Leden 2013

When you dont know...)

31. ledna 2013 v 20:07 | Andy |  Andy píše!
Ptáte se, co se mi stalo, že sem píšu znovu? No, řekněme, že se toho děje prostě hodně.
Jednoduše řečeno se prostě nenávidím. Nenávidím se za to, co jsem udělala a jak jsem se chovala. Já už prostě asi dál nemůžu, ale potřebuju se z toho vypsat. Část soboty jsem probrečela, asi toho na mě bylo hodně, ale oproti tomu, jak se cítím teď je to asi ještě horší. Od té doby, co jsem přišla ze školy v podstatě jen brečím, na nic jiného už nemám. Chovala jsem se jak kráva, naivní kráva, která si myslela, že prostě si z jejího chování každý sedne na zadek.
Ubližovala jsem lidem, na kterých mi nejvíce záleží. Až dneškem jsem pochopila, jak si prostě museli připadat. Moje chování prostě už není ani trochu normální. Nenávidím se. Záleží mi na hodně lidech, ale když nepočítám rodinu, tak nejvíce na nich 2. A jim jsem taky nejvíce ublížila svým chováním. Snažila jsem se zabránit mé nejlepší kamarádce, aby se bavila s mým klukem. Vždyť to je sakra blbost. Asi jsem se bála, že bych o něj mohla nějak přijít. Jenže, pokud jsou to moji kamarádi, tak si myslím, že by mi nic takového neudělali. Já jsem jim oboum věřila, ale pořád mi něco vadilo. Žárlivá mrcha jsem, nic jinýho. Jenže na druhou stranu se říká, že kdo žárlí, ten miluje. Žárlila jsem na ně úplně zbytečně. On je skvělej kluk, ona skvělá holka. Neměla jsem jim v ničem bránit, neustále si hrát na uraženou a naštvanou. Ano, nějaká lež tam byla, ale pro moje dobro. Šlo jim o to, abych prostě nebyla zase naštvaná a já se chovám takhle. Nic už nebude jako dřív. Nejlepší by asi bylo, abych vůbec nebyla. Jenže, co je nejhorší, já se fakt bojím, že o oba přijdu. To oni mi trpěli ty moje nálady, vždyť to se nemohlo dát snášet. To, jak jsem se pořád urážela a neměla jsem důvod. Měla jsem být ráda, že moje nejlepší kamarádka a můj kluk spolu vycházejí. A co mám teď? Možná, že vůbec nic. Nevím, jestli mám nejlepší kamarádku, protože po tom, jak jsem se chovala, bych se ani nedivila, kdyby jsem ji neměla. Nevím, jestli mám kluka, protože jemu jsem taky dost ublížila. Nedá se říct, komu jsem ublížila víc, jde o to, že jsem jim vůbec ublížila. Já se fakt, ale fakt nenávidím. Já už na to prostě nemám. To vůbec není normální, že jsem se takhle někdy chovala k lidem, na kterých mi nejvíc záleží. Já už jsem asi opravdu v háji, ale aspoň konečně vidím, jak na to byli oni. Vždyť on měl psychiku úplně v háji ze mě, a byla to ona, kdo mu pomáhal, ne já. Já jsem mu akorát přidělávala problémy, beze mě by byl v pohodě. Za to děkuju tobě, že ty jsi tu pro něj byla, když já ne. A dost se nenávidím za to, že jsem tu nebyla pro tebe, když jsi to vůbec neměla lehký. Jsem fakt pitomá. Už vůbec nemám právo se nazývat něčí nejlepší kamarádkou, nebo holkou. Po tomhle asi už ne. Dost možná i pochopím, když o ně po tomhle všem přijdu. Jen, jsem jim dost vděčná a obdivuju je, že mě neposlali někam už dříve. Jo, fakt se nenávidím a je mi to prostě strašně líto. Nějak to na mě teď dolehlo, a fakt si tohle nikdy neodpustím. Fakt nechápu, jak jsem se takhle mohla chovat. Jenže, jeho pořád miluju a ji mám nejradši. Nedokážu o ně přijít, ale zároveň pochopím, když mi tohle neodpustím, ale omlouvám se.

