladu :) prostě vždycky na všem vidím něco pozitivního, snažím se vše brát optimisicky a tím se mi problémy naštěstí redukují :)

Máte nějaké plány na víkend? Já snad na ten zítřek :) V neděli ještě uvidím :) Užijte si víkend, pa :))

Jo, chci vás tu zaspamovat fotkama no :D Né, jen tuhle mám ráda :)

Cause after all..)

21. března 2013 v 18:56 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
tak jak se máte? Vím, že je to otravný, ale zase článek :D Nějak už je to prostě součást dne :D Bych se cítila guilty..jak je to česky? Help? :D Něco ve smyslu provinile ne? :D Já teď mám úplný výpadek. Tak tradičně ke včerejšku. No, to sem dělala přesně nic :D Fakt jsem se měla naučit tu čj. No, také jsem na to pak dneska při testu doplatila. Jinak sem koukala na videa a snažila jsem se jít spát včas. Ještě detail -tenhle článek asi budu psát hodně dlouho :D Mám zase něco se zápěstím -_- To jsem takhle jen otevřela dveře a najednou prostě to bolelo :D Nevadí, už jsem si zvykla.

Dneska jsem se vzbudila v 6, ačkoliv běžně vstávám v 6:30 a nemohla jsem usnout :D No, stejně jsem ráno musela jít koupit jídlo, jinak by mě Ann zabila. Nebudu riskovat naše přátelství :D První hodinu čj, test, neuměla jsem to. Druho hodinu nj, měla jsem umět slovíčka, neuměla jsem je, ale nezkoušela mě. Třetí hodinu matika, psali jsme, zkazila jsem to. Ale z včerejšího testu mám 2-, ale tak jakože spíš 2 :D Potom byla chemie, jídlo, pohoda. Asi jsem se dost modlila, aby mě nezkoušel. O víkendu se to fakt neučím, stejně jako děják a biologii. Musím. Pátou hodinu ZSV, dělali jsme test temperamentu. Jsem prý spíše sangvinik. Pak i něco z flegmatika, ale ta definice, co tam četla na mě nějak přesně seděla :D Tady ukázka nějakých vlastností:
 • dokáže přeměnit každou práci v legraci
 • dokáže své zážitky zajímavě a pestře vyprávět
 • je vždy vstřícný a optimistický
 • dobře si pamatuje barvy, na rozdíl například od jmen a jiných faktů
 • sangvinik má naivní povahu
 • odjakživa chce vše vědět a tajemství u něj vyvolává šílenství
 • málokdy něco dotáhne do úplného konce
 • jako přítel je nestálý a zapomnětlivý, jelikož přátel má příliš mnoho
 • na termíny u práce si příliš nepotrpí
 • neuvědomuje si své chyby
 • jako partner nestálý a nespolehlivý
 • zvědavý a veselý
Když ono je to až děsivě přesné, fakt, že jo.
Ale tak zpátky ke dnešku. Poslední hodinu zemák, pohoda. Po škole oběd, jo dáváme to rychle do tý jídelny :D Potom s Péťou domů :) Doma nic :D Podívala jsem se na poslední díl PLL, super, že budu muset na pokračování čekat do června. Pozom jsem se podívala na další díl TCD, boží seriál :) Teď nemám co dělat, tak píšu článek :D

Nějak je to už zase tady. Cca před rokem jsem si začala myslet, že už bych konečně se nemusela přetvařovat a být jen sama sebou, ale ono ne. Proč musím být já ta, co prostě musí být v pohodě, ať se děje, co se děje? Proč musím být ta, která nemá nárok a ani čas na vlastní problémy, protože se na ní valí problémy ostatních ze všech stran? Bylo tomu takhle celý život, na jednu mikro chvíli jsem mohla řešit jen sama sebe, ale už je to zase zpátky. Už zase musím být prostě v pohodě. Mě může udělat kdokoliv cokoliv, ale jsem přece v pohodě. Nemůžu se najednou psychickou zhroutit, nemůžu projevit ani pochybnost o tom, že bych třeba v pohodě nebyla. Prostě musím být. Proč? Pokud ne, všechno by šlo do háje. Vím, že nevíte o čem píšu, ale možná je to i lepší.

Dobrý, na nic si tady nestěžuju, klid :D I když jsem na to jednu chvíli i blog měla, ale to už je pasé :D Našla jsem nějaké fotky z prázdnin, vím, že to nikoho nezajímá, ale i tak je sem možná dám :)

Výlety v Německu :)
No, máme se prostě rádi :) Výletů bylo víc, fotek asi milion, no všechny jsou hrozný, Jenže, vůbec nejde o to, jak tam vypadám, spíš jde o ty chvíle a tu dobu. Obojí bylo strašně fajn.
I když mě brácha občas dost štve, pořád ho má nejradši. Ona jsme ty výlety a focení nesnášeli :D
Tak mějte se a zvládněte pátek, pa :))

It is time to begin..)

