Duben 2010

!ZDRAVÍ!

9. dubna 2010 v 21:11 | ♥Aluška♥ |  Pictures♥
Zdraví je vlastně křehká rovnováha mnoha stále se měnících faktorů, vnitřních a vnějších vlivů. Tato rovnováha je udržována hlavně dobrou souhrou funkcí našich vnitřních orgánů, endokrinních žláz, imunitního systému a duševního zdraví. Již od našeho útlého věku se naši rodiče většinou z nevědomosti poctivě starají o maximální narušení této souhry a my pak svědomitě pokračujeme v usilovné likvidaci bezchybných funkcí tohoto špičkového systému.
Tělo a orgány jsou naprogramovány za mnoho staletí a tisíciletí našeho vývoje na určité zatížení, kontaminaci životním prostředím, stresem, hlukem, stravou, pitím a duševní námahou. Tyto hodnoty zatížitelnosti organizmu jsou většinou vlivem civilizačních vymožeností a nezřízené poživačnosti mnohonásobně neuváženě překračovány. Tělo a orgány nejsou schopny se rychlým civilizačním vývojovým změnám přizpůsobit. Zjednodušeně vývoj našich těl z genetického hlediska je mnohem pomalejší než naše vymýšlení civilizačních zátěží a prudkých odchylek od geneticky dané dispozice našich těl.
Představte si našeho prapředka jen před 300 lety a pokuste se srovnat například reálný hluk v jeho životě s hlukem rušné křižovatky, diskotéky nebo startu letadla. Náš prapředek před cca 1000 lety vystaven takovéto dlouhodobé hlukové zátěži by patrně dostal šok a zemřel na následné selhání orgánů. Je diskutabilní, co by s jeho organizmem provedlo častější požití běžně konzumovaného množství produktů fastfoodů, které by bohatýrsky zapil colou nebo redbulem. Možná by mu tento pokus opravdu dal křídla do ráje. Také by si určitě vychutnal kvalitu městského vzduchu na rušné křižovatce a do toho s chutí potáhl cigárko, následek by na sebe zřejmě nenechal dlouho čekat. To, že jsme soustavně vystaveni různým magnetickým polím, trvalým zdrojům záření, stálému stresu a hluku ani nemluvím. A nyní se zamyslete, jak moc se změnilo fyzicky a geneticky za stejnou dobu naše tělo. Patrně žádnou velkou odchylku neodhalíte, prostě geneticky jsme mnohem pomalejší. A je otázkou, zda vůbec někdy v budoucnu, za mnoho století, budou naše těla schopna pracovat s tak velkou zátěží a dorovnat tak genetickou indispozici, nebo to lidé budou muset pochopit a ubrat na možnosti nám fyziologicky a geneticky dané. Pravda bude zřejmě někde uprostřed.
Z tohoto nerovnoměrného vývoje vzniká nerovnováha, klesá plná funkceschopnost našich detoxikačních orgánů, hlavně tlustého střeva a jater, součastně začíná slábnout imunitní systém. Vzniklá nerovnováha se z mírných potíží postupně rozvine ve fyzický problém a jsme nemocní. Až do této chvíle jsme mohli hovořit o preventivních opatřeních, nyní mluvíme o léčbě. Ono je to ale jedno. Téměř nikdo se nezajímá v 18 letech např. o vznik a vývoj onkologie a přesto se i odborníci z řad lékařů nepřou o to, že již v této době si zaděláváme na potíže, jejichž fyzický projev je možné diagnostikovat ve 40 až 50 letech, nebo i později. Ostatní onemocnění fungují podobně. Ono v podstatě nějaké velké třídění nemocí ani není potřeba. Existuje vlastně jenom jedna nemoc, tou je nervové vyčerpání spojené s toxemií, celkovou otravou organizmu. Tento stav je zpravidla vázán na různé závislosti a chuťové neřesti plus citovou disharmonii spojenou se stresem, honbou za majetkem a hmotnými statky.K tomu se přiřadí špatná funkce našich žláz a dojde k výpadku trávení.Následný rozklad zbytků potravy v organizmu vytváří silné toxiny a je zdrojem autointoxikace organizmu, což je základ všech našich nemocí.