Fuck it, it will be better)

31. ledna 2013 v 15:51 | Andy |  Andy píše!
Tak nějak jsem přemýšlena nad tím, co se změnilo od doby, kdy jsem psala, že mě čeká nová škola :) No, změnilo se toho hodně. Ale teď otázka, jestli k lepšímu. Nějak mi přijde, že si občas stěžuju, a že moje problémy vlastně ani nejsou problémy. Ostatní jsou na tom hůř. Jenže, ačkoliv to bude znít sobecky, tak žiju si přece svůj život a tak bych ho neměla srovnávat s životem ostatních. Mám co mám. A když něco nemám, tak prostě nemám, nemůžu mít vše.
Když by jsem měla shrnout ten půl rok, tak to bylo vše tak 50 na 50. Byli dny, kdy všechno bylo strašně super, a pak dny, kdy jsem měla chuť s vším skončit. Tak hned na začátek, za ten půl rok jsem potkala hodně nových přátel, asi tím, že jsem prostě přišla na novou školu. Jsou tu, ale lidé, na kterých mi prostě záleží hodně.
Poznala jsem kluka, který prostě mi přišel jako ten nejhodnější kluk. Po nějaké chvíli jsem mu mohla říct všechno, věřila jsem mu, Byla jsem závisla na psaní si s ním, jednou jsem na chatu s ním strávila 14,5 hodiny v kuse! :) Vždycky jsme si měli co říct, byl na mě opravdu hodný, no spíš nejhodnější. Ze začátku, když jsme si jen psali a pak tu byla možnost jít třeba na hokej, šla jsem. Psala jsem si vždy celkem s hodně klukama, většina z nich i chtěla někam jít, ale nikdy jsem nikam nešla. S ním ano. Po nějaké chvíli jsem ho začala brát jako nejlepšího kamaráda. Mohla jsem mu říct fakt hodně, vždycky pomohl, podporoval mě. Časem jsem se do něj zamilovala, byli jsme spolu. Ano, udělala jsem chybu, když jsem mu pak řekla, no upřímně napsala, že se chci rozejít. Nebylo to kvůli němu, ale kvůli mě. Nechci to moc rozebírat, asi to vše prostě potřebuju někam napsat. Tak nějak jsem měli něco, jako pauzu. Po dobu toho jsem s ním trávila víč čas a tak. Pak jsem se rozhodla, že s ních prostě být chci a byli jsme zase spolu. Jsou věci, co mě mrzí, že se vůbec staly. Jednou z nejhorších věcí, co mi kdo může udělat je, že mi bude lhát. Jenže, co když lže pro to, aby mě nějak nenaštval? Teď by se dalo polemizovat o tom, zda je to správně nebo ne, ale řekněme, že radši bych si vyslechla pravdu. Jenže, nic nemění ten fakt, že ho opravdu miluju a přes to vše, bych pro něj udělala fakt hodně :)
Párkát jsem sem psala, že bych blog třeba někam přesunula, nebo tak, protože sem chodí lidé, které znám a tak. Ale prostě tahle část bude pro někoho, kdo moc dobře pozná, že je pro něj.
Víš, upřímně si cením tvé omluvy, tak nějak jsem to vlastně ani nečekala. Ono, já jsem prostě na tom lyžáku naštvaná nebyla. Jen šlo o to, že já jsem to na tobě poznala. Sakra, jsme nejlepší kamarádky už nějaký ten pátek. O tom blogu už nějaký čas vím, což je možná z části i vysvětlení proto, proč jsem prostě pak tím pádem o nějakých věcech věděla. Já bych byla radši, kdyby se mi to řeklo narovinu, ale už nic neudělám. K tomu, co se děje ty poslední dny. Sice jsem chtěla, aby jsi mi to spíš řekla, ale upřímně, kdyby se to stalo mě, nevím, jestli bych to dokázala někomu vůbec říct. Já se na tebe fakt nezlobím, tohle se mohlo stát i mě, nemůžeš za to a nic s tím prostě neuděláš. Jak už jsem psala možná někdy předtím. Prostě brala jsem ho jako nejlepšího kamaráda, to i teď, ale zároveň ho miluju. Beru ho jako nejlepšího kamaráda proto, že mu prostě můžu říct vše, věřím mu, stejně jako tobě. On to možná občas bral tak, že chci být jen ta kamarádka, ale tak to nebylo. Nebo jsem prostě měla v sobě zmatek. Já jen chci, abychom byli i my 2 v pohodě. Na něm mi záleží fakt strašně moc, stejně jako na tobě. Dost mi záleží na vztahu s ním, ale taky mi záleží na přátelství s tebou. Já prostě nedokážu přijít ani o jednoho z vás. Jak už jsem ti psala předtím, prostě mě fakt mrzí, jakou chybu jsem udělala ze začátku. Neměla jsem na tebe tolik kašlat, byla to moje chyba. Nikdy jsem neměla kvůli někomu kašlat na svojí nejlepší kamarádku, i když šlo o něj, na kterém mi teď fakt dost záleží. Těžko říct, jak to teď prostě bude. Jeho miluju, tebe prostě mám strašně ráda. Udělala jsi toho pro mě za tu dobu, co se známe fakt hodně a na to se nezapomíná. Proto prostě nechci, abychom kvůli něčemu takovýmu se nějak hádaly, nebo tak. Já se snažím být v pohodě, ale prostě věř mi, naštvaná nejsem. Možná ze začátku, ale to jsou takové ty prvotní reakce. Není to pro mě jednoduchý, ale to pro nikoho. Prostě jsem se jen poslední dobou bála, že bych o něj nějak mohla přijít a to je to, co bych nezvládla. Prostě jen chci, aby jsi věděla, že nikomu nic nevyčítám a ani nic takového. Je to na něm :) Jen nechci přijít ani o jednoho z vás :)
Zbytku se omlouvám, že jsem se zase rozkecala a pochopím, pokud to někoho třeba jakože nebavilo číst :D Co vysvědčení? No u mě horší, než jsem myslela no, ale nic neudělám :) Tohle pololetí prostě nebylo moc jednoduché a to ani tak nemluvím o škole :) Jen doufám, že to příští bude lepší :) Mějte se, pa :)

