Leden 2011

8.Kontrola SBének x))

31. ledna 2011 v 16:43 | Andy♥♥♥ |  SBénka♥
Tak a máme tu všech SB neoblíbenou kontrolu :)
Je proto, že tento blog byl dlouho pozastavený, tak abych věděla, jestli tu vůbec ještě jsou nějaké SB :)

Zapisujte se ve do komentu, ve tvaru:

1) Jméno
2)Chceš být pořád mé SB?
3)Líbí se Ti tento blog?
4)Změnila by jsi něco?
5)Nevadí Ti že tak málo obíhám?

Díky moc čas máte do _____. Ještě nevím. Neomezeně! prostě až ukončím, tak ukončím, ale určo tak do 1.2. :)

Aluška

31. ledna 2011 v 16:19 | Aluška |  Andy píše!
Ahoj tak sem zase zpátky doufám že ted to bude lepší a že sem budu chodit co nejvíce každopádně se omlovám ve čtvrtek sem bouhžel nepříjdu (jedu na koníky)Ale to je v poho pak to zase doženu tak ju zatím ppp......

Vízo x))

31. ledna 2011 v 15:13 | Andy♥♥♥ |  Andy píše!
Tak co, jaké bylo vízo?
U mě 2 dvojky, jinak samé jedničky :)
2-přírodopis (tady mě ta 2 mrzí, fakt byla zbytečná)
2-matika (mohla jsem se asi více snažit, kdybych nedostala ty dvě 4 z desetiminutovek těsně před uzavřením známek, třeba to mohlo dopadnout jinak)

Ostatní teda byly jedničky :) A co u vás? Dostanete něco za vízo? Já bohužel ne, ale kdyby jsem měla samé jedničky, tak bych dostala iPOD :) Ale nebudu mít nic :( :(
No nic páá :-*

Nový design x))

29. ledna 2011 v 10:35 | Andy♥♥♥ |  Andy píše!
Táák a je tu nový dess! Konečně!
Tohle plemeno sice nemám nejraději (nejradši mám Cotton de Tuleár) ale tomu štěňátku se prostě nedá odolat! x)) 
A co, jak se líbí vám? Písněte :-*

Něco o mě 2→Andy

29. ledna 2011 v 10:13 | Andy♥♥♥
Tak jsem se nechala ispirovat u Máji a rozhodla jsem se, že vám něco o sobě napíšu :) Už jsem jednou psala, ale plno věcí se změnilo :)

Editace: srpen 2012

Jméno: Andrea
Věk: 15 let (20.10.1996)
Zvířátka: Pejsek Benji, 2 suchozemské želvy, Papušek Kessi
Záliby: Závodní plavání, Street dance...
Najdeš mě na: FB
Kamarádi: Je jich hodně ale Ti hlavní: Alča, Moni, Míla , Klárka, Lucka, Léňa, Áňa, Denča...
Net-kámoši: Mája♥, Niky, Animani, Caroline, Stephanie...
Barva očí: zelená
Barva vlasů: hnědá

Foto:


Návrat i s Aluškou?!? x))

29. ledna 2011 v 8:27 | Andy♥♥♥ |  Andy píše!
Tak dneska jsem napsala Alušce, jestli by se nechtěla vrátit :)
Budu ale ráda jestli ano :-* Zítra sem asi napíšu jestli se vrací nebo ne :P Bylo by dobré jestli jo, protože by byl blog aktivnější :) A tolik by nechátral :) A co jinak? Vím že se na to ptám pořád, ale nic jiného mě nenapadá :) Tak zatím páá :-* Jinak brzo bude kontrola SB :)

Ve škole, o HV x))

27. ledna 2011 v 13:10 | Andy♥♥♥ |  Andy píše!
Zrovna máme hudebku a jsme na PC :) Tak jsem si řekla, že toho využiju :)
Stejnak je to poslední hodina :) Konečně :)
No dneska jsme šli se školou do galerie :) Docela dobrý :) Teď máme "volnou hodinu" protože uč. zkouší, a zbytek má poslouchat písničky :) A co vy? Jinak tenhle blog si asi nechám :) Bude to lepší :)
Jinak plno SB už sem ani nechodí, ale to neva :) Neva :) Pááá

Skvělá nálada x))

21. ledna 2011 v 16:08 | Andy♥♥♥ |  Andy píše!
A nikdo mi ji nezkazí!
Ani žádné individua od nás ze school, fakt nikdo! :D :D Nechala jsem si ji od nich zkazit několikrát, ale už mě to fakt nezajímá x)) Žiju si vlastní život, né ten jejich x)) Abych furt jak debil řešila tohle to, pak támhle to a na svoje věci už neměla čas. Nené :D Takhle už nikdy x))