20. března 2013 v 18:58 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
tak nejdřív zase krátce k včerejšku. Jenže, to bych musela vědět, co jsem dělala :D Teď mám fakt nějaký výpadek :D Asi jsem byla na notebooku, youtube a neučila jsem se. Jsem fakt boží. Né sranda :D A nebo pravda :D

Dneska škola zase od 7. Fakr miluju, když mamka ráno jde do práce později a neřekne mi to. Asi sem se jí ráno dost trochu hodně lekla :D Navíc mi nějak i do všeho mluví a to je to, co nesnáším. Nultou byla fyzika, jakože pohoda, z té písemky 3. Já nevím, ona mi snad nikdy jinou známku nedá. Já si na její známkování nikdy nestěžovala, ale teď mi pišlo, že známkovala celkem přísně. První hodinu zemák, jsme nic nedělali, jen zkoušel. To už mám jak víte dávno za sebou :D Potom byla matika, jakože jsme zase psali, to bude 5, protože mám z tý písemky takový pozitivní pocit. A když mám tenhle pocit, vždycky to dopadne špatně :D Třetí hodinu byla aj, šlo to. Pak byla čj, celkem pohoda. Řekla mi, že z té ZSV mám 1. Kazím si reputaci :D Já měla minulé pololetí ze ZSV přesně šest 2 . Žádná jiná známka :D Teď jsem na začátku dostala 2z písemky, tak si říkám pohoda, ze ZSV budu mít 2. Jenže včera z toho zkoušení 1 a z písemky 1. To znamená, že se budu muset začít učit a to se mi fakt nechce. Jsem asi blázen trochu :D Další hodinu měla být biologie, ale byl supl -zemák. Pohoda, jsme hráli šibenici :D A poslední hodina děják, taky v pohodě.

Po škole na oběd. No, běžně na mě někdo vyleje pití :D Né tak v pohodě, stane se :) Pak jakože jsem musela někam jít. Super pocit, když někam jdete zbytečně. Venku bylo dost hezky, tak jsem nějak i chtěla jít ven. Asi jsem chtěla jít s bráchou, který ačkoliv měl do 12:35 přišel domů v 16:45. Tak jsem nikam nešla no :) Asi jsem se měla učit, neučila jsem se. Koukala jsem na videa na youtube, jak jinak.

Teď bych se měla jít učit, ale no, kašlu na to. Místo toho jsem se donutila vypít 4 l vody a je mi asi docela dost blbě :D Nelze pochopit :D Tákže, mějte se hezky a přežijte zítřek :))

Když ona je krásná prostě:))


Time of my life...)

19. března 2013 v 19:17 | Andy |  Andy píše!
Prostě tu písničku miluju a Hříšný tanec je pěkný film :)
Takže ještě ke včerejšku. Podívala jsem se na ten díl PLL. Jakože jsem se dost bála a měla jsem nahlas zvuk na notebooku. Najednou zpráva na fb, no docela dost šok popravdě :D Ale byl to fajn díl, dneska večer má být další, ale nechám si ho na zítřek :) Pak jsem se podívala ještě na jeden díl TCD a spát. Do školy jsem se neučila, jak jinak.

Ráno se mi i celkem chtělo vstávat, ale nešla wifi, to mě naštvalo :D Víte, mám prostě nutnost ráno běhat po bytě, skákat, tancovat a zpívat si :D Bych jinak v tý škole to asi nedala :) Nultá informatika, test, 5. Dalo se to čekat :D Zbytek hodiny jsem strávila na blogu no :) První hodinu také inf, 1. Z prezentace :D Nějak jsem našla mojí prezentaci, co jsem měla před rokem a něco k absolventské práci. Někteří si možná pamatují, jak jsem tu o tom před rokem v lednu psala :D No, on prostě všechny dost opravoval a hledal jim tam chyby :D Tak jsem mluvila dost rychle, aby to nestihl :D Pak jsem mu musela vysvětlit, jaký je nejvyšší mrakodrap NY. Tak nějak tvrdil blbost, ale stane se :) Asi mám štěstí, že jsem v NY byla, jinak bych to asi nedala :D Jo a téma jsem měla Velkoměsta USA :) Ale mám 1 :D
Druhou hodinu byla matika, psali jsem, jak jinak. Jinak ze včera mám 3, ze dneška taky, tak pohoda :) Potom byla čj, ale tak šlo to :) Následovala nj, mám ji ráda, jak víte, tak pohoda :) Potom děják, pohoda :) Nakonec ZSV. To je tak, když to vůbec neumíte, snažíte se to naučit a pak si řeknete, že na to kašlete, že to kdyžtak nějak okecáte. A koho vyzkoušela? Nečekaně mě :D No, mám 1, i když jsem to asi neuměla :) Na odpoledce jsem nebyla, měla jsem kontrolu, kvůli alergiím. Ano, fakt se těším na to, jak zase až bude sluníčko dost svítit, tak nikam nebudu moct. Štve mě to, ale nic neudělám, hlavně, když mi léky na to vyvolávají ještě jinou alergii :D

Doma jsem se podívala zatím na poslední díl TDC, ten seriál zbožňuju :) Jo, málem bych zapomněla. V jídelně jsem šla za Vojtou za účelem se ho na něco zeptat. No, nakonec mě přesvědčil, ať jdu dneska na zumbu, že jde taky :D
Po cestě si takhle přemýlšlím a jím čokoládu :D Najednou slyším > Co to žereš? Dej mi taky, Hned jsem věděla, kdo to je. Fakt pokec. To víte, všichni jsou divný a my jsme nejlepší :) Né sranda :D I když..:D Né, zas tak namyšlená nejsem :D Jen asi dost optimictická, či co :D

Prostě mě hrozně mrzí, když má někdo problémy nebo se kvůli něčemu trápí. Mě je to pak strašně líto, i když to třeba čtu u slečen na blogu, nebo v reálu a tak. Moje jediná rada je asi taková, když když vám někdo ublíží, nebo vás třeba naštve. Tak ono každou minutu, co se tím trápíte se připravujete o minutu štěstí a radosti. A to je škoda, když život je tak krátký. Takže pokud Ti někdo ublížil, normálně se mu v mysli vysmívej, on si nic jinýho nezaslouží a tobě nesahá ani po paty, to mi věř ;)