Zapomeň si heslo, no jasně :D

29. ledna 2013 v 7:38 | Andy |  Andy píše!
Jo, to se může povést jen mě, že zapomenu heslo na blog a pak se tam nemůžu hodinu přihlásit :D
Tak nějak jsem byla doma líná jít na notebook, tak jsem chtěla využít informatiky a něco sem napsat, ale nějak prostě jsem nevěděla heslo :D Ale dobrý, nečekaně jsem ho už zjistila :D
Jinak včera se mi stala taková divná věc :D Prostě dost ráda, jsem doma :) nevím proč, ale prostě jsem ráda, když můžu být doma a nikam nemusím :) Ale včera jsem přišla ze školy, byla jsem doma asi 45 minut a už mě to nebavilo :D Tak jsem šla do města za mamkou a bráchou no :)
Jinak už se mám tak nějak líp, a snad to bude už jen lepší a lepší :) Ten pocit, když vám pomůže někdo, od koho by jste to ani nečekali a spíš by jste si mysleli, že pomůže někde jinde, jinak..:) Ono od návratu z lyžáku to bylo všechno takový na nic :) V sobotu, jak jsem přijela jsem byla dost utahaná, ono prostě po tom týdnu, který neby zrovna nejjednodušší :) Takže jsem celý zbytek soboty něco řešila, pak i v neděli brzo ráno ( chápej kolem 1 hodiny ranní), no a pak zase celou neděli :) Ale jo, sna to bude v pohodě :) Tak nějak jsem poslední dny došla k tomu, že kdyby se lidé občas podřídili, s něčím smířili a dělali kompromisy, tak by to mohlo být v pohodě :) Ono, občas člověk, kterému na někom dost záleží dokáže udělat i úplné pitomosti :) Ale tak, prostě jak je v jedné mé oblíbené písničce > Všechno bude dobrý, všechno bude okej fajn, ne, nejde o nic, dokud nejde o kejhák...< :) Navíc víte jak se říká, na každou svini se vaří voda :) Takže si myslím, že každému něcco občas vyjde a něco ne no :) Ale tak konec mého uvažování :D
To vysvědčení bude fakt tragédie :) Nejhůř teda 4 z matiky, ale i tak :) Před chvílí jsme dostali známky z testu z informatiky, no dostala jsem 1, což znamená 1-2 na vízo, zkoušel mě..no nechala jsem si dát 2 :) Já jsem fakt neměla poslední dobou čas a náladu se něco učit :) Ani nevím, co budu mít z biologie, protože jsem teď ten poslední test úplně zkazila, nic jsem se na něj neučila :)
No, snad na tom budete lépe :) Nějaké plány na pátek? :) Já už naštěstí mám, i na sobotu, tak super :)
Mějte se :))

Back home :))