A co vy? Jinak píšu cca po týdnu jak jsem slíbila :) Dřív jsem to nestíhala :) A co teda? x)) Jinak ujá docela dobrý x)) Sice se pořád s holkama hádáme a ták, ale to je jedno x)) To k životu patří x)) Člověk to slyšet nechce, ale je to tak x)) Jinak známky hrůza no x)) Co vám budu povídat x)) Ale co, to se nějak vyřeší  x)) Tím si tu náladu teď fakt kazit nebudu  x))

Jinak bych si chtěla přestěhovat blog, kvli pár SB, které fakt nemusím, a jsou tak dotěrné  a drzé, že i když už nejsou moje SB, poříd sem lezou! Fakt nevím x)) Jenže, s tímhle blogem jsem měla takovou práci, takže ještě nevím no :( Uvidíme, kdyžtak vám dám vědět jak se to vyvine :) Ale, fakt se mi nechce dělat nový blog :( no nic zatím páá <3

Omlouvám se, omlouvám x))

17. ledna 2011 v 15:59 | Andy♥♥♥ |  Andy píše!
Ahoj,
tak jsem zase tu :) Mám za sebou celkem blbý týden :( Ale co se dá dělat x)) Byly samé písemky a byla to fakt hrůza :) Ale co, hlavně že jsem tady :D Je to hrůza ale i s tímto blogem. Když jsem měla blog od března, napsala jsem 115 článků. O měsíc později pak 123. No v prosinci 2010 už jen 4. Fakt slabota :( Měla bych se polepšit :) Jenže nemám na nic sílu :( Ani nemám čas změnit dess :( Ale mě to neva x)) Tenhle se mi docela líbí :) A co vy? Jinak skvělá zpráva :) Nakonec na ty hory se školou jedu  x)) Kdo neví o co jde, tak jsem se o tom zmínila v článku 1.Kapitola BFF x)) Takže tu ten týden nebudu :( Už to nebudu dělat jak předtím. To jsem byla s prominutím takový debil, že jsem přednastavila 6x denně články :) Ale co, nějak to zvládnete :) Jinak Ti, co mají na mne FB, tak s nimi budu v době hor určo v kontaktu x)) Občas se ozvu přes FB v mobilu :) Jak počítám jsou to 4 SB se kterýma jsem na FB v přátelích :) Tak já už asi půjdu, mám ještě celkem dost jiných povinností :) Ozvu se asi příští týden :) Mám toho nějak moc :D Pááá <3

Moje tvora do virtuální školy x))

10. ledna 2011 v 19:00 | Andy♥♥♥ |  Výrobky♥
Nevšímejte si pls :)

© aluska-andy.blog.cz
No comment! Ale kladné klído :)

Zase nemocná x))

6. ledna 2011 v 7:28 | Andy♥♥♥ |  Andy píše!
Fakt nevím jak to dělám, ale už jsem zase nemocná x)) V pondělí jsem byla doma, protože mě bolela hlava. Večer to bylo v poho, tak jsem šla v úterý do školy. Jenže  vúterý ve škole mi bylo zase nějak blbě a zase mě bolela hlava, takže mamka musela jet pro mě z práce ( 2 hodiny cesty) do školy. Takže jsem tak ve 12: 35 byla doma. No a ted mě nechala do pátku doma. No a v pondělí už snad normálně půjdu x))

A co škola? U nás celkem dobrý :) Až na to, že příští týden budou samá písemky, čtvrtletky atd...Takže vlastně hrůza :) Jinak jak jsem dostala k Vánocům tu vytouženou MP4, tak tam mám asi je 3OO písniček a to jí mám na 8GB. Neznáte nějaké dobré písničky? Abych tam měla co poslouchat x))

Já už ani nevím, co bych vám měla napsat x)) Asi jen to, že vím, že flákám blog, ale já to fakt nestíhám. Hlavně kvůli škole. Pak kvůli tomu že učím na virtuální škole a pak také kvůli tomu, že ještě studuji na jedné virtuální škole :) No děs :D

Jinak vám sem přidávám jedno moje foto z hor s kamarádkou Míšou :) Letos ale ne hory nejedu  Proč? Protože jsem si měla vybrat. Buď Anglie nebo Hory. Jenže to je těžký. Já chtěla oboje. Ale nakonec jsem řekla Anglie i když ale chci jet i na hory...No nic :) Nějak to doma ten týden vydržím :) Hlavně s internetem a notebookem :) Tak páá :)


---Fotografie je bohužel pod autorským právem. Pokud jsi máte zájem vidět, kontaktujte Blog.cz nebo Administrátorku tohoto blogu. Děkujeme za pochopení---
Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!