Říjen 2012

I am sorry, indeed.

17. října 2012 v 15:34 | Andy |  Andy píše!
Ahoj, strašně moc se vám omlouvám, že jsem se vůbec neozvala, ale prostě pořád se nějak něco děje, co je potřeba řešit.
Teď ani nemluvím o škole - no, co vám budu nalhávat, je to celkem na nic s těma známkama. Dneska sme psali z biologie, no to bude 5 určitě. Pak jsem dneska dostala 5 z fyziky. Asi bych se měla soustředit jen na školu, ale ono to tak úplně vzhledem k okolnostem nejde.
Další věc -ohledně strejdy, už je ok! Jsem šťastná a moc vám děkuju za podporu, bylo to těžší, než jsem myslela.
Když jsem cca před měsícem psala o tom všem článek, byla jsem na tom dost blbě, pořád je to tak nějak na nic, ale jsem na tom už od dost líp a velkou zásluhu na tom máte i vy!:) Jo, jsou tu věci, co by mohly být úplně jinak, ale nic nemůže být tak, jak bych chtěla. Ještě horší je, když mají problémy vaši přátelé, než když je máte vy samy, hlavně když nevíte, jak jím pomoct...
Hrozně moc se omouvám Niky, že jsem jí stále ještě nenapsala - nadávám si kvůli tomu každý den, ale prostě tréninky, škola a tak..je toho nějak moc teď, ale slibuju, že se behěm tohoto týdne ozvu.)
No nic, mějte se hezky, nemám teď moc čas, musím na trénink, ahoj.)

I hope, that everything will be ok.

4. října 2012 v 15:46 | Andy |  Andy píše!
I still hope. Jo, pořád doufám.
Takže pro začátek, chci vám strašně moc poděkovat. Nějvíc Niky a Máje, obě dvě jste mi moc pomohly!:)) Je to celkem ironické, že mi dokážou alespoň slovně pomoct slečny, které de facto neznám, nic ve zlém holky;)
Tak prvně ke strejdovi - s nikým o tom nemluvím, v podstatě to nikdo neví, píšu to jen sem, jo je to lepší!! Pořád je v nemocnici, ale řekla bych, že je z nejhoršího venku, ale nechci nic zakřiknout!;)
Myslím si, že s kámoškou je to už zase o dost lepší a zatím dost fajn!:)
Tamty ostatní slečny, no nebudu se vyjařovat. To je tak, když jsem na dně, rozhádaná s nejlepší kamarádkou a svěřím se jedné ze slečen, ta dělá, jak je ochotná, jak mi chce pomoct, pak to řekne jiné slečně ale samozřejmě to celý překroutí a ve finále za všechno můžu já. Jo, asi je to pravda, ale tak když se jí svěřím, mohla si to nechat pro sebe, ale tak co ;)
Známky ve škole...no bída. 3ky z biologie, 4 z chemie, a to jsem ještě neviděla písemku ze zemáku, fyziky, dějáku..Který jsem mimochodem totálně zkazila! :X
Jinak se snažím zabavit jak můžu. Chodím teď 2x týdně na angličtinu, chci na jaře dělat FCE exams.
Tréniky (street dance) teď zase strašně flákám, nevím proč.
Ale zkusim to nějak napravit ;)
Je tu i něco kvůli čemu mám občas i super náladu, ale to zase někdy jindy;)
Zatím ahoj a ještě jednou díky!!:)
Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!