Září 2012

Everything is nothing

23. září 2012 v 20:36 | A. |  Andy píše!
Ano, skvěle další z mých úžasných depresivních nálad, ale já už na tohle fakt nemám.
Pořád si jen říkám, co jsem komu udělala?
Tak vezměme třeba tohle vinobraní. Strašně jsem se na něj těšila, původně tam měla být i moje sestřenice, ktrerou jsem už pomalu rok neviděla. Pochopí někdo, že mi může chybět? Nakonec je to tak, že se naše rodina zase celá kompletně rozhádá a je najednou po všem. Těším se, že tam půjdu s lidma, která mám hodně ráda a na kterých mi záleží. A jak to dopadne? Hůř než kdy jindy. Jo, tohle byl přesně pátek. Vím, že si za plno věcí můžu sama, ale né snad za všechno, ne? Dávala jsem naději sobotě. A jak to dopadlo? Jdu tam s člověkem, koho jsem měla cca 7 let za nejlepší kamarádku a když potřebuju opravdu poradit a pomoc tak to prostě nedokáže? Potkám tam slečny, které po tom všem se ke mě chovají, jako kdyby jsme spolu nikdy nic neprožily? Navždy kamarádky? Asi ne. Opravdu nevím, co se děje. Prý jsem se změnila, nebo jsem přestala dělat to, co chtěli ostatní? V tu sobotu mi přijede kamarád, kterého jsem taky dobrý rok neviděla. A jak to dopadne? Přehlížím ho jen kvůli ní. Mrzí me to. Potom se tam mám sejít s kámošem, kterého mám strašně ráda, ale jak tohle všechno dopadne? Hodně blbě. Chtěla jsem z toho vinobraní pryč, chtěla jsem mimo město. Přemluvila jsem strejdu, aby pro mě přijel. Jak to dopadlo? Když jel pro mě,......., je v nemocnici a je to blbý. A kdo za to může? Já! Můžu za to jen a jen já, protože jsem asi tak strašná, že už ani ty slečny, které jsem nazývala kamarádkami mi nedokážou říct blbé ahoj bez toho, aby mi hned něco vyčetly. Ano, nebyl to můj vlastní strejda, říkala jsem mu strejda, ale záleží na tom? Někdo možná přijde jen a jen kvůli mě o život. Teď je jen moje největší přání, ať je v pořádku, protože jinak na už fakt nemám. A kde je má nejlepší kamarádka, která by mě podržela? Nikde. A kdo za to může? Zase já.
Kdybych mohla vrátit čas, udělala bych všechno jinak, ale teď? Čas vrátit nemůžu a co mám dělat taky nevím.
Vůbec nechápu, proč jsem si cca půl roku zpátky stěžovala. Měla jsem všechno, co jsem potřebovala. V rámci možností dobré vztahy v rodině, kamarádky, které dokázaly podržet a byla jsem šťastná. Teď? Nemám ani jedno.
Vím, že to nikoho nezajímá, co sem píšu, ale potřebuju to ze sebe alespoň vypsat, kdž už nic jiného.
Nemusím do školy. Nemusím. Ale co budu asi dělat doma? Nic. To samý nic, co dělám poslední dobou.
Opravdu nevím, co se stalo, ale už to tak je...
A konečně podstatní informace pro vás, na blog teď asi chvíli chodit nebudu, nějak nemám náladu, ale možná se ozvu...

Bude vinobraní! :DD

18. září 2012 v 16:34 | Andy |  Andy píše!
A těšim se na něj už od loňska! :))
Promiňte, že nepíšu, ale vůbec nestíhám :DD/ Je toho nějak moc, navíc od minulýho pondělí mi zase na novo začli všechny tréninky a tak noo :))
Ozvu se vám určitě v neděli, po vinobraní, to snad bude i o čem psát :) Ve škole je to zatím fajn, ale zkouší tak každou hodinu doufám, že mě nevyzkouší, ale dneska bych se na to fakt měla podívat ;))
Zatím ahoj ;)
Co vy a škola? :))) Vaše plány na víkend?))