Jinak zumba byla fajn :D Vojta prostě to neumí :D Pak takové jisté pohledy :D No po zumbě ten lektor, nejřív, jestli by nám nevadila ta zumba v jiný čas. No a potom nám dával vizitku a mluvil o fb stránce. Takový to, no, my vám to lajknem :D Ale tam není co lajknout, jen se přidáte, aha :D Pak domů s Vojtou, super, dozvědět se, že jsem měla dráždivý pohyby :D Fakt nevím, co na tom bylo dráždivýho teda :D Pak taková jedna chvíle :D Lepší nerozebírat :D

Teď mám v plánu jíst :D Už nemám na co koukat, velmi smutné :D Jinak já si celý den musím zpívat "Jedním tahem, druhým tahem, srdce z lásky malujuuuu, protože já, protože já.." Ale když ono je to hrozně chytlavý :D
No, zvládněte zítřek, pa :))


Lepší je originál, ale taky not bad :))

Make it real..)

18. března 2013 v 19:32 | Andy
"When you get out someone from your life, who means for you a lot, it is you, who failed."
Víš, pokud odstraníš někoho ze svého života, kdo pro tebe hodně znamená, jsi to ty, kdo selhal.

Né, jen takové to zamyšlení :D Jak se máte? Já jakože i fajn :)
Tak asi ještě ke včerejšku. Konečně jsem dokoukala Nesvatbovi. Já na ten film se chtěla podívat tak měsíc, pak jsem se na něj z části podívala a teď už 2 měsíce jsem se nemohla dokopat k tomu, abych dokoukala posledních cca 40 minut :D Je to hezký film :) Pak jsem chtěla koukat na Nahlas a naplno, ale podívala jsem se jen na 20 minut, pak jsem se celkem trocu naštvala, možná bez důvodně, možná to důvod mělo, nemá cenu řešit :) Spát jsem šla ve 21 h, ale asi je to k ničemu, když usnu nejdřív tak ve 23h. Achjo, nesnáším to, fakt, že jo.

Dneska škola zase od 7, jak jinak. Kupodivu jsem ani neměla problem vstát, jen se mi celou noc zdály divný sny :D Většinu jsem naštěstí zapomněla, jen ten poslední byl o nějakým lyžáku a bylo to celý divný :D Jinak ve škole 0. h matika, no na to, že jsem psali to i celkem šlo, ale budu mít 5, jak jinak. První hodinu byla angličtina, ta je celkem v pohodě :) Potom byla čj, zase jsme psali nějakou blbost :D Asi jsem se na to úplně vykašlala, takže asi taky za 5. Následovala biologie :D Víte, celkem naštve, když za ten projekt, který děláte takovou dobu dostanete 3. Ale tak je mi to jedno :) 4. hodinu byla chemie, jsem asi ráda, že mě nevyzkoušel. Potom 2 hodiny tělák. Prostě asi nemůžu za to, že se bojím. Výmyk, skok přes kozu = dvě 5. Pozor, kotrmelce 1 :D A pak basket 3. No, tak asi propadnu z tv. Potom ještě do 15:30 biologická praktika, no šlo to, chvilkama celkem sranda, ale to i po obědě :D To je tak, když prostě něco plácnete a pak vám dojde jedna věc, ale tak to je jedno :D Prostě sranda :)

Po škole jsem měla v plánu se podívat na nový díl PLL. Moc děkuju té slečně, která mi řekla, kde najít další díly The Carrie Diaries, myslím, že to byla Hanča. Fakt díky :) Rozkoukala jsem teda 8. dil a dala načítat 23. díl PLL. Pak mi nějak volala Ann, ať jdu ven :D Takový to oznámení, za 5 minut buď venku a ještě u toho pokec přes mobil :D Ale jo, venku bylo fajn až na tu zimu :D Pak i trochu pršelo, ale to mi nějak nevadí :)

Doma jsem dokoukala ten jeden díl a teď bych se ráda podívala na ty PLL. Docela se bojím :D Ono já se bojím i Harryho Pottera, já se asi bojím všeho :D Pak bych se chtěla kouknout na nějaká videa a spát :) Zítra asi píšem z inf, vůbec to neumím, to zase asi bude 5, ale prostě, když to jinak nejde. Tak asi propadnu z inf. Asi mě mamka zabije, mám blbý povit, že v dubnu bude nějaký rodičák. No, wish me good luck :) Přežijte zítra, pa :)

Ale tak ne asi :D!

Dont look back..)

17. března 2013 v 18:00 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
tak jak se máte? Já koneckonců fajn. Víte, jak se říká: "Znič, co tě ničí". No, fakt to funguje :D Akorát, asi jako to nelze zničit bohužel doslova :D Nejsem nějaký magor, co by chtěl ničit věci, nebo lidi kolem sebe, to zase jako ne :D I když kdyby to šlo..:D Né sranda, však víte :D

Včera večer jsem nakonec koukala na The Carrie Diaries, ale pak jsem byla docela naštvaná :D Prostě jsem dokoukala 7. díl, ale nikde jsem nemohla najít 8. díl. No, ono to bylo celkem zajímavé, já fakt bych ráda věděla, jak to dopadne :D Co mě štve ještě víc je asi fakt, že na netu 9. díl je, ale zase já bych asi radši nejdřív viděla ten 8. no. To víte, mě není těžké vyhovět, jen se spokojím s tím nejlepším ;)

Ráno jsem vstala v 6:45, fakt nevím, co se děje :D Ale pochybuju, že zítra ráno vstanu, i když vstát zítra v 6:45 by bylo asi pozdě, když mám od 7 :D V 8 jsme s bráchou šli ven, nakonec do Kauflandu :D No, nějak mi asi i trochu byla zima, když jsem měla prostě jen mikinu a kraťasy :D Možná jsem prostě byla líná se oblíknout no :D Stane se a neříkejte, že vám ne, to už bych si přišla opravdu jako idiot :D Jímž evidentně podle všeho jsem :)

