Červen 2011

Holidays :)) x))

30. června 2011 v 8:02 | Andy♥♥♥ |  Andy píše!
Yees :)) Konečně! Už od včera :)) Jsem za ně měga ráda :DD A co vy? Jak je? Asi dobře :)) Doufám, že o prázkách budu mít na blog více času, zatím ahoj :))

PO & ÚT v Račicích :) x))

22. června 2011 v 14:30 | Andy♥♥♥ |  Andy píše!
A proč? Protože jsou tam závody v dračích lodích, brusle, plavčo :) Jinak se vám moc omlouvám, že jsem tu nebyla,a le mám toho dost ve škole. Navíc mi nejde v pokoji elektrika, a já tu mám stolní počítač. Chodila jsem na mamky noteboo, ale teď se na mě naštvala kvůli škole tad..takmě tam nepustí. Taj jsem použila 3 pridlužovačky, táhnu to z kuchyně, tak alespoňněco :)
Jinak na konci článku je foto mého mobilu :) A jak se máte? Já docela v poho :D JInak teď jdu odinstalovat z počítače Simíky apak je znova nainstalovat, ptž se to nějak rozbilo :D ale co se dá dělat no :) Jinak brácha je teď na ozdraváká, tak mám klid :D už jen pár dní a volno ♥♥ páá :)**

New mobíílek :) x))

14. června 2011 v 15:00 | Andy♥♥♥ |  Andy píše!
Tak nakonec dostanu nový :)) Přijde mi večer, kdyžtak sem pak do konce týdne dám foto :))
Je to dotykáč s funkcí Dual Sim a TV tuneru :))
Jak se máte?? Já docela OK :)) Jinak teď toho mám docela moc..Škols, Virtuální škola, Cheerleaders..No o těch mi ani nemluvte :DD Vůbec mi to nejde :/ Jsem asi prostě od přírod ANTItalent :// Ale co se dá dělat :))
Prostě se asi budu muset víc snažit, nebo já už fakt nwm :)) Páá

Vízo o den dřív :D x))

9. června 2011 v 19:18 | Andy♥♥♥ |  Andy píše!
Nj, už to tak je :D Dostaneme ho už 29.6. večer :)) Takže fáájn :DD
A co bude u vás na vízo? Já ještě nevim :DD Těď to dost záleží na písemkách. Zítra píšeme čtvrtletku z matiky a taky něco menšího z fyziky. Po pravdě jsem se na tu fyziku úplně vykašlala. Strávila jsem denně asi tak cca 2 hodky nad matikou a pak už jsem byla mrtvá. Ve čtvrtletí jsem měla navrhováno z matiky 2-. Teď 2 plus :DD No a pokud to zítra napíšu na 1, budu ještě vyzkoušena a snad budu mít 1 na vízo. To bych byla ráda ptž už od 2.pololetí 7.tř mám 2 :DD Ale mrzí mě ta fyzika, tu asi ještě zhoršim :( Ale co se dá dělat :(
Jinak s mobilem nic new :( Pořád je v něm voda, už nepůjde. Teď mám 6 let starý mobil bez foťáku, bluetooth, infraportu atd..:DD No nic, snad to vydržim :DD Pa :))

Zpátky z Cyklisťáku :)) x))

5. června 2011 v 11:30 | Andy♥♥♥ |  Andy píše!
Tak včera jsem se vrátila :)) Bylo to super, ale chvilkama jsem litovala že jsem jela :DD Ale to byly ty slabší chvilky :D Hlavně když byli kopce atd..2x jsem jela na kanoích po Ohři, takže jsem nemusela na kolo.
Včera jsem přijela odpoledne, ale byla jsem úplně mrtvá ještě něco dělat. Tak jsem na 2 hodky navšívila vanu, pak postel.
Jenže dneska zase budíček v 7:30, protože jsem šla s želvu na veterinu s drápkama. Nejhorší na vyklisťáku byla noc z úterý na středu. Byla to mega bouřka a slejvák. Nám napršelo do stanu a schytal to můj mobil :( Vůbec nejde vysušit, ani zapnout. Blbý asi je, že mám dotykáč. Jestli dostanu nový nevím, ale už jsem si jeden vyhlídla. :) ZAtím pa :))
Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!