First week 3.-7.9.2012

8. září 2012 v 21:43 | Andy |  Andy píše!
Ahooj,
takže jsem se rozhodla, že na blog budu psát vždy až po týdnu, podle mě to bude lepší ;)
Takže o pondělí jsem už psala (viz. předminulý článek - Som prvačka), takže asi přejdu rovnou k úterý ;)
Úterý -Škola byla už od 7 ( jo mám debiní rozvrh, když mám po-st od 7 :D), celkem sem ani neměla problem vstát a do školy sem přišla v čas! :D Áňa (která bydlí na druhý straně města) přišla až ke mě a šly sme spolu ;)) Dorazili sme do školy a já hned šla do blbých šaten ale pššt! :D Měla jsem hned ráno dvouhodinovku infotmatiky, učebnu sem kupodivu i našla, ale jako pan profesor je strašně v pohodě, ale sorry, myslela jsem, že usnu :D Úterý je navíc nejdelší, mám do 4! :D :/ Celkově ten den i utíkal rychle, asi i proto, že jak to byl první "učící" den tak jsme se jen seznamovali ;) Jako odpoledku jsem měla hudebku (měla sem si vybral mezi ní nebo výtvarkou). Nás první úkol byl udělat skupinky a to tak že někdo bude na něco hrát, někdo zpívat..No, reakce profesorky na to, co sme předvedli byla: "Chtělo by to ještě zlepšit" :D No, pro info jsem hrála na flétnu :D Ale tak hrála jsem na ní několik let a stejnak nic neumim :D Ale hudebka nám skončila dřív ;)) K večeru jsem šla na hokej! <3 Joo byhráli sme 5:1!!!! <3 Byl to poslední přípravnej zápas no ;))
Středa - zase od 7! :D Jo, vstávání už bylo horší no :D Na středu jsem se těšila, protože sme měli "jen" do 13:30, předměty celkem fajn, škola rychle utíkala ;)) Odpoledne jsem šla s Denn ven, se kterou jsem byla i na tom hokeji ( na hokeji byla i Ann). V minulém článku je fotka, byla jsem pak venku ještě s Ondrou, Vítkem ;)) Původně jsme se potkali na námku, kde byla akce, že se představovali hráči HC Litoměřice, byly tam soutěže a tak ;)) Joo byl to báječnnej den ;))
Čtvrtek - konečně od 8! :D Ale protože sem šla spát později tak sem ráno trošku nestíhala no :D Škola fajn, do 13:30, u to rychle uteklo ;)) Byla jsem zase s Denn venku a měly sme sraz s Ondrou a Vítkem ;)) S nima sme byly chvíli venku, ale já pak musela na zápis do DMC ( Street dance, joo musela sem se znova zapsat! Nechápu :D) no, jenže tam bylo staršně lidí, tak sem ta, byly snad 45 min a pak kluci zmizeli :D Tak jsme šli k Labi do skejtparku a byla tam Markétka, Martin, Richard a tak ;)) Jo byly sme tam do večera a úžasnej den ;))
Pátek - škola od 8 jen do 11:40, miluju pátky! :D Jak je asi jasný, tak to uteklo rychle, jinak jsme ve všechn hodinách za ten týdne udělali jen úvod a tak ;)) Po škole jsem se měla sejít s Markétkou, ale nestíhala jsem to :/ Měla jsem sraz s Denn, tak jsme byly venku no a měly jsme se sejít s Ondrou a Vítkem, ale nějak to nevyšlo no - stává se :D Ale stejnak sme si to užily <3
To je asi všechno, jinak dneska jsem byla jen doma, šílená alergie, zejtra snad zumba, paa ;))

Fotky z hokeje <3


Som prvačka! :D

3. září 2012 v 16:40 | Andy |  Andy píše!
Joo tak dneškem sem oficiálně prvačka :D
A víte co? :D mě se na tý škole i líbí -zatim :D Jsem na gymplu ;)
Dneska sme tam byly s Ann už v 7:10 abychom si zabrali nejlepší lavici a ona byla ta třída zamčená :D Jo vynechám to, jak sme pomalu nevěděli kudy se do té školy leze :DD Potom teda přišla naše třídní ( je úplně nejvíc milá a hodná -zatim :D) a odemkla nám :D S Ann sme měly jasný plán - prostřtední řada, předposlední lavice :D Joo, zabrali nám to dvě holky ze třídy no :D tak se nedá nic dělat sedíme jakoby před nima, což je přímo uprostřed třídy :D
Rozvrh? Po-St Od 7! :D Zejtra teda mám od 7 do 4, ale v pátek máme jen do 11:40!
Moc se tu nebudu rozepisovat, kdyby vás něco zatjímalo, tak se klidně zeptejte ;)

Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!