Víte, celkem zamrzí jedna věc. Řekněme, že s vámi někdo chce někam jet. Vy opravdu nemůžete, ale tomu někomu nabídnete jinou alternativu a to sobotní odpoledne nebo celou neděli. Ten někdo řekne, že nemá čas. To se nic nedá dělat, ale pak mě asi mrzí, že nakonec to dopadne tak, že mě se evidentně nikam nechce. Ale tak nic neuděláte :)

Odpoledne jsem šla ještě s bráchou ven, pak se psem. Včera asi i bylo venku líp teda no. Celý den si snažím sama sobě namluvit, že se mi strašně chce do školy :D Já nevím, jestli se vám to taky někdy stalo, ale mě třeba se stala jedna věc :D Ono už jsou to přes 2 roky zpátky, to bylo na jednom lyžáku. Prostě všichni do vás rejí, že se vám ten někdo určitě líbí. Vám se fakt nelíbí, ale časem, když to pořád posloucháte, tak se vám fakt začně líbit :D Takže jediné možné řešení je možná to, že si budete říkat, že se vám ten někdo nelíbí, nebo fakt nevím :D Takže já si dneska celý dne říkala, jak strašně moc se těším do školy. Ono, já tam chodím i celkem ráda, nebo dřív jsem tam možná chodila radši, teď tak nějak neutrálně no. Zítra odpoledka, kam pozor...jdu :D Ještě teda máme tělák, to bude taky zajímavý :D Na zítřek jsem se nic neučila, tak snad nic psát nebudeme nebo tak :)

Taky tak milujete takové to: Ahoj, hele ona mi říkala tohle, ale prý ti to nemám říkat. Když ti to řeknu, neřekneš jí, že to máš ode mě, viď? Né, neboj, povídej...Ahoj, hele, ona mi říkala, že ti nemám říkat, že to vím, ale proč jsi říkala tohle a tohle?...Hele, ty jsi jí to řekla, i když jsem ti říkala, ať jí to neříkáš?..Poznáváte co? :) Realita, jak jinak :)

Taky jsem přemýšlela nad tím, jak jsem psala, že bych se chtěla blogu více věnovat, jen nějak nevím jak. Čas na to mám, ten není problém. Jen prostě si nemyslím, že by někoho donekonečna bavilo číst o mém zcela nudném a tragickém životě. No, zas tak tragický není, jen je to pořád jeden fail za druhým :D Tak kdyby měl někdo nějaký nápad, napište. Jedna slečna psala, že by byly fajn články typu: My Experience. Prostě má zkušenost na nějaké dané téma :) Myslím, že ona konkrétně se ptala na to, jak jsem byla V New Yorku, Izraeli, jak jsem jezdila se školou na pobyty do Anglie, pak se snad ptala na to, jak se naučit anglicky..No, kdyby vás něco napadlo, budu jen ráda :)

Taky musím zmínit, že jsem strašně šikovná :D Ono to je tak, když se snažíte o jednu věc a teď nemůžete ani chodit :D No, jak asi fakt zvědavá na zítřejší tělák. Jinak jsem přišla na jednu věc. Stačí přežít vždycky po a út, zbytek je v pohodě :) No, už tady zase píšu jen blbosti, přežijte zítřek, pa :))

Jo, ještě ne pa :D Jo, jsem dost taková ukecaná, já vím, ale v reálu ani ne :D Prostě dneska je to rok, od toho dne, kdy jsem dělala ty zkoušky s Ann z aj :) Včera jsem se o nich zmiňovala v článku :) On to prostě byl dost super den. Celkem bych vyrazila do PRG, až bude třeba tepleji, mohlo by to být fajn. Ale tak uvidíme :) Ale jsem ráda, že ty zkoušky mám za sebou, i když se asi chystám na další :D No, užijte si zbytek neděle, pa :))


Play it straight...)

16. března 2013 v 19:00 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
tak jak je? U mě fajn, ale dnešek je nějaký nekonečný :D Včera večer jsem nakonec koukala na 2 díly TCD, dneska se podívám jen na jeden, na PLL už je zase moc pozdě :D No, dneska jakože jsem dělala dost věcí a zároveň nic :D Tak nejdřív vstávání v 7:45 :D Od 8 jsem musela vyklízet u sebe v pokoji skříně, no nedalo se tu celý den hnout :D Pak prostě, ale byla sranda :D Brácha si posunul skříň, ale už se mu tam nevešla nástěnka. Když se mu tam vešla, tak mu nešel otevřít šuplík u stolu, no a když už bylo vše ok, tak mu nešel vrátit pc na původní místo :D Nemálo jsem se dneska nasmála, stejně jako pak ještě jednou :D Prostě mamka měla na zemi nějaká šuplíky. Vidím takovou fialovou dózu, tak na to sáhnu, najednou tomu upadlo víčko a pak i dno a z toho si vysypalo přes půl kila něčeho bílého :D Byl to nějaký mega starý parfemovaný mamky pudr, který má prý snad už 15 let :D Asi nemusím psát, že to bylo ve všech šuplících, na koberci, ale hlavně na mě :D Pak teda jen ven se psem, bylo venku dost hezky, ale zjistila jsem, že se nedá věřit mému iPodu :D Prostě mi psal, že je venku -8 :D A to fakt nebylo :D Odpoledne jsem pak ten pokoj musela uklidit, no jakože se mi fakt nechtělo. Našla jsem asi milion věcí, na které jsem skoro zapomněla :D Později na fotce :) Jinak tady je ten update Wish to do listu :)