V tomto bodě již máte vyhráno, cesta k pomníku je nastoupena a pokud budete do organizmu cokoliv přidávat, půjdete po této cestě stále rychleji. Většina lidí totiž zemře na následky užívání léků a ne na svou nemoc, jedná se pouze o další vědomou intoxikaci. Pokud se chcete na cestě k pomníku zastavit, případně nejlépe se i vrátit zpět, je samozřejmě nezbytně nutné přestat přidávat a začít ubírat. K tomuto ubírání naši moudří předkové mají celou škálu výborných, levných a velice jednoduchých technik, o kterých se dozvíte na mých stránkách.
Z výše uvedených faktů vyplývá, že optimální je žít jako mnich v absolutně panenském prostředí bez známek jakékoliv kontaminace životního prostředí a výhod civilizace. Celý den čumět do zdi a při tom mumlat modlitby, což zajistí perfektní duševní rovnováhu, zříci se majetku, mít jen sárí a misku na potravu. Ne, nebojte se, dělám si srandu, tímto směrem Vás nepovedu i když to by určitě fungovalo a zřejmě velice dobře. I v civilizovaném světě lze naleznout množství přijatelných kompromisů, nutných pro zajištění bezchybných funkcí našeho organizmu a i v prostředí s vysoce zatěžujícím stupněm civilizačních vlivů, jako je naše střední Evropa, máme mnoho možností pro zdravý, spokojený a plnohodnotný život bez nemocí a utrpení.
Ať jste dosud zdraví a nebo již nemocní, vždy mějte na paměti předchozí řádky o naší genetické dispozici a nesnažte se překonat sám sebe, i když Vám za to někdo královsky zaplatí. V současném civilizovaném světě je to chápáno jako normální. Vaše zdraví má mnohem větší cenu. Vyhledávejte prostředí s minimální hladinou hluku, pokuste se zajistit si alespoň 15 minut denně, samozřejmě, že delší čas není na škodu, na procházku lesem, parkem, nebo někde podle řeky. Pořádně se vydýchejte na čerstvém vzduchu, odstraníte tak velké množství přebytečných kyselin i značnou část stresové zátěže. Dostatečný čas věnujte spánku, velmi důležitý je ten do 24 hodin, po půlnoci již spánek takový význam nemá, je to vlastně takový servis vašeho těla. I s autem jezdíte pravidelně do servisu, jinak se porouchá, tak je to i s Vaším tělem, bez pravidelného a kvalitního servisu prostě nefunguje. Snažte se jíst v klidu, pokud možno jednoduchá jídla, v duchu stravovacích návyků našich předků před cca 100 lety. Pokud nemáte na jídlo čas, tak raději pouze pijte. Občasné hladovění Vám určitě neuškodí, ba právě naopak, dostatečná hydratace tkání je mnohem důležitější pro správnou funkci těla. Voda je určitě mnohem prospěšnější než hamburger pozřený ve chvatu na dvě polknutí. Již pochopení a dodržování těchto pár důležitých zásad Vám zajistí pozorovatelné pozitivní změny na Vašem těle i duši, chce to zpočátku jisté sebezapření, ale pokud vydržíte určitě se to vyplatí a kvalita Vašeho života se zásadně změní. Do dalších kroků Vám přeji hodně zdravého nadšení, trpělivosti a pozitivního myšlení.