26. ledna 2013 v 18:24 | Andy |  Andy píše!
Ahojky,
tak jsem zpátky z lyžáku :) No, co vám budu povídat, chyběl mi notebook a net :D Ale tak to asi nikoho nezajímá :D Takže, no když jsem tam jela, neměla jsem z toho moc dobrý pocit a když jsem se vrátila, jsem na tom tak nějak stejně :) Když se nebudu vyjadřovat k ubytování, protože to fakt radši bez komentáře, tak to bylo takový napůl. Prostě byli chvíle, za který jsem fakt dost ráda, ale pak tam byli i chvíle, kdy jsem měla chuť se sebrat a hned odjet domů :) Zlata, to je tak, když si myslíte, jak už všechno bude konečně v pohodě a pak zjistíte, že je tu další problém :) Nechci psát moc konkrétně, ale kdyby to někoho zajímalo, napište si a ráda se vám ozvu :) Tak nějak k tomu problému, no není to nečekaný, pač jsem to tak nějak čekala, ale ono by to asi byla dost nuda, kdyby bylo vše v pohodě a vycházelo, tak jak já chci :)
Nevím proč, ale mám pocit, že já jsem už udělala dost a je řada na jiných :) Jinak ten lyžák byl ok :)
První den nás rozřazovali do družstev. Mě řekli, že je to mezi 1. a 2. družstvem. Tak, ať to sjedu ještě jednou. Jenže, to bych ten kopec musela znova vyšlapat a tak jsem řekla, že chci do 2. družstva. Do 2. družstva se dostali i mí no říkejme tomu, že kamarádi. Tak nějak jsem, ale z jistého důvodu raději přešla do 3. družstva. Nejsem ta, co by někomu chtěla stát v cestě, řekněme, že jsem jim dávala až moc prostor. Párkrát se také jelo na běžky, včera byl na nich závod - tým ve kterém jsem byla já byl 2! :)) Joo, byla jsem mrtvá, když sem dojela, ale stálo to za to :) Večer byla nějaká rádoby diskotéka, ale nějak mě to nebralo, tak jsem si četla na pokoji :) Ta blbost, když příprava na večerku nakonec byla ve 23 hod a večerka samotná asi ve 23 :30 :) Jako jo, je to fajn, kdyby do 7:15 nemuseli být vyklizené pokoje..:) Tak nějak jsem šla spát cca v 1 a probudila jsem se v 4:30, když Áňa někam šla, pak jsem zase usnula, ale stejně jsem vstávala v 6:15, abych to stihla :) Cesta busem pak byla rychlejší, než jsem čekala, tak nějak si pouštím písničky, usnínám a najednou tyjo, sme doma :D Domů jsem jela s Áňou a jejím tátou, protože má milovaná matka mi oznámila, že v 14:50 vyrazí a my jsme byli u školy už v 14:10 :D Noo nevadí :D
Jinak co bude na vízo?) U mě bída teda, ale nevadí :) V PO ještě píšem z biologie, zatím pa :)

365 dní je jen jeden rok.)

17. ledna 2013 v 20:20 | Andy |  Andy píše!
Hi,
takže jsem narychlo, menší update. Škola, no lepší prostě neřešit, tak nějak to další pololetí snad bude lepší.
A co u vás?) Jinak v sobotu ten lyžák, psala jsem už minule) No jako více spíš až po něm:) Takže tu teď týden nebudu))
Mějte se, pa)


Ten čas...:)

5. ledna 2013 v 10:48 | Andy |  Andy píše!
Je to hrozný, jak ten čas letí. Je to jako včera, když byl červen a já se tak moc těšila, až skončí škola, ty 2 měsíce si maximálně odpočinu, jen doma. Ty 2 měsíce utekly strašně rychle a najenou byl konec srpna a seznamovák s gymplem. Vůbec se mi tam nechtělo, ale jako nebyl špatný i když pár věcí mohlo být jinak. Najednou bylo září, a než se člověk na nové škole rozkouká, je leden. Známky jsou dost bídný, musím teď těch 14 dní něco začít dělat. Příští pololetí snad dopadne lépe, já si slibuju, jak se budu učit, ale sliby chyby.
Tak nějak všechno odkládám na poslední chvíli a nevyplácí se mi to. Tak nějak jsem měla měíc na napsání laborky z chemie a cca 3 měsíce na prezentaci na hudebku. Mohla jsem to udělat už předtím, ale řekla jsem si, že to udělám přes Vánoce. Samozřejmě, že jsem to neudělala. U prezentaci jsem měla první stránku, u laborky asi jen prvních 6 vět. A co se nestane? Rozbije se notebook. Tak nějak byl mamky, brácha měl pc, já jsem nic nepotřebovala, protože jsem si ten notebook brala no a na facebook jsem chodila přes ipod. Mám nejhodnější mamku, protože, ačkoli jsem o Vánoce dostala celkem dost dárků, koupila mi včera nový notebook. Trochu mě tam štve Windows 8, vůbec s tím neumím, ale nestěžuju si.
Tak jen doufám, že mi prominete, že teď tu moc nebudu no a 19.1. jedeme na lyžák kam si mi jako skoro nikam nechce, ale tak třeba ještě změním názor.
Přeju vám, ať pro vás rok 2013 a dost lepší, než roky předchozí a hlavně, hodně štěstí v té škole.Ten cca měsíc to už zvládnete, fakt to nenechávejte jen tak. Mějte se a hodně štěstí! :)
Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!