 • začít se víc učit, hlavně, když vím, že budeme něco psát tak se na to fakt podívat
 • začít zase chodit na francouzštinu
 • zlepšit si aj, víc se jí věnovat, časem si udělat FCE
 • vrátit zase něco jako naše pondělky s Ann
 • číst víc knížek
 • donutit se chodit běhat, Jo, už jsem se k tomu dokopala :D
 • víc se vídat s L,L,M,M,H,D
 • zkusit se znova vídat se sestřenicí i když v současné době to vidím bledě
 • chodit včas spát, včas vstávat, To už se mi taky povedlo :D
 • hrát pořádně na kytaru
 • dokoukat všechny seriály, které mám rozkoukané, ehm rozkoukala jsem další :D
 • přestat si všechno tak brát, přestat plno věcí řešit, Poslední dobou fakt nic neřeším, je mi to jedno :)
 • mít pořád dobrou náladu
 • víc se věnovat nj
 • lépe si rozvrhovat den
 • udělat jednu věc
 • přestat všechno odmítat
 • být víc ambiciózní
 • trávit víc času s bráchou
 • věnovat se blogu tak, jako cca 3 roky zpátky
 • chodit na odpoledky a tv
 • uklidit jednou pro vždy pokoj
To by zase asi na chvíli stačilo :D

1) Vzpomínka na základku :)
 • Cambridge zkoušky - skvělý výsledek, ale ani tak nešlo o tu zkoušku. Přípravy na zkoušku, prostě nejvíc jsme se tam s Ann smály, nejednou nás chtěla vyhodit za dveře :D Pak ta zkouška, nervy trochuu byly, ale užili jsme si ten den, hlavně to jídlo prostě no:3
 • Exkurze do Teplic, nejvíc fail, vedle koho jsem pak seděla, ale prostě strašně fajn den a taky nejvíc sranda :) Btw. To jsi přehnal :D Fakt už nevím, co to znamená a kdo to komu napsal :D) Asi jako já někomu, ale fakt nevím komu :D
 • Pohár rozhlasu - jezdila jsem na všechny sportovní soutěže, i když jsem nic neuměla :) Tady jsem běžela 800m a pak snad hod koulí :) Ten běh byl i fajn, celkem i čas :)
2) Domča, však víš:-* Mám ho ráda už strašně dlouho, taková ikona prostě :) Miluju tu knížku, stejně jako hokej :) To mi připomíná, že MS se blíží!:)33
3) Každý má právo na zrcadlovou fotku, víš.
4) Teorie velkého třesku - nemálo ten seriál prostě žeru:3 Je boží a tak no :D I ta knížka je dost fajn :)

No nic, užívejte zbytek soboty a neděli, pa :)

Look around you..)

15. března 2013 v 20:12 | Andy |  Andy píše!
Something is wrong, but I dont know what. Okhay, maybe I know, but I dont know, what should I do. Maybe is everything pointless, or I am pointless. It is more real. Never mind, I will stop...