ZAC EFRON

9. dubna 2010 v 20:32 | ♥Aluška♥
Ahoj tady aluška..
Tak já bych vám chtěla říct že ted to mněníme já budu dělat zivotopis MUŽŮ...................
Jako prvního muže  jsem si vybrala ZAKA EFRONA


Zac Efron
Věk: 22 let
Povolání: herec

Rodné jméno: Zachary David Alexander Efron
Národnost: americká

Datum narození, místo:
18.10.1987, San Louis Obispo, Kalifornie

Životopis (biografie) / Informace:
Profese: Herec
Datum narození: 18.10.1987
Místo narození: San Louis Obispo, Kalifornie, USA
Znamení: Váhy
Věk: 22let
Životopis:
Americký herec Zack Efron se narodil v San Louis, Obispo v Kalifornii, 18 října. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopnosti ve zpěvu a tak Zack začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu Gypsi. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla potenciálu učitelka dramatického umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zack začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V letech 2004 - 2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerland (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney a teď v roce 2008 to běží na nově každou sobotu když bude te mít čas mrkněte).

Za roli ve filmu Miracle Run (2004)dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl Derby Stallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v megahitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 miliónů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zack Efron nemohl uzpívat vyšší tóny a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Druhé pokračování tohoto filmu je plánováno na konec roku 2007. Předtím se ale Zack Efron objevil v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray. A chystá další filmy mimochodem teď se natáčí HSM3 nemůžu se dočkat až to bude v tv..


Nádherný rozvrh hodin♥

9. dubna 2010 v 19:24 | Andy♥ |  Pictures♥
VÝROBA JE JEN A JEN:  http://www.collors.blog.cz/Kristen Stewart Shoot 0.4

8. dubna 2010 v 14:08 | Andy♥Aluška♥ |  Celebrity♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
zdroj:

Obrázky mixíík♥♥♥

6. dubna 2010 v 6:00 | Andy♥Aluška♥ |  Pictures♥
!KONÍK!
Dara Rolins
Dara Rolins

Foto měsíce duben♥

5. dubna 2010 v 18:31 | Andy♥ |  Soutěže♥
Takže v dubnu to budou fotky Hilary Duff

1.foto
2.foto
3.foto
4.foto
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
5.foto
6.foto

Takže já dávám hlas fotce č.4 a jaké dáváte hlas vy???Budu ráda za každý hlas..

Vyhodnocení fotky na měsíc březen♥

5. dubna 2010 v 18:27 | Andy♥ |  Skladiště♥
Takže anketa dopadla takto:

Která foto zvítězí???
1.17.4% (4)
2.21.7% (5)
3.8.7% (2)
4.21.7% (5)
5.8.7% (2)
6.21.7% (5)

Takže foto za minulý měsíc březen je:

Foto č.2


Foto č.4

Foto č.6


Mě osobně se teda líbila 4.foto

!SOUTĚŽ!

5. dubna 2010 v 17:16 | ♥Aluška♥ |  Pictures♥
Ahoj tady aluška tak mi máme takoví volný dny a prostě nudíme se tak sme si řekli(spíš aluška)že bi bylo na čase nějaká nová sotěž-tak tady je....
TADLE SOUTĚŽ SE MENUJE ?DIPLOMÁDA?tak některým už asi název soutěže napovídá o co jde
Takže.......upozornění-PROSÍM PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ JINAK NEBUDETE ZAREGISTROVÁNI DO SOUTĚZE.....(děkuji za pochopení)
1-NAVRHNĚTE SI DIPLOMEK......
2-NAPIŠTE PŘEZDÍVKU A JAK CHCETE ABY SE VÁŠ DIPLOMEK JMENOVAL.....
3-REGISTRACE JE POUZE DO -16,4.15,00 HOD-...
tak to je všechno pac...

Pixelky 0.5♥

4. dubna 2010 v 13:58 | Andy♥ |  Pictures♥
x


Pixelky 0.4♥

4. dubna 2010 v 13:57 | Andy♥ |  Pictures♥
xx

Pixelky 0.3♥

4. dubna 2010 v 13:55 | Andy♥Aluška♥ |  Pictures♥
xx


Pixelky 0.2♥

4. dubna 2010 v 13:54 | Andy♥Aluška♥ |  Pictures♥
xx

Pixelky 0.1♥

4. dubna 2010 v 13:54 | Andy♥Aluška♥ |  Pictures♥
x


Mňamka♥ 0.1

4. dubna 2010 v 13:41 | Andy♥Aluška♥ |  Pictures♥
Miss Mosh 0.2

4. dubna 2010 v 13:36 | Andy♥Aluška♥ |  Celebrity♥


Miss Mosh 0.1

4. dubna 2010 v 13:35 | Andy♥Aluška♥ |  Celebrity♥


Emo avatars♥

4. dubna 2010 v 13:31 | Andy♥Aluška♥ |  Pictures♥

zdroj:

Double picture 0.1

3. dubna 2010 v 19:11 | Andy♥Aluška♥ |  Pictures♥

Pink Muffins♥

3. dubna 2010 v 19:10 | Andy♥ |  Pictures♥

Miley Cyrus 0.6Photoshoot♥

3. dubna 2010 v 19:08 | Andy♥Aluška♥ |  Celebrity♥

Jsem ve fanklubu Eclipse♥

Podpoř projekt!