No jo, zase pár keců v aj, ale líp se mi přemýšlí, asi :D Já asi moc nemyslím nejspíš, ale tak detail. Včerejšek, no já už ani moc nevím, co bylo. Jen zase něco divnýho, potom jsem se asi měla učit a asi jsem měla dodělat projekt na biologii. Ten jsem nakonec dodělala, ale moc práce jsem tomu teda nevěnovala, ale na učení jsem se vykašlala. Podívala jsem se na jeden díl TCD, nějak jsem na tom seriálu asi závislá. Pak ještě jeden díl Heleny, nějaká videa a spát no. Nic zajímavýho. Dneska jsem byla ráno asi nějaká naštvaná, že je pátek :D Řekněme, že v pondělí jsem teda měla o dost lepší náladu, nechápu :) Ale tak prostě první hodina matika. Celkem to šlo, kdyby nám neoznámila, že příští týden píšeme každou hodinu. Takže 5 písemek = 5 pětek. Druhou hodinu byla aj. Byli jsme spojení se skupinou, ze které jsem předtím odešla. Jaký to fail :D Ale tak pohoda, stejně jako vždycky. Jen jsme dělali něco v časopisu a pak video. Třetí hodinu byla fyzika, test. No, to bude prostě 5. Jo, měla jsem se učit, ale já prostě asi byla ráda, že jsem doma a mám čas jen sedět u notebooku. Aby jste chápali, já prostě jsem dost často ráda sama, možná kvůli jedné věci z dřívějška. Ono, asi nebyla sranda pár let bydlet v jednom pokoji i s mamkou a bráchou. Řekněme, že pak prostě jste radši sami. Zrovna to píšu a volá mi kámoš na skype :D Tak to budu psát asi ještě dlouho ten článek no. Poslední hodina němčina, pohoda. Mám ji ráda :) Pak oběd, domů. Na obědě jsem se pak v jednu chvíli taky celkem pobavila, ale to až jindy možná :D Doma prostě jen videa no :) Pak přišel brácha, měli jsme jít běhat, ale nakonec, že se nebudu unavovat před zumbou :D Na zumbě jsem byla sama, ale tak pohoda. Jo, je to divný, ale nějak jsem to asi flákala, protože jsem si připadala, jak kdyby jsem na žádný zumbě nebyla, ale tak což. Taková logika mamka, než jsem šla na zumbu :D Prý > Já jdu, ahoj, Hmm, v kolik přijdeš? No, v 7. Hm, čau...počkat, proč v 7? To máš nějaký rande nebo co? Ehm ne? No, jindy jsi doma v 18:30. Hahah, to asi těžko, když mi zumba končí v 18:30 -_- Fajn, ale stějně se mi to moc nezdá :D A pak po cestě na zumbu se prostě podívám do jedné ulice a tam stáli nějakcí kluci. Nevím proč, ale podívala jsem se tam znova. Ten jeden na mě začal něco volat, něco ahoj, něco ať tam jdu, ale já vůbec nevím, kdo to byl, i když jeho oblečení mi bylo povědomé :D Taky to máte tak, že prostě někoho poznáte na dálku hlavmě podle oblečení? :D Nebo, to tak mám asi jen já, nevadí :D Jinak o víkendu bude asi na blogu update > Wish to do list, Stejně nebudu mít o víkend co napsat, protože nemám co dělat :D Nebo takhle, měla jsem jet do těch Libo, ale to bylo pořád jo, ne, jo, ne, jo a nakonec prý ne. Evidentně se mi bude předělávat ten pokoj, částečně. Jo, mám pokoj od loňského března a už to chci jinak :D Né tak jiný nábytek a vymalovat :D Už mě ta šedá nějak nebaví. Jenže prostě budu se zbavovat dvou knihoven, ve kterých je milion knížek a časopisů. Asi se budu muset rozloužit se svýma milovanýma Bravíčkama :D Si budu muset nějaký schovat, ty rady tam jsou fakt nad zlato :D No a pak budu muset přendat všechno oblečení -_- Vidina skvělé soboty :D No, aspoň bych u toho mohla třeba o sobě přemýšlet no. Na neděli taky nic nemám, jen ráno..no spíš dopoledne, možná odpoledne se jdeme projít s bráchou :) Jinak zpátky k tomu update Wish to do listu. Asi bych tam měla zařadit, že bych si chtěla zlepšit flexibilitu :D Jo, já jsem za ten provaz, co umím ráda, ono ani nevíte, jak těžký to bylo :D Né, spíš můj přístup k tomu. Jednou jsem to zkusila, nešlo to, bolelo to, tak jsem to nechala :D Ale tak jsem ráda, že už to mám za sebou :D Ono, učit se to v 15 není žádná sranda :D I když s tréninkem jsem ponmalu možná začínala ve 14 na těch roztleskávačkách, kam jsem chvíli chodila :) No nic, už se zase moc vykecávám, ale já fakt nemám co dělat :D A v pátek večer se fakt nebudu učit teda :) Podívám se na jeden díl TCD, je i nový díl PLL, ale já se bojím koukat na to večer :D Se bojím i koukat na Harryho Pottera :D Jinak mě asi mrzí, že lidi neumí děkovat. Vím, že někdy se mě někdo o to třeba neprosil, ale tak když už jsem to udělala, tak aspoň díky by stačilo. Ale tak vždyť je to jedno, asi vše fakt moc řeším :) No nic, jaké máte plány vy na víkned? :) Mějte se.


Jé, mám se pořád fajn :D Jen se mi na těch obrázkách něco líbí :)


People change...

14. března 2013 v 18:28 | Andy
...but everyone is still bitch. Nothing more, nothing less. Bitch. You know, you were part of my life. And now? You are not. You were the most important person in my life. I understood you, I supported you, I admired you, I believed you. And now? You lost my trust. One time you knew everything about me and me life. I told you everything. And now? You know nothing. You just think, that you know a lot, but you do not. Blog is not my life. Blog is just portion of my life. They are some notes, something like a diary, but it is not my life. But you have to know one thing. I do not care. It is you, who failed, not me.
It looks as if I wrote it myself.

Ahoj,
jen takové zamyšlení :D Taky se vám lépě přemýšlí v angličtině? :D Mě přijde, že se to v čj akorát moc komplikuje a přitom ani to podstatné neřeknete. Asi přijdu teda rovnou ke dnešku, ale zase nějak není, co psát. Takže ráno, jsem se vzbudila nějak 15 minut předtím, než mi zvonil iPod, tak jsem vstala, aspoň bylo víc času :) Ono já ráno stejně jen jím, poslouchám písničky, občas něco tancuju, jak kdy :) Potom teda do školy no. První hodina čj, celkem to šlo, jen už zase si píšeme zápisy -_- Předtím nám to posílala emailem :D Tak už se moc nedá jen tak sedět, koukat a přemýšlet si o svém. Když teď o tom tak přemýšlím, takhle jsem strávila celé září a říjen ve škole :D Ani nevím proč, asi mě to bavilo. Druhou hodinu němčina. Prostě 1 ze zkoušení. Já nevím, jakože jsem myslela, že mi nj nejde, al mám z ní úplně nejlepší známky ze všech mých předmětů. Ale k nj se ještě později dostaneme, uvidíte. Třetí hodinu byla matika, no, stejně jsem asi zase řešila něco jiného, než matiku. Ono, nějak mi bylo napsáno, dost věcí, ale ta podstatná, že jsem se změnila. Jenže, prostě něco na tom bude. Teď ani nemluvím k tomu, jaká jsem byla třeba před rokem, ale i dřív. Já nechápu, co se stalo. Jen pro vysvětlenou. Cca 2 roky zpátky jsem ještě závodně plavala. Mívala jsem tréninky 4x týdně, 2 hodiny. Celé víkendy jsem strávila na závodech. Chodila jsme ještě na keramiku, ve škole výtvarku a flétnu, a pak ještě na francouzštinu. Chodila jsem do virtuální školy, kde jsem pravidelně posílala dú, sama jsem v jedné škole učila. Ale to hlavní. Zvládala jsem chodit i ven, měla jsem na všechny kamarády čas a měla jsem samé 1, občas nějakou tu 2. A teď? Jsem skoro pořád doma, když nejsem ve škole. Času mám hrozně moc, kromě zumby, kterou mám 1x týdně nic nedělám. Ven občas i s někým jdu, ale spíš ne a když už, tak jen třeba se psem. A ve škole mám 3,4,5. Jenže, já fakt nevím, kde se stala chyba. Na facebooku jsem opravdu bývala jen občas večer, když byla nuda, ale stejně jsem si psala jen s Ann, řešila s ní aktuální "problémy". A teď? Jsem na facebooku, celé dny, s ní nic neřeším. Já bych tohle všechno nějak ráda změnila, ale prostě nevím jak.
Ale teď zpátky ke dnešku. Další hodinu byla chemie, celkem se učitel divil, když jsem mu odevzdala protokol, který je až nějak na 8.4. :D Ale snažím se zlepšit můj přístup ke škole. Další hodinu ZSV, psali jsem. Moc jsem to neuměla, ale v ZSV mám jen samé 2, tak doufám, že by to ta 2 být mohla, ale moc tomu nevěřím. Poslední hodina zemák, zase docela sranda > Kde je Vatikán? Někde v Africe. Cože? Ale to řekla ona. Vatikán je poutní místo, ale já si nemyslím, že by tam byli nějaké poutě, podle mě se tam spíše válčí :D No nevadí, aspoň byla sranda :) Pak jen oběd a za tátou. Takový to kafe s tátou, povídání si. Jo, super, když vidíte tátu jednou za měsíc cca na 30 minut, Teď si nedělám srandu. Pak s bráchou pro nějaké jeho oblečení :D Když on má prostě hezký věci :) No, pak domů, on, že si napíše úkoly a já jen koukala na videa na ytb. Potom jsme šli běhat, jen pořád je dost bláto teda, ale nevadí :D Doma jsem si řekla, že udělám vše do školy. No, jako ještě jsem nic neudělala, ale mám v plánu jít na něco koukat, jsem fakt skvělá. Fakt s tím budu muset něco udělat, jen nevím co a jak bohužel :) Málem bych zapomněla. O ZSV nám dávala přihlášku na seminář na příští rok. Máme si vybrat nějakou konverzaci. Váhám mezi aj a nj. Nemyslím si o sobě bůh ví co, ale myslím si, že anglicky mluvit alespoň trochu umím. V nj je to se mnou horší, ale pořád nevím, co si vybrat. Uvidíme. Jak bylo u vás? Mějte se :)


I cant remember why..)

13. března 2013 v 17:17 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
tak jak se máte? U mě pořád fajn, takže dobrý no :) Zase k té divnosti, už je to zase méně divné, i když je to pořád dost na nic, ale tak co :D Já dneska nějak vůbec nemám co napsat, ale poslední tak měsíc jsem se naučila na blog psát každý den, tak u toho chci alespoň chvíli vydržet :D! Na konci článku bude takový krátký tak, na který mi poslala odkaz jedna slečna, je to > What makes me, to being me :) Akorát mi teda přijde, že o mě už víte fakt všechno, ale chtěla jsem do toho článku něco přidat :D Takže k té škole. Nutlou byla fyzika, celkem fajn :) Potom zemák, no zkoušel H., jen to tam dobře zabíjel :D Prý místo natalita, tak vitalita..ale v jiné třídě řekl někdo prý i snad totalita :D Pak prý i místo Baťa > Bača :D Pak H., místo Hinduismus > Hundismus a podobné perly :D Pak ještě: Voda..no, tu jsme potřebovali už ve středověku...no možná i dřív :D Jo, byla sranda, ona je to sranda vždycky, když nezkouší zrovna mě :D Potom byla matika, no šlo to :) Další hodina aj, ta je vždycky tak nějak v pohodě, následovala čj, ale jo, dalo se to :) Biologie taky ušla a nakonec i děják. Jen jako dnešek utekl celkem rychle, ale byla dost nuda podle mě :) Po a ut byla zabijárna, od 7 do 4, tak jsem byla ráda, že dneska jen do 13:30 :D Měla jsem v plánu dodělat biologiim, no mám 2/3, zbytek asi zítra. Jak jsem včera psala o tom sněhu, ehm já to nemyslela doslova, aby nasněžilo ještě víc :D! A to má být skoro za týden jaro :) Je ode mě hnusný, když jsem se neměla dozvědět jednu věc, já na ní přišla, ale vlastně hned, teď už to vím nějak přes měsíc a asi by ode mě bylo fér, kdyby jsem řekla, že o tom vím, ale já se tím spíš bavím? :D Co si o tom myslíte? :) Pro mě je asi výhodnější si to ještě chvíli nechat pro sebe, ale nevím no :D Teď mám v plánu už jen koukat zase na TCD :) Celkem mě to baví, ale štve mě, že je tak málo dílů online teda, ale zkusím to pak nějak vymyslet :)
Kdyžtak tady je ten TAG :)

1. Kolik měříš?
Já ani nevím, ale tak nějak něco kolem 165 cm :D
2. Kolik je ti let?
Sweet 16 kámo :)
3. Kdy ses narodila?
20.10.1996 :)
4. Jakých trendů se většina tvého oblečení drží?
Nějak to neřeším, prostě, co se mi líbí :)
5. Máš nějaké piercingy / tetování?
Piercing jsem měla, teď už nemám, ale asi budu mít znova. Tetování bych chtěla, ale jen na zápěstí :D) Jinak se mi to nelíbí)
6. Existují nějaké potraviny, co nemáš ráda?
No, podle mě je rozdíl mezi tím, co nemám ráda a co vyloženě nejím :D Nemám ráda hodně věcí, ale sním je no :D Ale tak abych to urychlila, tak to, co vyloženě nejím: játra, houby, koprovka, rajská :)
7. Jaká je tvá aktuálně oblíbená píseň?
Těch je :) Ono se to u mě dost mění, ale teď zrovna > Stop time, Show me the meaning of beining lonely, Welcome to my life, Perfect, Untitled, Pri oltári :)
8. Zlato nebo stříbro?
"Kejmi zlato" :D Takový jeden kec, kdyby někdo nechápal, mělo to být > "Říkej mi zlato" :D Ale jinak stříbro :)
9. Jaké jsou tvoje záliby?
Je jich hodně :) Třeba blog, videa na youtube, music, chození ven, nákupy, angličtina, plavání, tanec, němčina :)
10. Rtěnka nebo lesk na rty?
Ani jedno :D
11. Zima nebo léto?
Tak nějak obojí :) V létě chci zimu, v zimě léto :D Ale teď už bych brala léto :)


To je pořád samej banán -_- :D

Btw. Fakt nesnáším, když mě někdo provokuje a řekněme, že on na to má fakt talent! :D

Be proud od yourself..)

12. března 2013 v 19:16 | Andy |  Andy píše!
Ahoj,
tak jak se máte? U mě dobrý, fajn, jak jinak :) Víte, jak jsem včera psala, že ta divnost už je míň divná? Tak ne, pořád je to divný :D Já vím, že nevíte, o čem píšu :) No, včera večer jsem prostě neudělala do té školy fakt nic. Jen úkol z matiky. Pak jsem šla spát, no a stala se taková divná věc. Prostě jsem měla nějaké nutkání se podívat z okna a najednou takový záblesk a všude tma :) Asi vypadl proud, ale by to takový divný pohled. Ale v tu chvíli jsem si uvědomila jednu věc :) Aspoň něco :D Ráno jsem byla zase úplně mrtvá, tak jsem začala s mou osvědčenou metodou -namlouvala jsem si, jak strašně se do té školy těším :D Ráno do školy s O., čekání na V., jak jinak :D Nultou byla informatika, stejně jako další hodinu. No, prostě já to fakt nechápu, zase budu mít akorát 5. Tu prezentaci jsem samozřejmě na dnešek měla mít, ale našla jsem v emailu svojí absolventku ze základky, tak mu to snad bude stačit. Potom byla matika, ta byla celkem v pohodě. Čj jako taky, zase ty naše kecy chvilkama :D Potom němčina - 1 z písemky! :) Další hodinu děják ten byl taky tak nějak ok :) No a nakonec ZSV :D Prostě tam takovej výtlem až to není možný :D Jo, občas nás neštěstí někoho jiného asi dokáže pobavit no :D Jo, jsem strašně krutá, vím o tom :) Pak jen, Ann vzala učitelka mobil, tak já, ať napíšu sms :D Učitelka na mě celou dobu kouká a když už tu sms napíšu, tak zjistím, že se neodeslala, ale uložila do koncepů -_- :D A tak skvělá sms to byla :D Potom oběd a pak, odpoledka, na kterou jsem šla! :D Potlesk pro mě :) Hudebka byla v pohodě, nejdřív referát, pak nějaký rytmus, zpávání písniček, který absolutně neznám a pak taková hra. Prostě 2 šli za dveře a třída se domluvila na písničce. Z ní učitelka každému dala jedno slovo, které pak měl použít v odpovědi an otázku jednoho z těch 2 co byli za dveřma. Třeba například písnička: Jožin z bažin. Ty budeš mít slovo jedu, někdo takhle, další tábořit. Teď se tě jeden z těch 2 zeptá na cokoliv, třeba, co jsi měla k obědu? A ty tam použiješ to své slovo > No, měla jsem řízek, ale zítra jede k babičce na oběd..No, já šla za dveře s Ann..:D Promiň, ale otázka, co nosíš v tý svý kabelce..:D Nepochopíte :) A pak takový to já vím :D! Jinak byla to písnička nevím, jak se jmenovala, asi Milenci v nečem :D Sorry, já už fakt teď nevím :) Jo zpívalo se tam > Chodili spolu z velké lásky, 17 jim bylo let..Víte, co mě teď napadlo? Že mě deprimuje představa, že mi bude 17 :D To je už fakt moc ale :) To vůbec není drsný věk :D 15 je dost dobrý, 16 takový fajn, 17 prostě nic a 18 no like a boss :D Jenže těch 17 :D Možná, kdyby mi bylo 17. sedmnáct, tak by to bylo drsný, no i když..:D Ale já měla drsný narozeniny 20.10.2010 :D Né, už těch keců nechám :) Jinak po škole prostě domů, asi mě možná i trochu štve, že zase sněží. Jako, jo kdyby toho sněhu teda aspoň bylo víc, ale je ho minimum a mrzne -_- :D Já už chtěla jaro :) To mi připomíná tu písničku> My čekali jaro, a zatím přišel mráz..Je celkem smutná :D No, jsem sama, kdo si ve škole prostě naplánuje, co bude dělat odpoledne, a pak je vše jinak? :D Jsem asi fakt jiná :) Tak jako dneska po příchodu domů se mi nechtělo fakt nic dělat, ale přemohla jsem se a napsala jsem ten protokol na chemii! :D Jsem na sebe pyšná tyjo :D Jinak jsem se na zbytek vykašlala :D No, teď budu koukat na seriál > The Carrie Diaries..Je to fajn :) Jak bylo ve škole? :) Mějte se, pa :))

Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!